29. 2. 2020 5. Kolo Zimní ligy v Tišnově - Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Horníček 2, Farkaš 2, Jaroš, Šibor, Kučirek,

Sestava: Hanáček, Crhak, Bracek, Dundaček, Jarošová, Farkaš, Šibor, Kesl, Šikula, Horníček, Kučirek, Jaroš

2. 2. 2020 4. kolo Zimní ligy Boskovice - Nedvědice 4:2 (v poločase 0:0)

Sestava: Ladislav Kučirek, Crhák Jakub, Bracek Jan, Dundáček Jan, Jarošová Barbora, Jaroš Matěj, Patrik Šibor, Matyáš Ondráček, Filip Horníček

Nedvědice – Žďár nad Sázavou 0:1
Nedvědice – Boskovice 1:1
Nedvědice – Líšeň U14 1:2
První dva zápasy byly výborné, ve třetím už nám došly síly i tak velká pochvala, jen tak dále.Brzdí nás velká marodka a přístup některých hráčů

Libor Jaroš

23. 1. 2020 3. kolo Zimní ligy Boskovice - Nedvědice 12:6 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Filip Horníček 4, Lukáš Farkaš

Sestava: Ladislav Kučirek , Crhák Jakub, Bracek Jan, Dundáček Jan, Jarošová Barbora, Lukš Farkaš, Patrik Šibor, Blažek Michal, Tomáš Litoborský,Filip Horníček Tomáš Přikryl, Jaroš Matěj, Matyáš Ondráček

Nedvědice. Žijeme hrou 4:0
Nedvědice. Boskovice 1:7
Nedvědice: Žebětín 1:5

Libor Jaroš

21. 1. 2020 2.kolo Zimní ligy Blansko - Nedvědice 9:2 (v poločase 0:0)

Sestava: Jaroš Matěj, Crhák Jakub, Bracek Jan, Dundáček Jan, Jarošová Barbora, Ondra Lukáš, Kučera Matěj, Blažek Michal, Kučirek Ladislav, Pavlíček Adam

Nedvědice : Rosice. 1:1
Nedvědice : Žebětín 1:2
Nedvědice : Blansko 0:6

Libor Jaroš

17. 11. 2019 1. Kolo Zimní ligy Blansko - Nedvědice 8:0 (v poločase 0:0)

Sestava: Kučírek, Crhák, Dundáček, Jarošová, Šibor, Farkaš, Kučera, Loukota, Kroupa, Jaroš, Ondráček, Pavliček

Nedvědice: Velká Bíteš 0:2
Nedvědice: Žďár nad Sázavou 0:3
Nedvědice: Blansko 0:3

Libor Jaroš

27. 10. 2019 Nedvědice - Třešť 8:0 (v poločase 6:0)

Střelci Nedvědice: Šimon Kroupa 3, Lukáš Farkaš 2, Matěj Kučera, Filip Horníček, Jan Dundáček

Sestava: Hanáček, Crhák, Bracek, Dundáček, Šibor, Kroupa, Kučera, Jarošová, Kožík, Horníček,Loukota. Jaroš, Pavlíček, Litoborský, Farkaš

Libor Jaroš

20. 10. 2019 Kamenice nad Lipou - Nedvědice 3:4 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Šimon Kroupa, Jan Bracek, Matěj Jaroš 2

Sestava: Hanáček, Crhák, Bracek, Dundáček, Šibor, Kroupa, Kučera, Jarošová, Kožík, Horníček,. Jaroš, Pavlíček, Litoborský, Farkaš

Libor Jaroš

13. 10. 2019 Nedvědice - Ždírec nad Doubravou 5:2 (v poločase 3:1)

Střelci Nedvědice: Šimon Kroupa 2, Filip Horníček 2, Matěj Kučera

Libor Jaroš

7. 10. 2019 Přibyslav - Nedvědice 3:2 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Patrik Šibor Šimon Kroupa

Libor Jaroš

30. 9. 2019 Pacov - Nedvědice 3:5 (v poločase 1:3)

Střelci Nedvědice: Patrik Šibor 2, Filip Horníček, Matěj Kučera, Tomáš Přikryl

Sestava: Kučírek,, Crhák, Hanáček, Jarošová, Šikula, Šibor, Kučera, , Loukota, Horníček,Jaroš, Pavlíček, Litoborský, Humpola, Přikryl

Libor Jaroš

22. 9. 2019 Žirovnice - Nedvědice 1:2 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: Jenda Bracek, Filip Horníček

Sestava: Hanáček, Crhák, Litoborský, Dundáček, Šibor, Bracek, Farkaš, Přikryl, Jaroš, Pavlíček, Humpola

Libor Jaroš

14. 9. 2019 Telč - Nedvědice 2:3 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Horníček 2, Kučera

Pavel Vejrosta

8. 9. 2019 Nedvědice - Měřín 8:2 (v poločase 3:1)

Střelci Nedvědice: Jenda Bracek, Filip Horníček 4, Šimon Kroupa 2, Vojta Loukota,

Sestava: Hanáček, Crhák, Bracek, Dundáček, Šikula, Šibor, Kroupa, Kučera, Jarošová, Loukota, Horníček,. Jaroš, Pavlíček, Litoborský

Libor Jaroš

1. 9. 2019 Rantířov - Nedvědice 0:6 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: Jenda Bracek, Filip Horníček 2 , Šimon Kroupa 3

Sestava: Hanáček, Crhák, Bracek, Dundáček, Šikula, Šibor, Kroupa, Kučera, Jarošová, Loukota, Horníček,. Jaroš, Farkaš, Pavlíček, Humpola J.

Libor Jaroš

30. 8. 2019 Nedvědice - Tišnov 2:2 (v poločase 2:0)

Střelci Nedvědice: Filip Horníček, Šimon Kroupa

Libor Jaroš

23. 8. 2019 Nedvědice - Velká Bíteš 0:5 (v poločase 0:2)

Sestava: Hanáček, Horníček, Šibor, Jarošová, Kroupa, Loukota, Farkaš, Litoborský, Jaroš, Přikryl, Ondra, Humpola, Blažek

Libor Jaroš

20. 8. 2019 Nedvědice - Tatran Bohunice 7:3 (v poločase 3:1)

Střelci Nedvědice: Vojta Loukota 2, Lukáš Farkaš 2, Šimon Kroupa, Filip Horníček 2

Libor Jaroš

16. 8. 2019 Nedvědice - Knínice- Svitávka 2:0 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Šimon Kroupa, Tomáš Přikryl

Sestava: Kučírek, Crhák, Bracek, Dundáček, Šikula, Litoborský, Kroupa, Kučera, Jarošová, Loukota, Přikryl, Pavlíček, Holánek, Farkaš

Libor Jaroš

8. 6. 2019 Bystřice nad Pernštejnem - Nedvědice 1:0 (v poločase 1:0)

Sestava: Hanáček- , Dundáček, Bracek, Šikula, Jarošová, Kroupa, Pokorný, Jambor, Horníček, Halvoník, Jedlička, Kučírek

Jiří Litoborský

3. 6. 2019 Okříšky/Stařeč - Nedvědice 5:1 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Horníček Filip

Sestava: Kučírek- Loukota J, Dundáček, Hanáček, Šikula, Jarošová, Loukota V, Kroupa, Pokorný, Jambor, Horníček, Halvoník, Jedlička

30. 5. 2019 Nedvědice - HFK Třebíč 0:2 (v poločase 0:2)

Sestava: Hanáček- Loukota J, Dundáček, Bracek, Šikula, Jarošová, Loukota V, Kroupa, Pokorný, Jambor, Horníček, - Kučírek, Halvoník, Jedlička

25. 5. 2019 Nedvědice - Velká Bíteš/Osová Bítýška 2:1 (v poločase 2:0)

Střelci Nedvědice: Hanáček Pavel (P) , Horníček Filip

11. 5. 2019 Polná - Nedvědice 2:1 (v poločase 2:0)

Sestava: Hanáček- Jedlička, Dundáček, Bracek, Šikula, Pokorný, Horníček, Loukota V, Jarošová, Halvoník, Jambor, - Šibor, Kožík, Crhák.

5. 5. 2019 Nedvědice - Bystřice nad Pernštejnem 0:2 (v poločase 0:1)

Sestava: Hanáček - Loukota J., Halvoník, Bracek, Jarošová, Jedlička, Pokorný, Horníček, Kožík, Kučírek, Kroupa, Litoborský

28. 4. 2019 Nedvědice - Okříšky/Stařeč 2:2 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: Halvoník Filip, Pokorný Radek

Sestava: Hanáček- Halvoník, Jedlička, Jambor, Kroupa, Jarošová, Horníček, Bracek, Šikula, Pokorný, Dundáček, Kučírek, Kožík.

20. 4. 2019 Velká Bíteš - Nedvědice 2:1 (v poločase 2:0)

Střelci Nedvědice: Pokorný Radek

Sestava: Hanáček-Loukota, Halvoník, Jedlička, Jambor, Kroupa,Jarošová, Horníček, Bracek, Šikula, Pokorný, Dundáček, Kučírek.

13. 4. 2019 HFK Třebíč - Nedvědice 5:2 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: Kučírek Laďa, Kroupa Šimon

Sestava: Hanáček- Kožík, Loukota J., Loukota V., Jedlička, Litoborský, Kroupa, Jarošová, Horníček, Bracek, Pokorný, Kučírek.

6. 4. 2019 Nedvědice - Polná 1:4 (v poločase 0:2)

Sestava: Kučírek-Kožík,Loukota,Halvoník,Jedlička,Jambor,Kroupa,Jarošová, Horníček, Bracek, Pokorný, Šikula, Dundáček

28. 10. 2018 Pelhřimov - Nedvědice 6:2 (v poločase 4:0)

Střelci Nedvědice: Horníček Filip, Pokorný Radek

Sestava: Hanáček, Kučírek - Jambor, Šikula, Dundáček, Šibor, Jedlička, Pokorný, Bracek, Kroupa, Horníček, Praislerová - Loukota, Jarošová

Zápas proti prvnímu je vždycky těžký a když po první půli prohráváte 4:0. Ale v druhé půli kluci a holky zečali dostupovat volné hráče a víc napadat rozehrávku a tato snaha se odměnila 2 brankami hlavně ta první kdy Radek přesnou nahrávkou za obranu našel nabíhajícího filipa a ten sám na golmana skóroval. Nakonec druhý poločas zkončil remízou 2:2.
Nejlepší hráč:Bracek Jan

23. 10. 2018 Nedvědice - HFK Třebíč 1:1 (v poločase 0:0)

Sestava: Hanáček- Halvoník, Jambor, Šikula, Dundáček, Jedlička, Bracek, Pokorný, Loukota, Horníček, Kroupa - Jarošová, Kučírek

Tento zápas jsme potřebovali vyhrát, bohužel se nepovedlo.
Soupeř se v druhé půli ujal vedení krásnou střelou. A nás potom zachránil přesnou střelou z trestňáku Radek Pokorný.
Nejlepší hráč:Pokorný Radek

13. 10. 2018 Chotěboř - Nedvědice 5:0 (v poločase 3:0)

Sestava: Hanáček- Loukota, Jambor, Bracek, Šikula, Kroupa, Horníček, Pokorný, Jedlička, Praislerová, Dundáček - Kučírek,Jarošová

Těžký zápas proti jasně lepší Chotěboři, ale i takové zápasy je potřeba hrát.
Nejlepší hráč: Horníček Filip

6. 10. 2018 Nedvědice - Bystřice nad Pernštejnem 1:1 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Kučírek ladislav

Sestava: Hanáček - Halvoník, Bracek, Jambor, Šikula, Kroupa, Pokorný, Horníček, Jedlička, Jarošová, Praislerová - Kučírek, Kubík

Derby proti Bystřici začalo z obou stran opatrně nikdo nechtěl dostat branku. Z naší strany docházelo k průnikům kdy asi nejhezčí měl Lilip Horníček kdy proběhl celé hřiště ale zakončoval nad. V druhé půli došlo k průniku soupeře na naši půlku ze kterého padla branka. Remízu v závěru zápasu zajistil Laďa Kučírek kdy po dlouhém výkopu našeho golman až za posledního hráče soupeře se dostal Laďa a prostřelil golmana.
Nejlepší hráč: Barbora Jarošová

2. 10. 2018 Humpolec - Nedvědice 3:0 (v poločase 0:0)

Sestava: Hanáček - Loukota, Jambor, Bracek, Dundáček, Pokorný, Horníček, Jedlička, Kroupa, Jarošová, Kučírek - Kožík, Kubík.

V našich zápasech chybí větší nasazení hlavně u starších a zkušenějších hráčů. V průběhu zápasu se šance střídaly na obou stranách bohužel my jsme je neproměnili. U soupeře nám nejvíce problémů dělala jejich 6 která dokázaal míč přijmout zpracovat a následně přesně rozehrát nebo dokonce poslat spoluhráče do brejku.
Nejlepší hráč: Dundáček Jan

22. 9. 2018 Nedvědice - Velké Mezeříčí 0:4 (v poločase 0:3)

Sestava: Hanáček- Bracek, Halvoník, Loukota, Dundáček, Pokorný, Horníček, Jedlička, Kroupa, Praislerová, Kučírek - Šibor, Litoborský

Zápas z naší strany nebyl nejhorší soupeř byl kvalitnější. Hrajem prostě to co jsme se naučili a na co máme.
Nejlepší hráč: Praislerová Lucie

18. 9. 2018 Velká Bíteš - Nedvědice 3:4 (v poločase 1:3)

Střelci Nedvědice: Bracek Jan, Kroupa Šimon, Horníček Filip, Kučírek Ladislav

Sestava: Hanáček - Dundáček, Loukota, Jambor,Šikula, Jedlička, Bracek, Horníček, Pokorný, Kroupa, Kučírek

Skóre zápasu otevřel hned v začátku střelou z dálky Jan Bracek v zápětí soupeř srovnal, ale zbytek poločasu patřil nám kdy nejdříve Šimon Kroupa svým důrazem v napadání vyrazil poslednímu balón udělal kliku golmanovi a zakončil do prázdné. Před koncem poločasu z dálky napřáhl Filip Horníček a upravil stav v poločase na 1:3. V druhé půli změnil soupeř taktiku a ta se mu začal vyplácet dlouhými nákopy na útočníky nejdříve po brejku snížili na 2:3 a po té po rohovém kopu po závaru před bránou srovnali na 3:3. Zbytek zápasu oba týmy chtěly vyhrát, ale nakonec jsme byli my ti šťastnější. V posledních minutách po rohovém kopu Laďa Kučírek upravil stav zápasu na konečných 3:4.
Nejlepší hráč: Jan Bracek

8. 9. 2018 Nedvědice - Okříšky/Stařeč 1:3 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Jambor Vladimír

Sestava: Kučírek-Loukota J., Jambor, Šikula, Dundáček, Jedlička, Horníček, Bracek, Halvoník, Pokorný, Praislerová - Kroupa, Kubík

Tento zápas se nám nepovedl.
Nejlepší hráč: Kučírek Ladislav

5. 9. 2018 Nedvědice - Vrchovina 1:2 (v poločase 0:0)

Střelci soupeře: Dobrovolný

Sestava: Hanáček- Loukota, Šikula, Dundáček, Halvoník, Pokorný, Horníček, Jedlička, Bracek, Praislerová, Jambor - Kožík, Kučírek

Tým vrchoviny byl v prvním poločase jasně lepším týmem. Nedokázal ale překonat výborně chytajícího Pavla Hanáčka. V druhé polovině jsme byli my kdo překvapil. Z dálky střelou Radek Pokorný prostřelil golmana hostí. Soupeř ale srovnal a 5 minut před koncem zvýšil na 2:1. V posledních minutách hry jsme po trestném kopu vstřelili branku, ale nebyla nám uznána z důvodu ofsajdového postavení.
Nejlepší hráč: Pavel Hanáček

1. 9. 2018 Bedřichov - Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Sestava: Hanáček-Loukota J, Jambor, Šikula, Dundáček, Jedlička, Bracek, Horníček, Pokorný, Praislerová, Kučírek (Kožík, Loukota V.,Kubík)

Za špatného počasí a ne úplně kvalitního hřiště jsme odehráli utkání velice zodpovědně. Na špatném hřišti bylo velice těžké hrát kombinačně, docházelo spíš k nakopávání na polovinu soupeře. Měli jsme několik šancí ve formě standartních situací které jsme bohužel nedokázali proměnit.
Nejlepší hráč: Jambor Vladimír

27. 8. 2018 Nedvědice - Polná 4:3 (v poločase 2:2)

Střelci Nedvědice: Bracek Jan, Jambor Vladimír, Pokorný Radek, Jedlička Vojtěch

Sestava: Hanáček Pavel - Loukota Jiří, Dundáček Jan, Šikula Radim, Halvoník Filip, Jedlička Vojtěch, Bracek Jan, Horníček Filip, Pokorný Radek, Kučírek Ladislav, Jambor Vladimír, (Litoborský, Kubík)

Byl to náš první zápas v novém ročníku a hned na ostro.
Pro většinu hráčů to bylo i první utkání na nových postech. Padlo hodně branek kluky zápas bavil a to je nejdůležitější.
Nejlepší hráč: Filip Horníček

9. 6. 2018 Nedvědice - Žďar 2:2 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Kubik Petr , Marek Pivovarcik

4. 6. 2018 Bedřichov - Nedvědice 5:0 (v poločase 3:0)

22. 5. 2018 Nedvědice - Trebic 1:4 (v poločase 0:2)

Střelci Nedvědice: Matyáš Pivovarčík

20. 5. 2018 Vrchovina - Nedvědice 2:4 (v poločase 2:2)

Střelci Nedvědice: Matyáš Pivovarčík 2, Radek Pokorný, Pavel Humpola

14. 5. 2018 Nedvědice - Chotěboř 0:2 (v poločase 0:1)

6. 5. 2018 Žďár nad Sázavou - Nedvědice 9:1 (v poločase 4:0)

Libor Jaroš

28. 4. 2018 Nedvědice - Bedřichov 0:0 (v poločase 0:0)

Sestava: Pavel Hanáček- Tomáš Kolbábek, Matěj Loukota, Petr Vejrosta, Vladimír Jambor, Vojta Jedlička, Jan Bracek, Radek Pokorný, Petr Kubík, Pavel Humpola, Lukáš Merta, Filip Horníček

22. 4. 2018 HFK - Nedvědice 3:0 (v poločase 3:0)

Sestava: Pavel Hanáček-Tomáš Kolbábek,Matěj Loukota,Vladimir Jambor,Petr Vejrosta,Marek Štětina,Vojta Jedlička,Radek Pokorný,Petr Kubík,Pavel Humpola,Lukáš Merta,Filip Horníček,Jan Bracek

15. 4. 2018 Nedvědice - Vrchovina 1:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Filip Horníček

Sestava: Pavel Hanáček- Tomáš Kolbábek,Petr Vejrosta,Radek Pokorný,Matěj Loukota,Marek Štětina,Jan Bracek,Filip Horníček,Lukáš Merta,Pavel Humpola,Petr Kubík,Jan Dundáček

Super výkon a bojovnost jen tak dál kluci.

7. 4. 2018 Chotěboř - Nedvědice 5:0 (v poločase 1:0)

Sestava: Tomáš Kolbábek-Pavel Hanáček:Petr Vejrosta-Matěj Loukota-Lukáš Merta-Radek Pokorný-Marek Štetina-Jan Bracek-Petr Kubík-Filip Horníček-Jirka Loukota-Šimon Kroupa-Patrik Šibor-Jan Dundáček-Laďa Kučírek-Tomáš Litoborský

Všem vám kluci moc DĚKUJI :)

26. 11. 2017 Nedvědice - Turnaj ZLSŽ 25.11.2017 0:14 (v poločase 0:0)

Sestava: Kolbábek Tomáš (03) - Pokorný Radek (04), Vejrosta Petr (03), Bracek Jan (05), Šikula Radim (05) - Toman Antonín (03), Jedlička Vojta (04), Humpola Pavel (03), Lukáš Merta (03) - Loukota Jiří (05), Horníček Filip (05) - Toman Lukáš (07)

Nedvědice – Kohoutovice 0:2 – zápas výrazně ovlivnil rychlý obdržený gól hned po rozehrávce a naše pomalá adaptace na nezvyklý povrch.
Nedvědice – Blansko 0:9 – vedoucí, dosud nepražený, celek soutěže, byl ve všech činnostech výrazně vyspělejší a kompaktnější. Dnes byl nad naše síly, ale co není může být, není to tak dlouho co jsme ho dokázali přehrát.
Nedvědice – Boskovice 0:3 – nejpovedenější náš zápas, jenom škoda, že jsme nedali alespoň jeden gól.

K našemu prvnímu turnaji zimní ligy starších žáků jsme odcestovali v hodně improvizované sestavě se 4 mladšími žáky v základní sestavě a pouze s jedním hráčem na střídání.
Přes ne příliš lichotivé výsledky je dobře, že kluci po více než měsíci hráli ostrý zápas. Celá soutěž pro nás slouží jako výborná příprava na jarní sezónu a k postupnému začleňování hráčů ročníku 2005 do sestavy a k vyzkoušení nových hráčů. Výsledky tedy nejsou tak podstatné, přesto věříme, že příští týden se nám bude dařit lépe.
Děkujeme všem hráčům, že ve složitých klimatických podmínkách odehráli turnaj s maximálním nasazením a snahou. Rodičům (paní Brackové, M. Loukotovi a M. Horníčkovi) děkujeme za pomoc při dopravě.