SK Pernštejn Nedvědice / Kopaná / Fotbal

Dorost - aktuálně

30. 10. 2021 Nedvědice - Polná 3:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Farkaš, Jindřich, Kolbábek

Pavel Procházka

23. 10. 2021 Bystřice n/P - Nedvědice 0:3 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: Pivovarčík Matyáš, Farkaš, Humpola

Pavel Procházka

16. 10. 2021 Nedvědice - Světlá n/S 3:1 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Pivovarčík Marek, Farkaš, Humpola

Pavel Procházka

9. 10. 2021 Okříšky/Stařeč - Nedvědice 2:2 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: Pivovarčík Marek, Humpola

Pavel Procházka

3. 10. 2021 Nedvědice - HFK Třebíč/Náměšť n/O 0:4 (v poločase 0:3)

Pavel Procházka

28. 9. 2021 Velké Meziříčí - Nedvědice 2:4 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: Pivovarčík Marek 2, vlastní, Pavelka

Pavel Procházka

25. 9. 2021 Lipník/Valeč - Nedvědice 2:2 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Pivovarčík Marek 2

Pavel Procházka

18. 9. 2021 Nedvědice - Telč 5:1 (v poločase 3:0)

Střelci Nedvědice: Humpola 2, Horníček, Pivovarčík Marek, Kroupa

Pavel Procházka

12. 9. 2021 Nedvědice - Vrchovina 7:2 (v poločase 4:2)

Střelci Nedvědice: Pivovarčík Marek 2, Humpola 2, Pavelka, Kroupa, Jindřich

Udělali jste nám velkou radost nejen výsledkem, ale i předvedenou hrou, bojovností a soudržností týmu. Gratuluji vám ;-)
T.P. Tímto se připojuji z gratulací k trenérovi! Dlouho jsem neviděl takovou soudržnost a bojovnost našeho týmu, jako v neděli! Jenom neusnout na vavřínech a jedeme dál!

Pavel Procházka

5. 9. 2021 Ždírec n/D - Nedvědice 2:2 (v poločase 0:2)

Střelci Nedvědice: Pivovarčík Matyáš 2

Pavel Procházka

28. 8. 2021 Nedvědice - Chotěboř 1:4 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: Humpola

Sestava: Hanáček - Pokorný, Horníček, Loukota, Šibor - Kroupa, Humpola, Pavelka, Jedlička - Kolbábek, Jindřich

Střídali: Kocourek, Litoborský

1.mistrovské utkání.

Pavel Procházka

16. 8. 2021 Nedvědice - Velká Bíteš 3:4 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Kroupa, Pivovarčík Marek, Kučírek

Přípravné utkání.

Pavel Procházka

11. 10. 2020 Nedvědice - Okříšky/Stařeč 2:0 (v poločase 2:0)

Střelci Nedvědice: Pivovarčík Marek, Loukota

Pavel Procházka

4. 10. 2020 Ždírec n/D - Nedvědice 3:1 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Dundáček

Pavel Procházka

27. 9. 2020 Nedvědice - Chotěboř 1:3 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: Pivovarčík Marek

Pavel Procházka

13. 9. 2020 Nedvědice - Polná 3:2 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: Sytař 2, Pivovarčík Matyáš

Sestava: Kolbábek - Pokorný, Horníček, Sluka, Bracek - Pavelka, Loukota, Pivovarčík Mat., Šikula - Sytař, Pivovarčík Mar.

Střídání: Jedlička, Kroupa, Dundáček, Baksa, Hanáček

Pavel Procházka

6. 9. 2020 Velké Meziříčí - Nedvědice 0:1 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: Bracek

Sestava: Kolbábek - Pokorný, Sluka, Horníček, Bracek - Pavelka, Pivovarčík Mat., Loukota, Šikula - Sytař, Pivovarčík Mar.

Střídání: Kroupa, Dundáček, Baksa, Hanáček

Pavel Procházka

28. 8. 2020 Lipník/Valeč - Nedvědice 3:2 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: vlastní, Sytař

Sestava: Hanáček - Loukota, Kolbábek, Sluka, Bracek - Pokorný, Horníček, Sytař, Pivovarčík Mat., Pavelka - Pivovarčík Mar.

Střídali: Jedlička, Kroupa, Šikula, Dundáček

Pavel Procházka

22. 8. 2020 HFK Třebíč - Nedvědice 4:0 (v poločase 1:0)

Sestava: Hanáček - Bracek, Horníček, Kolbábek, Pokorný - Šikula, Sytař, Loukota, Pivovarčík Mat., Pavelka - Pivovarčík Mar.

Střídali: Kroupa, Dundáček, Kučírek

1.mistrovské utkání.

První utkání podzimní části SR 2020/21 se nám nepovedlo ani výsledkově, ani herně. První poločas byl oboustranně vyrovnaný, převažovaly nepřesnosti jak v rozehrávce, tak i v zakončení. Do vyložených šancí jsme se nedostávali. Množství nepřesných přihrávek vyvrcholilo na konci prvního poločase, kdy se zbytečně ztratil míč na půli hřiště a soupeř chybu potrestal gólem do kabin, což nám situaci a nástup do druhého poločasu výrazně zkomplikovalo.
O přestávce jsme si řekli spoustu věcí, hlavně jsme všichni chtěli s výsledkem něco udělat. Jak už to bývá, začátek poločasu se nám, i přes upozornění, nepodařilo zachytit a hned v 51´ jsme inkasovali druhý gól. Soupeř byl v této fázi hry nebezpečnější a tak v 56´navýšil na 0:3. Pak se hra přesunula do středu hřiště. My se snažili hru otevřít a zkusit dát kontaktní gól, pže zbývalo ještě dostatek času s výsledkem něco udělat. Oživením hry dopředu bylo nastoupení do hry Šimona Kroupy, který táhl naše útoky po pravé straně a vůbec nebylo znát, že věkem do této kategorie ještě nepatří. Jak už jsem zmínil, naše hra se v druhém poločase odehrávala po většinu času na pravé straně a tím jsme ze hry úplně vypustili na levé záloze hrající naši největší posilu v letní přestávce Adama Pavelku. Na konci utkání ještě soupeř výsledek upravil na 0:4 a utkání se v poklidu dohrálo.
Těžko se po takovém utkání hledají pozitiva, ale za zmínku stojí chycená penalta Pavlem Hanáčkem, kterou rozhodčí odpískal Tomášovi Kolbábkovi poté, co si sám nastřelil ve vápně ruku. Rozhodčí sice omluvou po zápase svoji chybu uznal, ale každý, kdo se kolem fotbalu pohybuje ví, že se takové penalty nesmějí pískat.
Závěrem…výsledek pro nás na úvod sezóny trošku krutý, ale na druhou stranu si z něj můžeme vzít ponaučení co zlepšit a na čem více zapracovat, pže bez řádného trénování a dřiny lepší výsledky samy nepříjdou.

Pavel Procházka

9. 8. 2020 Velká Bíteš - Nedvědice 7:6 (v poločase 3:4)

Střelci Nedvědice: Matyáš Pivovarčík 2x, Marek Pivovarčík 2x, Adam Pavelka 1x, Filip Horníček 1x

Sestava: Hanáček Pavel - Šikula Radim, Horníček Filip, Kolbábek Tomáš, Pokorný Radek - Pavelka Adam, Sytař Jan, Loukota Matěj, Pivovarčík Matyáš, Jedlička Vojtěch - Pivovarčík Marek

Když se nám podařilo vymanit z úvodního tlaku domácích, tak jsme v úseku mezi 5 a 35 minutou předváděli velice dobrou hru a dostali se do vedení 4:1.
V úmorném vedru a bez hráče na střídání nás v závěru a na začátku 2. půle soupeř zatlačil a výsledkem bylo vyrovnání na 4:4.
I když měl soupeř oproti nám 3 hráče na střídání, tak i jemu rychle docházeli síly a náš tým se díky přesnější a pestřejší kombinaci dostal opět do dvougólového vedení.
Poslední zhruba 8 minut jsme odehráli v 10 lidech a fyzické síly už nám nestačili a poměrné lacině jsme 3× inkasovali a v konečném účtování prohráli.

Miroslav Jedlička

1. 8. 2020 Nedvědice dorost - Nedvědice A tým 3:9 (v poločase 1:4)

Sestava: Kučírek Ladislav - Šikula Radim, Bracek Jan, Kolbábek Tomáš, Crhák Jakub - Pavelka Adam, Horníček Filip, Loukota Matěj, Jedlička Vojtěch, Kroupa Šimon - Sytař Jan - Dundáček Jan

Utkání splnilo naše očekávání.
První poločas byl z naší strany hodně bázlivý a hráno s velkým respektem. Přesto několik fotbalových náznaku k vidění bylo.
Nejlepší částí byl 3/4 utkání, kterou jsme vyhráli 2:1. V této fázi jsme přidali na důrazu, zlepšili pohyb, nebáli se rozehrávat přes krajní obránce, výborné bránění na vlastní polovině, kdy s velkým počtem hráčů v pravou chvíli pod míčem. Když jsme k tomu přidali výborné průnikové přihrávky, hned se bylo na co dívat. Do poslední části A tým posílil hlavní trenér dorostu, což se hned projevilo na větší herní vyzrálosti soupeře a výrazně se podepsalo i na výsledku.
Přes nakonec vysokou prohru je nutné tým dorostu pochválit.

Miroslav Jedlička

29. 7. 2020 Nedvědice - FK Blansko ml. d. 1:3 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: Horníček Filip

Sestava: Kolbábek Tomáš - Šikula Radim, Bracek Jan, Horníček Filip, Pokorný Radek - Pavelka Adam, Pivovarčík Matyáš, Sytař Jan, Jedlička Vojtěch - Kroupa Šimon, Pivovarčík Marek - Dundáček Jan, Crhák Jakub, Kučírek Ladislav

Soupeř byl daleko rozehranější v nohách s tréninkovou přípravou od 20. května a odehranýma několika přátelskýma zápasy. Vyrovnaní jsme byli v 10 minutách prvního poločasu a v posledních deseti minutách zápasu. Velký rozdíl byl především ve fyzické připravenosti, síle v osobních soubojích a rozehrávce na vlastní polovině. Přesto je určitě na čem stavět a záleží jenom na tom jak budeme usilovně a poctivě trénovat.

Miroslav Jedlička

8. 3. 2020 Nedvědice - FC Kuřim 6:4 (v poločase 2:2)

Střelci Nedvědice: Konečný Jan 4, Humpola Pavel, Pokorný Pavel.

Střelci soupeře: -

Sestava: Kolbábek Tomáš - Vejrosta Pavel, Sýkora Petr, Sluka Roman, Haviger Vojtěch - Sytař Jan, Sytař Petr, Švestka Radek, Humpola Pavel - Pokorný Pavel, Konečný Jan. Na střídání: Loukota Matěj, Baksa Pavel.

Antonín Pivovarčík

4. 3. 2020 Tišnov - Nedvědice 1:5 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: Sytař Jan 3x, Konečný Jan, Humpola Pavel

Sestava: Hanáček Pavel - Vejrosta Pavel, Kolbábek Dalibor, Kolbábek Tomáš, Haviger Vojtěch - Krčil Martin, Humpola Pavel, Sytař Jan, Loukota Matěj - Pivovarčík Marek, Konečný Jan

Díky kolektivní a zodpovědné výkonu se nám proti kvalitnímu soupeři, i přes velké komplikace s počtem hráčů, podařilo dovést do vítězného konce. K zápasu se dostavilo pouze 9 dorostenců a tak v bráně nastoupil Pavel ze starších žáků a v obraně zaskočil Dalibor, ročník 2000. Ten po problémech s kolenem do druhého poločasu již nenastoupil.
Po poměrně nervózním začátku jsme postupně získávali převahu a tu do poločasu vyjádřili premiérovým gólem Jana K.
Začátek druhého poločasu patřil soupeři a v době, kdy pro indispozici se do hry nemohl zapojit Jan S. se mu podařilo vyrovnat. Tato Honza napravil nejlepším možným způsobem a po navrácení do hry se blýskl hatrickem. To už však na hřišti postupně nebyl Marek P., který musel odjet do nemocnice s podezřením na zlomenou ruku a Martin K., který cestuje až Bystrého a po konci zápasu už by se nedostal domů. I v osmi lidech se nám podařilo vstřelit, díky brejku Pavla H., pátý gól.
Všem hráčům patří poděkování za velkou bojovnost a výborný fotbalový projev. Ve druhém poločase je nutné vyzdvihnout výkon úplně nové stoperské dvojice Tomáš K. a Jan K.

Miroslav Jedlička

1. 3. 2020 Nedvědice - ČAFC Židenice 4:5 (v poločase 2:2)

Střelci Nedvědice: Pokorný, Baksa, Sytař P, vlastní

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sýkora, Konečný, Haviger - Pivovarčík Mat, Sytař P, Švestka, Sytař J - Pokorný, Baksa střídal: Vejrosta Pe

Třetí přípravné utkání s účastníkem KP Jm kraje, tentokrát s jeho leadrem, družstvem ČAFC Židenice. Na naší straně několik citelných absencí, někteří kluci hráli z důvodu zranění se sebezapřením a 5 kluků mělo za sebou náročné soustředění a áčkem vč. dvou přípravných utkání. Na poslední chvíli jsme vzali aspoň Petra a tak jsme měli alespoň jednu možnost na střídání. Tu v průběhu utkání využili Honza Sytař, Matyáš a Petr Sýkora. Soupeř předvedl hru typickou pro všechna brněnská družstva. Tedy výborný pohyb, super práce s míčem, přihrávky na jeden dotyk, důraz v osobních soubojích a především rychlé dostupování našich kluků. Trvalo nám 20 minut, než jsme se na hřišti srovnali – to už bylo 0:2. Poté se hra docela vyrovnala a šťastně tečovanou střelou a následně z dobře kopnutého přímáku jsme vyrovnali i skóre. Po přestávce měla hra podobný průběh, soupeř byl výrazně více v držení míče, jeho hráči zahodili několik tutovek, ale také my jsme občas zahrozili. Za stavu 4:4 vše směřovalo ke konečné remíze. Po další chybě ve středu obrany jsme však dostali pátou branku, a když Pavel Pokorný neproměnil v závěru svoji šanci, zrodil se konečný výsledek.
Závěr: za mě velmi dobré přípravné utkání, škoda jen tolika marodů, opětovnou neúčast Humpolce a Slováka se mě už ani nechce komentovat.

Pavel Vejrosta

23. 2. 2020 Nedvědice - Soběšice 4:2 (v poločase 2:0)

Střelci Nedvědice: Sluka, Pokorný, Sytař J, Sytař P

Sestava: Kolbábek - Vejrosta, Sýkora, Sluka (40. Humpolec), Haviger - Humpola (46. Pivovarčík Mat.), Švestka, Sytař P, Sytař J - Pokorný, Pivovarčík Mar. (35. Baksa)

Druhé přípravné utkání sehráli starší dorostenci proti dalšímu účastníku KP Jm kraje, týmu Soběšic. Soupeř byl opět velmi kvalitní, přesto méně důrazný a hůře fyzicky připravený než náš soupeř z minulého týdne. První půle byla z naší strany velmi dobrá, družstvu prospěla přítomnost Pacy na pravém halvu. Po zraněními vynucených střídáních však naše hra poněkud zvadla a v poslední čtvrtině jsme v podstatě přestali hrát. Přesto starší dorostenci absolvovali kvalitní přípravné utkání a v porovnání s minulým týdnem bylo vidět mnohá zlepšení.

Pavel Vejrosta

16. 2. 2020 Nedvědice - Žijeme hrou 2:4 (v poločase 0:2)

Střelci Nedvědice: Sluka z pen., Sytař J

Sestava: Kolbábek T - Vejrosta Pa, Sýkora (46.Baksa), Sluka, Haviger - Sytař J, Sytař P, Švestka, Konečný - Pokorný, Pivovarčík Mar

První přípravné utkání na UMT v Tišnově. Soupeř byl v poli výrazně lepší. Z naší strany byly k vidění pouze občasné náznaky kombinace, spíše jsme dlouho drželi míč a utápěli se v kličkách a především chyběl tah na branku. Do prvního mistráku máme mnoho co zlepšovat.

Pavel Vejrosta

12. 2. 2020 Zloděj(i) - Nedvědice 4:0 (v poločase 0:0)

Nevím, zda je nějaká šance, aby šmejd nebo šmejdi, kteří včera (úterý 11.2.) večer vykradli šatnu našich kluků během treninku v tělocvičně v Dolních Loučkách. Pokud si to zlodějské individuum přece jen tyto řádky přečte, tak abys ty šmejde věděl, žes okradl kluky školou povinné, kteří si ještě nevydělávají. A především kluky slušné, kteří by nikdy nic takového neudělali a tedy podobné chování vůči sobě ani neočekávali. Současně jsi jim všem sebráním všech dokladů, které ti k ničemu nejsou, velmi zkomplikoval životní situaci na několik nejbližších dnů. Přeji ti šmejde všecho nejhorší, ať se ti nedaří vůbec nic a věřím, že na tebe co nejdříve taky dojde. Jen samé škaredé dny ti přejí nejen všichni 4 postižení.

Pavel Vejrosta

10. 11. 2019 1.SC Znojmo B - Nedvědice 3:0 (v poločase 2:0)

Střelci soupeře: Kohout, Pohanka, Kouřil

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sluka, Sýkora, Haviger - Humpola (51.Pivovarčík Mat), Švestka, Sytař P, Sytař J - Pokorný, Pivovarčík Mar (61.Baksa)

Pavel Vejrosta

3. 11. 2019 Nedvědice - MSK Břeclav 3:2 (v poločase 3:1)

Střelci Nedvědice: 14.Sluka z pen.(1:0), 41.Sluka (2:1), 45.P.Pokorný (3:1)

Střelci soupeře: 24.Kalina (1:1), 89.Nešpor (3:2)

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sýkora, Sluka, Haviger - Humpola (65.Konečný), Švestka, Sytař P (88.Pivovarčík Maty), Sytař J (60.Humpolec) - Pokorný P (86.Baksa), Pivovarčík Mar (55.Slovák)

V průběhu dnešního utkání si mohli všichni kluci opět uvědomit, že tabulkové postavení nic neznamená a že žádného soupeře nelze ani v nejmenším podcenit. Stejně jako poslední Kohoutovice před 14 dny, tak i dnes Břeclav mají svou kvalitu. Myslím, že o osudu utkání rozhodly dvě věci. Jednak neuvěřitelná a těžko pochopitelná nedisciplinovanost některých hráčů soupeře a jejich vedení a jednak nezměrná bojovnost našich kluků v situaci, kdy sice utkání dobře začali, ale od cca 20.minuty to bylo až do konce jen velké trápení, které nemělo s fotbalem mnoho společného.
Závěr: věřím, že horší výkon už snad ani nemohou kluci předvést a bylo jen štěstí, že nás dnes nepotkal kvalitnější soupeř. Rychle na dnešek zapomeňme a soustřeďme se na poslední utkání za týden. Máme toho hodně co zlepšovat.

Pavel Vejrosta

28. 10. 2019 Líšeň B - Nedvědice 4:1 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: 23.P.Pokorný (1:1)

Střelci soupeře: 11.Kříž, 42.Jašek, 60.Foltýn, 66.Spusta

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sýkora, Sluka, Haviger - Humpola (46.Konečný), Sytař P, Švestka, Sytař J (46.Humpolec) - Pokorný (84.Baksa), Slovák (60.Pivovarčík Mar)

Béčko Líšně , složené z hráčů ročníku 2002 je bezpochyby hodně kvalitní tým a určitě patří do horní poloviny tabulky. Naše ambice byly odehrát utkání co nejzodpovědněji odzadu a pokusit se udržet co nejdéle čisté konto. Začátek však klukům moc nevyšel, od první minuty na nás domácí tak zvaně vlétli a především krajní obránci nevěděli co dřív. A co hůř, domácí šli hrozně brzo a hrozně lacino do vedení, když po rohovém kopu střílel jejich hráč odražený míč na naši branku, Tomáš jej neudržel a domácí hráč dorážel z pár metrů do poloodkryté branky. Paradoxně od této chvíle, domácí ubrali, naopak naši kluci zabrali a najednou jsme se dokázali dostal na polovinu soupeře a několikrát i k zakončení. Za svou aktivitu byli naši kluci odměněni vyrovnávací brankou, když Pavel zakončil rychlý protiútok. Poté prakticky až do konce 1.půle byli sice domácí více v držení míče, ale byli jsme to my, kdo si vypracoval ještě další 2, možná 3 výborné příležitosti. Paradoxně chvíli před přestávkou jsme hrozně lacino přišli o míč na útočné polovině skoro u rohového praporku, domácí se na dva či tři dotyky dostali do našeho vápna a dali nám branku do šatny. Hrozná škoda !!! Po přestávce měla hra podobný průběh, domácí byli více v držení míče, místy měli velký tlak, my hrozili z brejků. Po jednom takovém výpadu a prudkém centru z pravé strany se Petr Sýťa ocitl na penaltě sám, z voleje však branku netrefil. A jak už to bývá, domácí prakticky z protiútoku dali třetí branku a krátce nato čtvrtou. Za zmínku stojí ještě nastřelené břevno domácí branky, jinak už se do konce utkání nic podstatného neodehrálo.
Závěr: Dnes to nebylo ono, většině kluků chyběla šťáva, i když jim nelze upřít nasazení, snahu a bojovnost. Na kompaktního soupeře to však nestačilo a když nám dnes nepřálo ani štěstí, je třeba výsledek utkání s pokorou přijmout. 4:1 není žádná pohroma, navíc jsme dali branku venku. Tak hlavy nahoru, ve čtvrtek se proběhnem a v neděli s chutí proti Břeclavi.

Pavel Vejrosta

19. 10. 2019 Nedvědice - Kohoutovice 4:2 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: 38.Sluka (1:2), 54.Pokorný Pa (2:2), 61.Pokorný Pa (3:2), 74.Humpolec (4:2)

Střelci soupeře: 16., 20. Jedlička

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sýkora, Sluka, Haviger - Humpola (46.Humpolec), Sytař P, Švestka, Sytař J - Slovák (46.Konečný), Pokorný Pa (79.Baksa)

Ve 12.kole nás čekal papírově nejslabší soupeř. Díky prázdninovému přáteláku jsme ale věděli, že Kohoutovice mají svoji kvalitu a je třeba k utkání přistoupit s maximálním soustředěním a nasazením. Navzdory tomu, že jsme kluky opakovaně nabádali k zodpovědnému výkonu, tak jsme byli po většinu 1.poločasu svědky neurovnané hry, chybělo nasazení, kluci poztráceli spoustu míčů, nedařily se přihrávky, soupeř byl živější a všude byl o krok dříve. Proto dvoubrankové vedení Kohoutovic po 20 minutách bylo zasloužené. Strašně důležitou se ukázala korigující branka Romana, který si na půlce vzal míč, se štěstím jej protlačil přes dva soupeře, poté se narážečkou dostal do vápna a křížnou střelou dal kontaktní branku. Moc důležitou. Po přestávce se na hřišti objevilo zcela jiné družstvo domácích. Najednou byly k vidění rychlost a nasazení, začala se nám dařit kombinace a odměnou byla vyrovnávací branka, když Pavel hlavou prodloužil dlouhý nákop Romana. Poté hosté znovu ožili a po další hloupé ztrátě míče na půlce a nedůrazu obránců zachraňoval Tomáš. A prakticky z protiútoku Pavel dal svoji druhou branku – tady se vyvoj utkání definitivně zlomil a překlopil se na naši stranu. Hosté postupně odpadli fyzicky. A když Jirka upravil na rozdíl dvou branek, bylo rozhodnuto. A to i přes další zahozenou penaltu, kterou po faulu na Vojtu slabě kopl Petr.
Závěr: I přes špatný výkon v 1.půli je konečný výsledek zasloužený a spravedlivý, protože utkání se hraje 90 minut. Pro kluky budiž poučením, že i sebemenší podcenění se příště nemusí vyplatit. A ač to běžně nedělám a velmi nerad hodnotím jednotlivce, protože každý hráč má svoji kvalitu a svůj význam a přínos pro tým, tak dnes výjimečně dělám výjimku. Myslím, že Roman si za svůj dnešní výkon vč.strašně důležité branky ocenění „hráč utkání“ zaslouží. Romane díky, jistě nejen já jsem rád, že jsi tuto sezonu hráčem SKPN a věřím, že svou hrou ještě přispěješ k zisku dalších bodů.

Pavel Vejrosta

13. 10. 2019 Vysočina Jihlava - Nedvědice 5:0 (v poločase 1:0)

Střelci soupeře: Malata 2, Pavlík, Vacek, Lazaridis

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sluka (69.Vejrosta Pe), Konečný, Haviger - Humpolec, Sytař P, Humpola (78.Pivovarčík Mat), Sytař J (87.Baksa) - Pokorný P, Slovák (63.Pivovarčík Mar)

Pavel Vejrosta

5. 10. 2019 Nedvědice - Žďár n/S. 4:1 (v poločase 3:1)

Střelci Nedvědice: 5.Sytař P (1:0), 40.Sytař P (2:1), 42.Pokorný P (3:1), 73.Slovák (4:1)

Střelci soupeře: 33.Srnský (1:1)

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sýkora, Sluka, Haviger - Humpola (81.Vejrosta Pe), Švestka, Sytař P, Sytař J (64.Pivovarčík Mat) - Pokorný P (87.Baksa), Pivovarčík Mar (46.Slovák)

Celou noc před dnešním utkáním pršelo a místy velmi silný déšť pokračoval až do začátku utkání. Hřiště podle toho vypadalo. Přesto bylo utkání zahájeno, neboť termínů na odkládání zápasů není mnoho a navíc jsme kalkulovali s tím, že špatné počasí a ještě horší terén by mohly vyhovovat více nám než hostům. Tuto naši úvahu pak samotné utkání potvrdilo. Bezesporu fotbalovější hosté zapomněli v kabině bojovnost a ta dnes byla rozhodujícím faktorem, který převážil výsledek utkání na naši stranu. Důležitou byla rovněž skutečnost, že po delší době mohl nastoupit Petr, který nejenže vyztužil naši hru ve středu pole, ale dvakrát se prosadil i střelecky. Utkání se z mého pohledu lámalo v poslední 1/4 hodině prvního poločasu, kdy hosté za stálého silného lijáku nejdříve vyrovnali na 1:1 a poté v úplném závěru poločasu nejdříve nám Sýťa opět z přímáku vrátil vedení a krátce nato Pavel proměnil samostatný únik na 3:1. O přestávce jsme trochu trnuli, neboť p.rozhodčí neměl mnoho chuti v utkání pokračovat. Naštěstí se nakonec rozhodl utkání nechat dohrát a i když 2.půle byla spíše než fotbalem jen urputným bojem, tak nám mj. přinesla velmi pohlednou branku na 4:1, kdy po vynikající akci a centru Pacy zakončoval Jakub a hlavně další tříbodový zisk, který kluci po závěrečném hvizdu patřičně oslavili. Závěr: vítězství je zasloužené za odpovědný výkon všech kluků bez výjimky a zmíněnou bojovnost, kterou neslaného, nemastného soupeře přetlačili.

Pavel Vejrosta

28. 9. 2019 FŠ Třebíč - Nedvědice 2:0 (v poločase 0:0)

Střelci soupeře: 85.Hrobař, 90.Hobza z pen.

Sestava: Sytař P - Vejrosta Pa, Sýkora, Sluka, Haviger - Pivovarčík Mat (63.Pivovarčík Mar), Humpola (84.Vejrosta Pe), Sytař J, Švestka, Konečný - Pokorný P

ŠKODA, bodík by byl zlatý.

Pavel Vejrosta

21. 9. 2019 Nedvědice - Havlíčkův Brod 0:4 (v poločase 0:3)

Střelci soupeře: Synecký 2, Šilhart 2

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sýkora, Sluka, Haviger - Humpolec, Švestka, Konečný, Sytař J - Slovák, Pokorný Pa (75.Baksa)

Celý týden jsme řešili sestavu mladšího dorostu, kde kvůli velkému počtu marodů a dalších absencí hrozilo, že kluků nebude ani 11. Proto bylo dobré, že sestava starších byla až na Petra kompletní a tedy jsme mohli pošetřit Pacu a Marka s Matyášem. Všichni jsme věděli, že nás čeká velmi kvalitní soupeř a že jen výkon na hranici možností každého z kluků by mohl přinést naději na dobrý výsledek. Všechny naděje však vzaly za své hned v 1.minutě, kde nedůslednost v obsazování soupeřů při rohovém kopu vyústila v branku v síti Tomáše, která soupeře dostala do pohody. Hosté byli rychlejší, důraznější, pohyblivější a celé utkání měli jeho vývoj pod kontrolou. Naši kluci se výkonem ani nepřiblížili tomu, co předvedli v předchozích domácích utkáních, kazili jednoduché přihrávky, byli nedůslední v krytí svych prostorů a obsazování soupeřů při standardkách, chyběl pohyb bez míče atd atd. V závěru 1.poločasu jeden soupeřů dostal ČK a tak ve 2.půli již hosté směrem dopředu tolik nehrozili. Utkání však i v oslabení kontrolovali. Závěr: výsledek 0:4 je docela krutý, ale zasloužený. Není nutné z něj dělat tragédii, ale spíše by bylo dobré si z jeho průběhu vzít ponaučení do dalších utkání. Dnešní soupeř byl nad naše síly a možnosti a vzrušená debata v kabině po utkání mohla počkat až horké hlavy vychladnou. Především proto, že teď nás čeká série tří utkání, která musíme přežít a bude velmi náročné je psychicky ustát. Tak hlavy nahoru a jedeme dál. Máme to rozehrané nad očekávání a do konce podzimu se věřím ještě pár bodů podaří uhrát.
Trenér HB U19 Josef Soural: " K utkání jsme přistupovali s pokorou, protože se nám poslední tři utkání nepovedla a výsledky soupeře, hlavně na domácí půdě, budily respekt. Čekali jsme kontaktní způsob hry na trochu specifickém hřišti. Moc nám pomohla první branka hned v úvodu. Pak jsme zápas dobře uchopili a dovedli ho poctivě k vítězství. "

Pavel Vejrosta

14. 9. 2019 Velké Meziříčí - Nedvědice 4:4 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: 34.PokornýP (0:1), 39.Humpola (1:2), 66.Slovák (3:3), 88.Sýkora (4:4)

Střelci soupeře: Švejda 3, Chalupa

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sýkora, Sluka, Haviger - Pivovarčík Mat (46.Vejrosta Pe), Humpola (46.Sytař P), Švestka, Sytař J - Slovák (80.Pivovarčík Mar), Pokorný P

Po vydřené výhře z minulého víkendu jsme všichni věřili, že i z VM bychom mohli přivézt bod nebo dokonce body. Bohužel opět nebyli k dispozici oba kluci z D.Louček a tedy jsme opět museli využít služeb několika mladších. Utkání byla po většinu hrací doby velká divočina a hra nebyla moc ke koukání. A přestože kluci v utkání 2× vedli, tak jsme nakonec rádi za bod, který po rozehraném přímáku z pravé strany zajistil hlavou Petr Sýkora. Myslím, že každý bod z venku a v soutěži jakou je MSDD je třeba brát všemi deseti a přijmout jej s pokorou. Domácí hráči dnes byli důraznější, po většinu utkání měli převahu ve středu hřiště a asi i více chtěli vyhrát. Naopak my jsme špatně vstoupili do zápasu a trvalo 1/4 hodiny, než jsme se dostali do hry. Velké problémy měli na širokém hřišti oba krajní obránci, kazili jsme příliš mnoho jednoduchých přihrávek a na rozdíl od předchozích utkání se nám často nedařilo blokovat střelecké pokusy domácích. Také proto jsme dvě ze čtyř branek dostali po střelách z poza šestnáctky.

Pavel Vejrosta

7. 9. 2019 Nedvědice - Humpolec 1:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: 50.Slovák

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa (46.Sytař P), Sýkora, Sluka, Haviger - Sytař J, Švestka, Konečný, Humpolec - Pivovarčík Mar (46.Slovák), Pokorný P (88.Baksa)

Na rozdíl od situace před týdnem se mě dnešní vyhrané utkání bude hodnotit snáze. Po sérii tří porážek se alespoň dle „papírových“ předpokladů zdálo, že by Humpolec nemusel být pro naše kluky nepřekonatelným soupeřem. Jak ale utkání ukázalo, i tentokrát přijel do Nedvědice velmi kvalitní soupeř a utkání stálo naše kluky obrovské množství sil. Nejen velmi dobrý soupeř, ale i těžký terén si vyžádal velké nasazení, velkou dávku bojovnosti a obětavosti. A v kombinaci s trochou pověstného štěstí kluci utkání zvládli dovést k zisku tří bodů. Přitom hosté po celé utkání hodně zlobili. V 1.půli především po jejich pravé straně, kde Vojta jen stěží odolával. Po centrech z boku hrozili dva dlouháni hostů, kteří se vysunovali až do našeho vápna při standardkách – zde největší díl práce odvedli oba stopeři Petr s Romanem – a výborní byli hosté i ve středu pole, kde po většinu utkání dominovali. My jsme se tentokrát vyvarovali inkasování branky v závěru 1.půle, i když ani tentokrát mnoho nechybělo. O přestávce měl šťastnou ruku kouč Pavel, když poslal na hřiště Jakuba, který si tak odbyl svoji premiéru v našem dresu. A byl to právě on, kdo po brejkové akci Pavla Pokorného dorážel vyražený míč do odkryté branky hostů hned po pěti minutách pobytu na hřišti. Hosté se po celou 2.půli snažili o vyrovnání, v závěru byl jejich tlak místy drtivý, ale kluci nezměrnou bojovností a s dávkou zmíněného štěstí jednobrankový náskok uhájili.
Závěr: kluci se opět přesvědčili, že lze uhrát dobrý výsledek i proti lepšímu soupeři. Podařilo se jim to díky poctivé přípravě na utkání, respektu k soupeři, na hřišti pak díky soudržnosti všech hráčů, zmíněné bojovnosti a také díky tomu, že se naučili (doufejme) nereagovat na občasné slovní provokace hráčů soupeře, soustředit se na vlastní hru a řídit se pokyny trenérů. Kluci díky, připravili jste nám všem a určitě i sami sobě příjemné odpoledne. Současně za všechny gratuluji mladším k prvnímu vítězství v MSDD !!!

Pavel Vejrosta

1. 9. 2019 Nedvědice - Hodonín 0:3 (v poločase 0:1)

Střelci soupeře: 45.Koutský, 68.Čech, 72.Čech

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa (84.Vejrosta Pe), Sýkora, Sluka, Haviger - Sytař J, Švestka, Konečný, Humpolec - Pokorný P (79.Baksa), Pivovarčík Mar (74.Humpola)

Prohrané utkání se vždy hodnotí těžko. Objektivně řečeno, dnešní soupeř byl ve všech činnostech lepší a dlouhé minuty jsme se vůbec nedostali k míči, natož do hry. Přesto se opakovala situace z předchozích utkání. Kluci přestáli bez pohromy úvodních 15 minut a poté se i oni dostali několikrát na dostřel branky hostů. Pavel měl dokonce dvě šance, které při troše štěstí mohly skončit v síti hostujícího brankaře. V první byl ostře atakován obránci soupeře a zakončoval v pádu do ruk brankáře v situaci, kdy rozhodčí dle mého názoru necitlivě nechával výhodu místo odpískání penalty. A ve druhé jen těšně minul hlavou po dobrém centru z pravé strany. Paradoxně v době, kdy se už všichni chystali na přestávku, rozehráli hosté přímý kop a špatně pokrytý hráč z malého vápna hlavou dal branku. Ihned po rozehrání rozhodčí 1.půli ukončil!!! Hrůza!!!
Po přestávce hosté pokračovali ve výrazné územní převaze, která vyvrcholila v 51.minutě nesmyslným faulem Tomáše a z toho plynoucí penaltou. Tomáš však svoji chybu napravil a penaltu chytil. Od této chvíle jakoby hosté vypadli z role a naši kluci hru vyrovnali a častěji než dosud podrželi míč a dostávali se na dostřel branky hostů. Vše vyvrcholilo v 66.minutě, kdy hostující brankář fauloval Pavla Pokorného a pískala se penalta. K té se postavil Vojta – bohužel ji kopl snad nejhůře jak mohl – slabě, doprostřed branky a po zemi. Prakticky z protiútoku se na druhé straně prosadili hosté na 0:2, krátce nato na 0:3 a bylo hotovo. Utkání se pak už je dohrávalo.
Závěr: soupeř byl lepší a fotbalovější, ale k zisku bodu nebylo za určitých okolností daleko. Naši kluci po celé utkání bojovali a nezabalili to ani za nepříznivého stavu. Utkání rozhodly dva okamžiky: nejdříve jsme opět dostali branku v poslední minutě 1.poločasu a poté neproměněná penalta. Právě v utkáních, jako bylo toto se ukazuje, jaký význam má pro družstvo Petr a jeho schopnost podržet míč, překvapit nečekanou přihrávkou a účinně zakončit. Tak snad se jeho záda brzy umoudří.

Pavel Vejrosta

28. 8. 2019 Sparta Brno - Nedvědice 7:0 (v poločase 2:0)

Střelci soupeře: Kříž 3, Golda 2, Marek, Janáček

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sýkora, Sluka (64.Pivovarčík Mat), Haviger - Humpolec (80.Vondruška), Humpola (46.Vejrosta Pe), Švestka, Sytař J - Pivovarčík Mar, Pokorný

Pavel Vejrosta

24. 8. 2019 Svratka Brno - Nedvědice 4:1 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: 84.P.Pokorný z pen.(4:1)

Střelci soupeře: 42.Čurda (1:0), 47.Štrobl (2:0), 74.Dlapa (3:0), 79.Koutný (4:0)

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sýkora, Sluka, Haviger - Humpolec, Švestka, Sytař P (46.Humpola), Sytař J (76.Pivovarčík Mat) - Pokorný P, Pivovarčík Mar (79.Baksa)

Velmi náročné utkání proti hodně kvalitnímu soupeři. V 1.půli jsme přestáli bez pohromy úvodní tlak domácích a poté prakticky až do konce poločasu byla hra ve znamení výrazné územní převahy domácích, kteří se snažili nás přehrát dlouhými křížnými nákopy. Nám se naopak nedařilo až na krátké časové úseky podržet míč, aby si obrana odpočinula. Naše jediná tutovka asi ve 20.minutě zústala nevyužita a když už se zdálo, že 1.půle skončí bez branek, pustil jinak výborný sudí dva fauly na půlce domácích, následoval rychlý protiútok a nepodařený centr z pravé strany zapadl do naší branky. Škoda. Po přestvávce hned ve 47.minutě zhatila naše odhodlání poprat se o dobrý výsledek rychlá a hlavně hodně hloupá 2.branka. Od této chvíle se naše hra úplně rozpadla a bylo jen otázkou času, kdy přijdou další góly v naší síti. Konečnou podobu výsledku dal z penalty P.Pokorný 5 mimut před koncem.Závěr: z naší strany velmi slušná 1.půle, když kluci ještě stíhali. Špatná a hlavně odevzdaná 2.půle. Výsledek odpovídá poměru sil na hřišti.

Pavel Vejrosta

21. 8. 2019 Nedvědice - Kyjov 5:1 (v poločase 3:0)

Střelci Nedvědice: 21.Pivovarčík Marek (1:0), 31.Sytař J (2:0), 40.Pivovarčík Matyáš (3:0), 65.Sýkora (4:0), 82.Sytař J (5:0), Sýkora

Střelci soupeře: 87.Riedl (5:1)

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sýkora, Sluka, Haviger - Sytař J, Sytař P (46.Baksa), Švestka, Pivovarčík Mat - Pivovarčík Mar, Pokorný

Druhé utkání nového soutěžního ročníku se hrálo jako vložené kolo ve středu a pro naše kluky to znamená poprvé v životě absolvovat tzv.anglický týden, tedy 3 utkání během týdne !!! V porovnání s prvním utkáním v neděli nebyli k dispozici oba kluci z D.Louček a Paca. Proto jsme již od rána řešili, jak s nastalou situací naložit. Na rozcvičku nastupovalo pouze 12 kluků a až v průběhu dorazily povolané zálohy z mladších Matěj a Martin. Musím napsat, že tentokrát bylo mnoho věcí jinak, než před nedělním utkáním. Nesoustředěnost v kabině, místo poslouchání pokynů trenéra mnoho nepozornosti a vtipkování, totéž na rozcvičce. Z těchto i dalších důvodů jsme se velmi obávali o průběh utkání a jeho výsledek. Přes uvedené obavy však utkání dopadlo způsobem, který nikdo z nás neočekával. I přes velmi improvizovanou sestavu, znásobenou vynuceným poločasovým střídáním Petra Sytaře, podali všichni kluci soustředěný a zodpovědný výkon, vzali si k srdci pokyny trenérů a výsledkem bylo druhé domácí vítězství a navíc zcela přesvědčivé. Nutno říci, že soupeř byl sice fotbalovější, ale nedůrazný, ve hře dopředu zcela neškodný a ani jeho obrana nebyla příliš pevná. Konečný výsledek je pro naše kluky odměnou za poctivý a pracovitý výkon. Jistě by se dalo vypíchnout více momentů, ale omezím se pouze na dva. Jednak velmi dobrý výkon Romana na místě předstopera, kde za celé utkání nechyboval a pak nádherná branka na 4:0 po ose Vojta – Sýťa ml – Petr.
Za mě tedy opět Gratulace k výkonu i výsledku a dále přání, aby už nepřibývala zranění (především u mladších).

Pavel Procházka

18. 8. 2019 Nedvědice - Pelhřimov 2:1 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: 19.Pivovarčík Marek (1:0), 47.Pivovarčík Marek (2:1)

Střelci soupeře: 20.Heřmánek (1:1)

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sýkora, Konečný, Haviger - Sytař J (69.Humpola), Sytař P, Švestka, Humpolec - Pokorný P (84.Sluka), Pivovarčík Mar. (82.Pivovarčík Mat.)

První mistrovské utkání v novém soutěžním ročníku 2019/2020 a v bezpochyby ve velmi náročné soutěži. A jak se dnes ukázalo, čekají kluky velmi náročná utkání a kvalitními soupeři. Proto jsme v kabině před utknáním kladli důraz na týmový duch, bojovnost a vzájemnou soudržnost družstva. Soupeř z Pelhřimova byl velmi dobrý, po většinu utkání lepší v poli, ale hraje se na branky. Stejně jako před týdnem s Kohoutovicemi jsme měli pomalý rozjezd a kluci se jen velmi pomalu a složitě dostávali do hry. Soupeř byl rychlejší, techničtější a důraznější, ale asi od 15 minuty zvolnil nasazené tempo a najednou i my jsme se dostali na dostřel soupeřovy branky. Po naší vedoucí brance soupeř rychle vyrovnal a do poločasu ještě několikrát zle zahrozil. Krátce po přestávce se prosadil Marek a byli jsme opět o krok napřed. Soupeř byl opět fotbalovější, ale asi od 70.minuty zcela přestal hrát. Šance Marka a v závěru Romana volaly po další brance. Nutno rovněž konstatovat, že někteří hráči soupeře si pletli tvrdou hru s hrubostí až zákeřností a bylo chybou rozhodčího, že mnohé zákroky vůbec nepískal. Stejně tak nepotrestal držení Marka oběma rukama, když by jinak mohl postupovat sám na brankáře a především nepískal penaltu za z dálky viditelný faul brankáře na Marka. Po vyhraném utkání se však tyto a jiné křivdy snáze překusují a tak za mě: klucí díky za krásný zážitek, první tři body a GRATULACE!!!

Pavel Vejrosta

10. 8. 2019 Nedvědice - Kohoutovice 2:2 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Švestka (1:1), Humpolec (2:2)

Sestava: Kolbábek - Vejrosta Pa, Sýkora, Konečný, Haviger - Sytař J, Humpola, Švestka, Humpolec - Pokorný P, Pivovarčík Mar. střídali: Pivovarčík Mat., Farkaš, Pestr

K poslednímu přípravnému utkání přijel do Nedvědice soupeř z Kohoutovic, rovněž účastník MSDD.Tedy pro naše kluky, jak starší, tak mladší test toho, jak na tom v porovnání s divizními družstvy jsme. Našim klukům trvalo 10 minut, než si zvykli na velkou rychlost hráčů soupeře, presing, dostupování a zdvojování našich hráčů. Asi po 1/4 hodině se začali dostávat do hry a hru postupně vyrovnali. Ve druhé půli začaly padat i branky. Naši kluci 2× prohrávali a je třeba ocenit, že pokaždé dokázali vyrovnat. Poprvé po vynikající průnikové přihrávce Honzy na rozběhnutého Radka, který nedal obráncům ani brankaři hostů šanci. Podruhé po stejně vynikající průnikové přihrávce Vojty na Jirku Humpolce, který si s přehledem poradil s několika obránci a rovněž s přehledem dal naši druhou branku.
Závěr: velmi solidní a hlavně kompaktní výkon celého družstva, výborný výkon odvedla celá obrana a ve středu zálohy Radek s Pacou. Důležitým závěrem je skutečnost, že se kluci přesvědčili, že při zodpovědném přístupu k utkání, s plným nasazením a dbáním na pokyny trenérů, můžou hrát i s tak dobrými soupeři, jakým Kouhotovice bezesporu byly.

Pavel Vejrosta

6. 8. 2019 Kuřim - Nedvědice 1:3 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Pokorný, Pivovarčík Marek 2

Sestava: Kolbábek T - Vejrosta Pa, Vejrosta Pe, Sýkora, Haviger - Švestka, Sytař P, Humpola, Sytař J - Pokorný, Pivovarčík Mar střídali: Pivovarčík Mat, Konečný, Baksa

Na výslovné přání Tomáše připojuji pár řádků. Přípravná utkání s Kuřimí se již stala tradicí, vždy mají svoji kvalitu a také tentokrát jsme stáli proti vemi dobrému soupeři. Z naší strany tradičně pevná obrana, naopak soupeř byl po většinu utkání lepší ve středu hřiště, ale byl bezzubý v zakončení. Myslím, že utkání splnilo svůj účel, všichni si zahráli dostatečně dlouho a i když výsledek není podstatný, přesto výhra těší. A o tom, že je stále co zlepšovat není sporu. Hlavní nedostatky ještě do prvního mistráku určitě probere v kabině trenér. Za mě je třeba více se pokoušet o střelbu z dálky (nebo aspoň z hranice velkého vápna), zrychlit mezihru a méně držet míč a poctivěji dbát pokynů trenéra pokud jde o zkracování a zužování hřiště po ztrátě míče. No a velkou bolestí se zdá být stále bránění při rohových kopech soupeře.
Tome dobrý ? Já myslím že stačí ne ?

Pavel Procházka

1. 8. 2019 Nedvědice dorost - Nedvědice A tým 8:9 (v poločase 0:2)

Střelci Nedvědice: Marek Pivovarčík

Sestava: Kolbábek Tomáš - Vejrosta Pavel, Sýkora Petr, Vejrosta Petr, Haviger Vojtěch - Humpolec Jiří, Švestka Radek, Humpola Pavel, Sytař Jan - Pokorný Pavel, Pivovarčík Marek - Baksa Pavel, Pivovarčík Matyáš, Jedlička Vojtěch a Šváb Samuel

Tréninkové přípravné utkání.

Miroslav Jedlička

21. 7. 2019 Nedvědice - Žijeme hrou Kunštát 6:1 (v poločase 3:0)

Střelci Nedvědice: Pivovarčík Marek 3, Švestka 2, Pivovarčík Matyáš

Sestava: Kolbábek T - Vejrosta Pa, Sýkora, Humpola, Konečný - Švestka, Sytař P, Sytař J, Pivovarčík Mat - Pokorný P, Pivovarčík Mar střídali: Baksa, Horníček, Pokorný R, Krčil

První přípravné utkání nového soutěžního ročníku, odehráli dorostenci po jednom treninku. Na soupeře hned od 1.minuty vlétli a po excelentních 20 minutách bylo 3:0. Pak se soupeř vzpamatoval, postupně se dostal do hry, zatímco naši kluci neudrželi nasazené tempo. Také ve 2.půli jsme střídali lepší úseky hry s horšími.
Závěr: Celkově povedené utkání, výborné nasazení a chuť do hry. Největším nedostatkem se zdá být přetrvávající špatné bránění obranných rohových kopů a málo střelby z poza šestnáctky. Velmi dobrým výkonem příjemně překvapil Jenda Konečný.

Pavel Vejrosta

16. 6. 2019 Luka n/J - Nedvědice 4:7 (v poločase 3:3)

Střelci Nedvědice: 9.Pivovarčík Mar (1:1), 26.Pivovarčík Mar (1:2), 31.Sytler (1:3), 47.Pachlopník J (3:4), 51.Pivovarčík Mar (3:5), 66.Sytař P (3:6), 69.Sytař P (3:7) Pivovarčík Tonda 3, Procházka :-))

Střelci soupeře: 4.Polák (1:0), 37.Votava (2:3), 41.Polák (3:3), 86.Polák (4:7)

Sestava: Kolbákek T - Loukota, Kolbábek D (46.Pachlopník J), Sýkora, Vejrosta Pe - Humpola (64.Švestka), Sytař P (71.Sytař J), Trdý, Pachlopník M - Baksa (46.Pokorný), Pivovarčík Mar (71.Pivovarčík Mat) připraveni: Haviger, Vejrosta Pa

Super sezóna, 15 výher v řadě, jaro bez ztráty bodu.
Díky hráčům, díky trenérům.

Pavel Procházka

8. 6. 2019 Nedvědice - Okříšky/Stařeč 7:2 (v poločase 5:1)

Střelci Nedvědice: 4.Pachlopník M (1:0), 9.Sytař P (2:0), 21.Humpola (3:0), 26.Švestka (4:1), 41.Pivovarčík Marek (5:1), 52.Švestka (6:1), 61.Humpola (7:1)

Střelci soupeře: 23.Neuman (3:1), 67.Láník (7:2)

Sestava: Kolbábek T - Loukota (46.Pivovarčík Matyáš), Kolbábek D (50.Pokorný P), Pachlopník J (78.Vejrosta Pa), Vejrosta Pe - Humpola, Sytař P (63.Sytař J), Trdý (71.Haviger), Švestka - Pivovarčík Marek, Pachlopník M

Pavel Vejrosta

2. 6. 2019 Bedřichov - Nedvědice 0:3 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Sytař P., Pokorný, Trdý

Sestava: Kolbábek T - Vejrosta Pa (69.Vejrosta Pe), Kolbábek D, Trdý, Haviger (76.Loukota) - Sytař J (70.Humpola), Sytař P, Pachlopník M, Švestka - Pokorný (69.Pivovarčík Mr), Pachlopník J (76.Baksa)

Pavel Procházka