16. 6. 2018 Přibyslav - Nedvědice 3:4 (v poločase 2:2)

Střelci Nedvědice: Sytař J., 2x Pachlopník J., Pokorný

Pavel Procházka

3. 6. 2018 Tis/Světlá n/S - Nedvědice 1:5 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: Trdý 3, Sytař P. 2

Sestava: Kolbábek T. (46.Havlík) - J.Pachlopník, D.Kolbábek, Sýkora, Haviger - Švestka (80.Vejrosta), Trdý, P.Sytař, Houdek - Pokorný (88.Dvořáček), J.Sytař (89.Baksa)

Utkání, jehož cílem bylo získat 3 body a tím udržet reálnou šanci na konečné 2.místo. Utkání bylo těžší, než jsme asi všichni čekali a domácí s notnou podporou všech tří rozhodčích dlouho zlobili. Utkání nakonec na naši stranu definitivně překlopila naše 2. branka po úniku P.Sytaře a střele z hranice šestnáctky. Vrcholem arogance rozhodčích pak byla jediná branka v naší síti, která padla z velkého ofsajdu na 1:3 a ještě na chvíli nás znejistěla. Závěr ale kluci odehráli a odbojovali příkladně a tak odměnou všem je výrazná výhra. Poděkování všem za nasazení, poděkování Laďovi, Sýťovi a Čoudovi za to, že zvládli excelentně sobotní i nedělní utkání, poděkování Danovi rovněž za sobotu i neděli a taky, že přijal důvod, proč nechytal od začátku. Danovi a Čoudovi bych rád poděkoval za dobré 4 roky, které odehráli v dorostu, neboť toto uktání bylo u Dana jistě a u Davida téměř jistě posledním, které za náš dorost odehráli. Klucí díky a věřím, že v pohodě naskočíte do sestavy áčka.

26. 5. 2018 Nedvědice - Okříšky/Stařeč 2:0 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Pokorný, Pachlopník Jan

20. 5. 2018 Bedřichov - Nedvědice 2:2 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Trdý 2

12. 5. 2018 Nedvědice - Rozsochatec/Ždírec 1:1 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: Pokorný

5. 5. 2018 FŠ Třebíč - Nedvědice 2:3 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Pachlopník Matěj, Pachlopník Jan, Pokorný

29. 4. 2018 Nedvědice - Luka nad Jihlavou 0:0 (v poločase 0:0)

21. 4. 2018 Třešt - Nedvědice 1:2 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: Pokorný 2

15. 4. 2018 Nedvědice - Vrchovina 3:3 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: Sytař Jan 2, Sytař Petr

7. 4. 2018 Polná - Nedvědice 3:2 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Pachlopník M., Pokorný

Sestava: Havlík - Vejrosta, Kolbábek, Pachlopník J, Haviger - Švestka, Sytař P, Trdý, Houdek - Pachlopník M, Pokorný střídali: Sytař J, Sýkora, Tomášek, Baksa, Dvořáček

25. 3. 2018 Okříšky - Nedvědice 1:0 (v poločase 0:0)

Sestava: Havlík (46.T.Kolbábek) - Vejrosta (46.Sýkora), D.Kolbábek, J.Pachlopník, Haviger - M.Pachlopník (46.Dvořáček), P.Sytař (46.Tomášek), Trdý, Houdek - Pokorný, J.Sytař (46.Baksa)

Dnešní třetí (poslední) utkání v rámci zimní ligy staršího dorostu se nám příliš nepovedlo. Z mého pohledu kluci podali nejhorší výkon ze všech čtyř přípravných utkání. Chybělo nasazení, až na výjimky také bojovnost, spousta pokažených přihrávek a lehkých ztrát míče, o souhře a kombinaci po většinu utkání nemohla být řeč. Soupeř však nebyl o mnoho lepší a tak utkání spělo dlouho k bezbrankové remíze. Stav utkání mohl asi v 70.minutě změnit Láďa, když kopal po slalomu Jirky a následním faulu penaltu. Slabou střelu však brankář vystihl. V závěru utkání znatelně zesílil vítr a tak jsme se jen obtížně dostávali na soupeřovu polovinu. Utkání rozhodla situace asi 10 minut před koncem, kdy soupeř kopal roh, vítr tlačil míč do naší branky a Tomáš jej stačil pouze posunout na zadní tyč, kde měl osamocený hráč soupeře snadnou práci. Jak už jsem napsal, utkání se nám moc nepovedlo, ale snad je dobře, že si to kluci odbyli v přípravě a všichni si opět uvědomíme, že o dobrý výsledek se vždy musíme poprat.

Pavel Vejrosta

11. 3. 2018 Nedvědice - Polná 4:2 (v poločase 3:1)

Střelci Nedvědice: Houdek 2, Sytař J, Švestka

Sestava: Havlík (46.Kolbábek T) - Vejrosta, Trdý, Kolbábek D, Haviger - Sýkora, Sytař P, Houdek, Švestka - Sytař J, Pokorný střídali: Tomášek, Baksa, Dvořáček

Druhé utkání zimní ligy staršího dorostu jsme odehráli opět proti velmi kvalitnímu soupeři, tentokrát jím byla Polná a hrálo se na umělce ve Velmezu. Chyběli nemocní bratři Pachlopníkovi a Bednář s Vašíčkem. Příležitost zahrát si delší časový úsek tak mohli dostat další hráči. Utkání hodnotím jako vyrovnané (především v 1.půli), soupeř měl možná více míč na kopačkách a jeho dva velmi šikovní záložníci nás po celé utkání velmi zlobili. Ale také našim klukům se povedlo odehrát velmi dobře několik časových úseků a na rozdíl od soupeřů jsme se do šancí dostávali spíše z brejků. Nutno také podotknout, že nás v obou poločasech podrželi oba brankáři. Jinak opět opakuji, že je stále co zlepšovat. Dnes jednou z nejviditelnějších věcí bylo nedůsledné obsazování hráčů a prostorů po ztrátě míče. Celkově za mě dobrý výsledek, ale nenechme se ukolébat, dnes mohl soupeř při využití příležitostí v 1.půli klidně vyhrát.

18. 2. 2018 Nedvědice - SFK Vrchovina NMNM 2:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Trdý, Sytař P.

Sestava: Havlík - Vejrosta, Kolbábek, Pachlopník J, Švestka - Pachlopník M, Sytař P, Trdý, Tomášek - Sytař J, Pokorný střídali: Haviger, Sýkora, Vašíček, Bednář, Baksa, Dvořáček

Další přípravné utkání, tentokrát 1.utkání zimní ligy staršího dorostu na umělce ve Žďáře. Soupeřem nám byl velmi kvalitní tým Nového Města. Až na nemocného Čoudu a dlouhodobě chybějící bratry Ťápalovy byli kluci kompletní a tak se oba poločasy na hřišti pohybovaly výrazně odlišné sestavy. Samotné utkání mělo oboustranně slušnou úroveň , hra se odehrávala většinou mezi oběma šestnáctkami s minimem šancí na obou stranách. Ve druhém poločase měli více ze hry soupeři, naopak nám se nedařilo udržet míč na kopačkách především v útoku a tak občas docházelo k přetěžování obrany, která však odolala hlavně v úplném závěru všem pokusům soupeře. Celkově bych rád ocenil fotbalový a kompaktní projev celého družstva, podpořený velkou bojovností. Ze všech projevů bojovnosti bych za realizační tým a na přání hráčů rád jmenoval vynikající brankářské zákroky Ládi Trdého v samém závěru utkání.

3. 2. 2018 Nedvědice - Kuřim 5:1 (v poločase 3:1)

Střelci Nedvědice: Sytař P., Houdek z pen., Sytař J., Trdý, Pachlopník M.

Sestava: Havlík - Pachlopník J., Houdek, Sýkora, Haviger - Pachlopník M., Trdý, Sytař P., Švestka - Sytař J., Pokorný střídali: Baksa, Tomášek, Vejrosta

První přípravné utkání odehráli dorostenci na umělce v nádherném sportovním areálu v Brně pod Palackého vrchem proti Kuřimi. Utkání se našim dorostencům povedlo nejen výsledkově, ale i herně i když hra nesla všechny znaky přípravného utkání a určitě je co zlepšovat.

28. 10. 2017 Nedvědice - Přibyslav 5:1 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Sytař Petr 2, Houdek, Pachlopník Jan a Matěj po 1

15. 10. 2017 Nedvědice - Tis/Světlá 3:1 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Dvořáček, Švestka, Trdý

7. 10. 2017 Okříšky - Nedvědice 3:4 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Pachlopník Jan 3, Sytař Jan

Sestava: Havlík - Haviger, Houdek, Trdý, Pachlopník J. - Švestka, Vašíček, Sytař P., Pachlopník M. - Pokorný, Sytař J.

Střídali:Vejros­ta, Bednář, Dvořáček

30. 9. 2017 Nedvědice - Bedřichov 4:1 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Sytař P., Pachlopník M., Pachlopník J., Kolbábek D.

23. 9. 2017 Rozsochatec/Ždírec - Nedvědice 4:6 (v poločase 2:5)

Střelci Nedvědice: Sytař Petr, Houdek, Švestka, Pachlopník M. 2, Vašíček

Sestava: Havlík - Haviger, Houdek, Sýkora, Pachlopník J. - Švestka, Vašíček, Sytař P., Pachlopník M. - Pokorný, Sytař J.

Střídali: Vejrosta, Dvořáček

17. 9. 2017 Nedvědice - FŠ Třebíč 1:4 (v poločase 1:2)

Sestava: Kolbábek T. - Švestka, Kolbábek D., Sýkora, Pachlopník J. - Tomášek, Houdek, Sytař P., Pachlopník M. - Sytař J., Pokorný

Střídali: Vejrosta, Haviger, Bednář, Ťápal J., Ťápal F., Dvořáček

10. 9. 2017 Luka n/J - Nedvědice 3:3 (v poločase 1:3)

Střelci Nedvědice: vlastní, Švestka, Houdek

Sestava: Trdý - Haviger, Kolbábek, Pachlopník Jan, Pachlopník Matěj ,Vejrosta - Švestka, Houdek, Sytař Petr, Vašíček - Pokorný

Střídali: Ťápal Filip, Ťápal Jakub, Tomášek, Sytař Jan, Sýkora

4. 9. 2017 Nedvědice - Třešť 1:1 (v poločase 0:1)

Něco k utkání
První poločas i když jsme hráli po větru byl katastrofální sice jsem přišel později z rodinných důvodů tak mě celkem zaujal přístup k zápasu snad asi proto že minulý zápas byl výborný.
Ale bohužel někteří borci si myslí že to půjde samo.Jak jsem již psal zřejmě jsme je dosti podcenili a tak jsme byli rádi že byla půle. V kabině situace trošku zhoustla když jsme chtěli se zápasem něco udělat bohužel to někteří nechápali
,tím byl odchod jednoho trenéra z kabiny.Po ujasnění a uklidnění hráčů jsme šli na druhý poločas,který byl opak prvního.
Po dohodě se všemi trenéry jsem vystřídal a na hře to hned bylo vidět.Začalo se běhat a bojovat i když šance byly na obou stranách zaslouženě jsme vyrovnali a bod byl nakonec zasloužený pro oba týmy.Tím bych chtěl říct za první půlku 5× hora za druhou dík za bojovnost.
V pátek přijdu a vše můžeme si vypovídat

Petr Pokorný st.

27. 8. 2017 Vrchovina NMNM - Nedvědice 2:5 (v poločase 1:3)

Střelci Nedvědice: 3.Sytař P (0:1), 18.Houdek (0:2), 44.Houdek z pen. (1:3), 69.Pachlopník M (2:4), 74.Pachlopník M (2:5)

Sestava: Havlík - Vejrosta Pa (76.Sytař J), Kolbábek, Pachlopník J, Haviger - Ťápal F (46.Švestka), Sytař P, Pachlopník M, Houdek - Pokorný (88.Juračka), Bednář (46.Vašíček)

K utkáním do NMNM jezdíme vždy a ve všech věkových kategoriích s velkým respektem k soupeři a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Na druhé straně jsme tak trochu kalkulovali s podceněním ze strany domácích, což se nakonec ukázalo být jedním z důležitých momentů dnešního utkání. Domácí hráči byli sice po většinu utkání fotbalovější, na naší straně bylo naopak kolektivní pojetí hry, velká bojovnost a několikrát nám pomohlo i štěstí. Důležitými okamžiky byly rovněž situace, kdy vždy po obdržené brance jsme v krátkém čase dokázali srazit domácí euforii další brankou. Děkujeme všem kdo k výbornému výsledku jakkoli přispěli na hřišti i mimo něj, děkujeme i četným divákům z řad rodičů i kamarádů. Jsem rád, že jak hráči, tak především rodiče viděli, že naše dlouhodobé snažení ve skromných podmínkách má smysl a přináší výsledky.

20. 8. 2017 Nedvědice - Polná 3:1 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Sytař Petr 2, Bednář