SK Pernštejn Nedvědice / Kopaná / Fotbal

Dorost - aktuálně

14. 8. 2018 Nedvědice - Svratka Brno 2:4 (v poločase 2:4)

Střelci Nedvědice: Pokorný P (1:1), Trdý z pen. (2:3)

Sestava: Kolbábek T - Vejrosta Pa, Trdý, Kolbábek D, Haviger - Švestka, Sytař P, Tomášek, Humpola - Sytař J, Pokorný P střídali: Vejrosta Pe, Sýkora, Loukota, Pokorný R, Horníček, Kubík

Poslední přípravné utkání sehráli dorostenci na domácím hřišti proti soupeři, hrajícímu horní polovinu dorostenecké divize na Jižní Moravě. Mj. proto, že jsme tam na rok uvolnili bratry Pachlopníkovy. Rozdíl mezi oběma týmy byl markantní – především v souhře, individuálních kvalitách jednotlivců a práci s míčem. Naši kluci nahrazovali nedostatky bojovností a nasazením a tak konečný výsledek i celkový dojem z jejich vystoupení vůbec nejsou špatné. Pozitivem bylo kvalitní utkání proti výbornému soupeři a také skutečnost, že si zahráli všichni kluci ročníku 2003 a Radek s Filipem ze st.žáků.

Pavel Vejrosta

27. 7. 2018 Kuřim - Nedvědice 3:4 (v poločase 2:0)

Střelci Nedvědice: Sýkora, Trdý, Humpola, Pokorný

Sestava: Kolbábek T - Vejrosta Pa, Kolbábek D, Sýkora, Haviger - Humpola, Tomášek, Trdý, Švestka - Sytař J, Pokorný střídali: Sytař P, Vejrosta Pe, Baksa, Kubík

První přípravné utkání na novou sezonu odehráli dorostenci po dvou trenincích proti tradičnímu přípravnému soupeři z Kuřimi na hřišti v Chudčicích. První půle z naší strany velmi špatná. Soupeř byl důrazný, rachlejší, byl všude dříve v soubojích a u míče a tak poločasový výsledek odpovídal dění na hřišti. Po přestávce se naše hra viditelně zlepšila, chvílemi nám pomohl poměrně silný vítr v zádech. Branky začaly padat až v posledních dvaceti minutách, kdy soupeř fyzicky odpadl.
Resumé: 1.půle hrozná, bez nasazení, od mnohých lajdácká, 2.půle solidní, zvýšené úsilí, důraz a bojovnost, zlešila se souhra.

Pavel Vejrosta

16. 6. 2018 Přibyslav - Nedvědice 3:4 (v poločase 2:2)

Střelci Nedvědice: Sytař J., 2x Pachlopník J., Pokorný

Pavel Procházka

3. 6. 2018 Tis/Světlá n/S - Nedvědice 1:5 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: Trdý 3, Sytař P. 2

Sestava: Kolbábek T. (46.Havlík) - J.Pachlopník, D.Kolbábek, Sýkora, Haviger - Švestka (80.Vejrosta), Trdý, P.Sytař, Houdek - Pokorný (88.Dvořáček), J.Sytař (89.Baksa)

Utkání, jehož cílem bylo získat 3 body a tím udržet reálnou šanci na konečné 2.místo. Utkání bylo těžší, než jsme asi všichni čekali a domácí s notnou podporou všech tří rozhodčích dlouho zlobili. Utkání nakonec na naši stranu definitivně překlopila naše 2. branka po úniku P.Sytaře a střele z hranice šestnáctky. Vrcholem arogance rozhodčích pak byla jediná branka v naší síti, která padla z velkého ofsajdu na 1:3 a ještě na chvíli nás znejistěla. Závěr ale kluci odehráli a odbojovali příkladně a tak odměnou všem je výrazná výhra. Poděkování všem za nasazení, poděkování Laďovi, Sýťovi a Čoudovi za to, že zvládli excelentně sobotní i nedělní utkání, poděkování Danovi rovněž za sobotu i neděli a taky, že přijal důvod, proč nechytal od začátku. Danovi a Čoudovi bych rád poděkoval za dobré 4 roky, které odehráli v dorostu, neboť toto uktání bylo u Dana jistě a u Davida téměř jistě posledním, které za náš dorost odehráli. Klucí díky a věřím, že v pohodě naskočíte do sestavy áčka.

Pavel Procházka

26. 5. 2018 Nedvědice - Okříšky/Stařeč 2:0 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Pokorný, Pachlopník Jan

Pavel Procházka

20. 5. 2018 Bedřichov - Nedvědice 2:2 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Trdý 2

Pavel Procházka

12. 5. 2018 Nedvědice - Rozsochatec/Ždírec 1:1 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: Pokorný

Pavel Procházka

5. 5. 2018 FŠ Třebíč - Nedvědice 2:3 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Pachlopník Matěj, Pachlopník Jan, Pokorný

Pavel Procházka

29. 4. 2018 Nedvědice - Luka nad Jihlavou 0:0 (v poločase 0:0)

Pavel Procházka

21. 4. 2018 Třešt - Nedvědice 1:2 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: Pokorný 2

Pavel Procházka

15. 4. 2018 Nedvědice - Vrchovina 3:3 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: Sytař Jan 2, Sytař Petr

Pavel Procházka

7. 4. 2018 Polná - Nedvědice 3:2 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Pachlopník M., Pokorný

Sestava: Havlík - Vejrosta, Kolbábek, Pachlopník J, Haviger - Švestka, Sytař P, Trdý, Houdek - Pachlopník M, Pokorný střídali: Sytař J, Sýkora, Tomášek, Baksa, Dvořáček

Pavel Procházka

25. 3. 2018 Okříšky - Nedvědice 1:0 (v poločase 0:0)

Sestava: Havlík (46.T.Kolbábek) - Vejrosta (46.Sýkora), D.Kolbábek, J.Pachlopník, Haviger - M.Pachlopník (46.Dvořáček), P.Sytař (46.Tomášek), Trdý, Houdek - Pokorný, J.Sytař (46.Baksa)

Dnešní třetí (poslední) utkání v rámci zimní ligy staršího dorostu se nám příliš nepovedlo. Z mého pohledu kluci podali nejhorší výkon ze všech čtyř přípravných utkání. Chybělo nasazení, až na výjimky také bojovnost, spousta pokažených přihrávek a lehkých ztrát míče, o souhře a kombinaci po většinu utkání nemohla být řeč. Soupeř však nebyl o mnoho lepší a tak utkání spělo dlouho k bezbrankové remíze. Stav utkání mohl asi v 70.minutě změnit Láďa, když kopal po slalomu Jirky a následním faulu penaltu. Slabou střelu však brankář vystihl. V závěru utkání znatelně zesílil vítr a tak jsme se jen obtížně dostávali na soupeřovu polovinu. Utkání rozhodla situace asi 10 minut před koncem, kdy soupeř kopal roh, vítr tlačil míč do naší branky a Tomáš jej stačil pouze posunout na zadní tyč, kde měl osamocený hráč soupeře snadnou práci. Jak už jsem napsal, utkání se nám moc nepovedlo, ale snad je dobře, že si to kluci odbyli v přípravě a všichni si opět uvědomíme, že o dobrý výsledek se vždy musíme poprat.

Pavel Vejrosta

11. 3. 2018 Nedvědice - Polná 4:2 (v poločase 3:1)

Střelci Nedvědice: Houdek 2, Sytař J, Švestka

Sestava: Havlík (46.Kolbábek T) - Vejrosta, Trdý, Kolbábek D, Haviger - Sýkora, Sytař P, Houdek, Švestka - Sytař J, Pokorný střídali: Tomášek, Baksa, Dvořáček

Druhé utkání zimní ligy staršího dorostu jsme odehráli opět proti velmi kvalitnímu soupeři, tentokrát jím byla Polná a hrálo se na umělce ve Velmezu. Chyběli nemocní bratři Pachlopníkovi a Bednář s Vašíčkem. Příležitost zahrát si delší časový úsek tak mohli dostat další hráči. Utkání hodnotím jako vyrovnané (především v 1.půli), soupeř měl možná více míč na kopačkách a jeho dva velmi šikovní záložníci nás po celé utkání velmi zlobili. Ale také našim klukům se povedlo odehrát velmi dobře několik časových úseků a na rozdíl od soupeřů jsme se do šancí dostávali spíše z brejků. Nutno také podotknout, že nás v obou poločasech podrželi oba brankáři. Jinak opět opakuji, že je stále co zlepšovat. Dnes jednou z nejviditelnějších věcí bylo nedůsledné obsazování hráčů a prostorů po ztrátě míče. Celkově za mě dobrý výsledek, ale nenechme se ukolébat, dnes mohl soupeř při využití příležitostí v 1.půli klidně vyhrát.

Pavel Vejrosta

18. 2. 2018 Nedvědice - SFK Vrchovina NMNM 2:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Trdý, Sytař P.

Sestava: Havlík - Vejrosta, Kolbábek, Pachlopník J, Švestka - Pachlopník M, Sytař P, Trdý, Tomášek - Sytař J, Pokorný střídali: Haviger, Sýkora, Vašíček, Bednář, Baksa, Dvořáček

Další přípravné utkání, tentokrát 1.utkání zimní ligy staršího dorostu na umělce ve Žďáře. Soupeřem nám byl velmi kvalitní tým Nového Města. Až na nemocného Čoudu a dlouhodobě chybějící bratry Ťápalovy byli kluci kompletní a tak se oba poločasy na hřišti pohybovaly výrazně odlišné sestavy. Samotné utkání mělo oboustranně slušnou úroveň , hra se odehrávala většinou mezi oběma šestnáctkami s minimem šancí na obou stranách. Ve druhém poločase měli více ze hry soupeři, naopak nám se nedařilo udržet míč na kopačkách především v útoku a tak občas docházelo k přetěžování obrany, která však odolala hlavně v úplném závěru všem pokusům soupeře. Celkově bych rád ocenil fotbalový a kompaktní projev celého družstva, podpořený velkou bojovností. Ze všech projevů bojovnosti bych za realizační tým a na přání hráčů rád jmenoval vynikající brankářské zákroky Ládi Trdého v samém závěru utkání.

Pavel Vejrosta

3. 2. 2018 Nedvědice - Kuřim 5:1 (v poločase 3:1)

Střelci Nedvědice: Sytař P., Houdek z pen., Sytař J., Trdý, Pachlopník M.

Sestava: Havlík - Pachlopník J., Houdek, Sýkora, Haviger - Pachlopník M., Trdý, Sytař P., Švestka - Sytař J., Pokorný střídali: Baksa, Tomášek, Vejrosta

První přípravné utkání odehráli dorostenci na umělce v nádherném sportovním areálu v Brně pod Palackého vrchem proti Kuřimi. Utkání se našim dorostencům povedlo nejen výsledkově, ale i herně i když hra nesla všechny znaky přípravného utkání a určitě je co zlepšovat.

Pavel Vejrosta

28. 10. 2017 Nedvědice - Přibyslav 5:1 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Sytař Petr 2, Houdek, Pachlopník Jan a Matěj po 1

Pavel Procházka

15. 10. 2017 Nedvědice - Tis/Světlá 3:1 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Dvořáček, Švestka, Trdý

Pavel Procházka

7. 10. 2017 Okříšky - Nedvědice 3:4 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Pachlopník Jan 3, Sytař Jan

Sestava: Havlík - Haviger, Houdek, Trdý, Pachlopník J. - Švestka, Vašíček, Sytař P., Pachlopník M. - Pokorný, Sytař J.

Střídali:Vejros­ta, Bednář, Dvořáček

Pavel Procházka

30. 9. 2017 Nedvědice - Bedřichov 4:1 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Sytař P., Pachlopník M., Pachlopník J., Kolbábek D.

Pavel Procházka

23. 9. 2017 Rozsochatec/Ždírec - Nedvědice 4:6 (v poločase 2:5)

Střelci Nedvědice: Sytař Petr, Houdek, Švestka, Pachlopník M. 2, Vašíček

Sestava: Havlík - Haviger, Houdek, Sýkora, Pachlopník J. - Švestka, Vašíček, Sytař P., Pachlopník M. - Pokorný, Sytař J.

Střídali: Vejrosta, Dvořáček

Pavel Procházka

17. 9. 2017 Nedvědice - FŠ Třebíč 1:4 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Pokorný

Sestava: Kolbábek T. - Švestka, Kolbábek D., Sýkora, Pachlopník J. - Tomášek, Houdek, Sytař P., Pachlopník M. - Sytař J., Pokorný

Střídali: Vejrosta, Haviger, Bednář, Ťápal J., Ťápal F., Dvořáček

Pavel Procházka

10. 9. 2017 Luka n/J - Nedvědice 3:3 (v poločase 1:3)

Střelci Nedvědice: vlastní, Švestka, Houdek

Sestava: Trdý - Haviger, Kolbábek, Pachlopník Jan, Pachlopník Matěj ,Vejrosta - Švestka, Houdek, Sytař Petr, Vašíček - Pokorný

Střídali: Ťápal Filip, Ťápal Jakub, Tomášek, Sytař Jan, Sýkora

Pavel Procházka

4. 9. 2017 Nedvědice - Třešť 1:1 (v poločase 0:1)

Něco k utkání
První poločas i když jsme hráli po větru byl katastrofální sice jsem přišel později z rodinných důvodů tak mě celkem zaujal přístup k zápasu snad asi proto že minulý zápas byl výborný.
Ale bohužel někteří borci si myslí že to půjde samo.Jak jsem již psal zřejmě jsme je dosti podcenili a tak jsme byli rádi že byla půle. V kabině situace trošku zhoustla když jsme chtěli se zápasem něco udělat bohužel to někteří nechápali
,tím byl odchod jednoho trenéra z kabiny.Po ujasnění a uklidnění hráčů jsme šli na druhý poločas,který byl opak prvního.
Po dohodě se všemi trenéry jsem vystřídal a na hře to hned bylo vidět.Začalo se běhat a bojovat i když šance byly na obou stranách zaslouženě jsme vyrovnali a bod byl nakonec zasloužený pro oba týmy.Tím bych chtěl říct za první půlku 5× hora za druhou dík za bojovnost.
V pátek přijdu a vše můžeme si vypovídat

27. 8. 2017 Vrchovina NMNM - Nedvědice 2:5 (v poločase 1:3)

Střelci Nedvědice: 3.Sytař P (0:1), 18.Houdek (0:2), 44.Houdek z pen. (1:3), 69.Pachlopník M (2:4), 74.Pachlopník M (2:5)

Sestava: Havlík - Vejrosta Pa (76.Sytař J), Kolbábek, Pachlopník J, Haviger - Ťápal F (46.Švestka), Sytař P, Pachlopník M, Houdek - Pokorný (88.Juračka), Bednář (46.Vašíček)

K utkáním do NMNM jezdíme vždy a ve všech věkových kategoriích s velkým respektem k soupeři a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Na druhé straně jsme tak trochu kalkulovali s podceněním ze strany domácích, což se nakonec ukázalo být jedním z důležitých momentů dnešního utkání. Domácí hráči byli sice po většinu utkání fotbalovější, na naší straně bylo naopak kolektivní pojetí hry, velká bojovnost a několikrát nám pomohlo i štěstí. Důležitými okamžiky byly rovněž situace, kdy vždy po obdržené brance jsme v krátkém čase dokázali srazit domácí euforii další brankou. Děkujeme všem kdo k výbornému výsledku jakkoli přispěli na hřišti i mimo něj, děkujeme i četným divákům z řad rodičů i kamarádů. Jsem rád, že jak hráči, tak především rodiče viděli, že naše dlouhodobé snažení ve skromných podmínkách má smysl a přináší výsledky.

Pavel Vejrosta

20. 8. 2017 Nedvědice - Polná 3:1 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Sytař Petr 2, Bednář

1.mistrovské utkání

Pavel Procházka

12. 8. 2017 Nedvědice - Kunštát/Žijeme hrou 1:0 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Pokorný

Sestava: Přípravné utkání.

Pavel Vejrosta

30. 7. 2017 Nedvědice - Kuřim 4:3 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Sytař P., Sytař J., Pachlopník M., Bednář Z.

Sestava: Přípravné utkání.

Pavel Procházka

17. 6. 2017 Kamenice nad Lipou - Nedvědice 1:1 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: 67.Vašíček

Pavel Vejrosta

10. 6. 2017 Nedvědice - Bedřichov 0:0 (v poločase 0:0)

Pavel Procházka

4. 6. 2017 Nedvědice - Náměšť n/O 3:1 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Sytař Petr, Houdek, Pachlopník Jan

Pavel Procházka

28. 5. 2017 Třešť - Nedvědice 1:1 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: Škutchan

Pavel Procházka

20. 5. 2017 Nedvědice - Polná 1:3 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Pachlopník Matěj

Pavel Procházka

18. 5. 2017 Rozsochatec/Ždírec - Nedvědice 6:0 (v poločase 1:0)

Pavel Procházka

13. 5. 2017 Přibyslav - Nedvědice 1:1 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Vašíček

Pavel Procházka

8. 5. 2017 Nedvědice - Luka nad Jihlavou 4:1 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Pachlopník Matěj 2, Škutchan, Pachlopník Jan

Pavel Procházka

23. 4. 2017 Nedvědice - Chotěboř 1:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Houdek

Sestava: Havlík - Haviger, Kolbábek, Šikula, Pachlopník Jan - Houdek, Kroupa, Sytař Petr, Vejrosta - Pachlopník Matěj, Srba

Střídali: Švestka, Sytař Jan, Juračka, Dvořáček, Mašek

Pavel Procházka

15. 4. 2017 Speřice - Nedvědice 3:1 (v poločase 3:1)

Střelci Nedvědice: Vašíček Martin

Sestava: Havlík - Haviger, Kolbábek, Kroupa, Mašek - Houdek, Škutchan, Sytař Petr, Vašíček, Pachlopník Matěj - Srba

Střídali: Pachlopník Jan, Vejrosta, Dvořáček

Pavel Procházka

9. 4. 2017 Nedvědice - Telč 3:1 (v poločase 2:0)

Střelci Nedvědice: Škutchan, Vašíček, Houdek

Sestava: Havlík - Haviger, Kolbábek, Kroupa, Pachlopník Jan - Houdek, Škutchan, Šikula, Vašíček, Sytař Petr - Pachlopník Matěj

Střídali: Vejrosta, Srba, Dvořáček, Juračka, Mašek

1. mistrovské utkání jara…

Pavel Procházka

18. 3. 2017 Nedvědice - Rozsochatec/Ždírec 1:1 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: Houdek

Přípravný zápas.

Pavel Procházka

11. 3. 2017 Kuřim - Nedvědice 3:4 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Škutchan, Vašíček 2, Pachlopník M.

Přípravné utkání.

Pavel Procházka

23. 10. 2016 Bedřichov - Nedvědice 1:2 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Vašíček 2

Po podzimní části krásné 4. místo.

Pavel Procházka

15. 10. 2016 Náměšť nad Oslavou - Nedvědice 0:2 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: Škutchan, Srba

Sestava: Havlík- Pachlopník J., Kolbábek, Kroupa, Haviger- Švestka, Škutchan, Vašíček, Houdek- Srba, Pachlopník. střídali:Sytař, Šikula a Mašek.

Výsledek mohl být daleko lepší, ale neproměnili jsme spoustu šancí.
Děkuji ještě jednou klům kteří předali dres a nepřevlékli se.

Pavel Juračka

9. 10. 2016 Nedvědice - Třešť 3:1 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: 53.Vašíček (1:0), 60.Pachlopník M. (2:0), 73.Švestka (3:0)

Sestava: Havlík - Pachlopník J, Kolbábek, Kroupa, Haviger - Pachlopník M, Škutchan, Vašíček, Houdek - Srba, Švestka střídali: Vejrosta, Mašek Dvořáček, Juračka

Pavel Procházka

1. 10. 2016 Polná - Nedvědice 4:3 (v poločase 1:0)

Střelci Nedvědice: 51.Vašíček (1:2), 70.Sytř (2:2), 90.Škutchan(3:4)

Sestava: Havlík - Pachlopník J, Kroupa, Houdek, Šikula M - Vašíček, Sytař, Škutchan, Pachlopník M - Srba, Švestka střídali: Haviger, Vejrosta, Mašek

Pavel Procházka

25. 9. 2016 Nedvědice - Přibyslav 3:0 (v poločase 0:0)

Kontumace – soupeř se nedostavil.

Pavel Procházka

18. 9. 2016 Luka n/J - Nedvědice 1:1 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: 32.Sytař (0:1)

Sestava: Havlík - Pachlopník J, Kolbábek, Kroupa, Pachlopník M - Houdek, Sytař, Škutchan, Vašíček - Srba, Švestka střídali: Šikula, Vejrosta, Haviger, Dvořáček, Mašek

Pavel Procházka

10. 9. 2016 Nedvědice - Rozsochatec/Ždírec 2:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: 49.Švestka, 70.Škutchan

Sestava: Havlík - Šikula, Kroupa, Kolbábek, Pachlopník J - Houdek, Sytař, Škutchan, Vašíček - Pachlopník M, Srba střídali: Švestka, Haviger, Vejrosta, Škvařil, Juračka

Pavel Procházka

3. 9. 2016 Chotěboř - Nedvědice 1:2 (v poločase 1:1)

Střelci Nedvědice: 31.Srba (1:1), 60.Houdek

Sestava: Havlík - Pachlopník J, Kolbábek, Kroupa, Šikula - Vašíček, Škutchan, Sytař, Houdek - Pachlopník M, Srba stř.: Švestka, Vejrosta Pa, Haviger, Juračka, Mašek

Pavel Vejrosta

27. 8. 2016 Nedvědice - Speřice 1:4 (v poločase 0:2)

Střelci Nedvědice: 50.Vašíček (1:2)

Sestava: Havlík - Pachlopník J, Kroupa, Kolbábek, Zloch - Vašíček, Sytař, Škutchan, Švestka - Pachlopník M, Srba stř.: Haviger, Houdek, Vejrosta, Mašek, Juračka

Pavel Procházka