SK Pernštejn Nedvědice / Kopaná / Fotbal

Přípravka starší - aktuálně

21. 4. 2018 Nedvědice - FŠ Třebíč, Polná 23:65 (v poločase 13:20)

Střelci Nedvědice: Merta 8, Jaroš 6, Přikryl 2, Farkaš 2, Lepka 2, Blažek 2, Ondra

Sestava: NI - Jaroš, Farkaš, Přikryl, Merta, Dundáček, Litoborský, Svoboda NII - Praislerová, Réman, Blažek, Ondra, Lepka, Hájek, Cigánek, Kocourek

Za letního počasí jsme vyrazili na FŠ Třebíč, kde jsme se utkali s domácími a s Polnou. Zatímco proti Polné jsme chtěli bodovat, fotbalová škola je pro nás jiný svět. Přesto první tým odehrál velice slušné utkání, druhý tým trpí posunem Přikryla a trošku se hledá.

NI – Polná 9:5 (5:2)
Dobrý začátek, pak trošku vypadení z role a opět dobrý závěr. Tak trenér Jaroš shrnul průběh.
Po té, co minulý týden Merta ani nevystřelil, dnes se mu naopak splašili kvéry a zaznamenal 5 zásahů, 3 góly přidal Matěj Jaroš a jeden Farkaš.

NII – Polná 3: 15 (3:6)
U druhého týmu jsem postrádal zápal do hry. Až za stavu 0:3 jsme se trošku zmátořili, hlavně Michal Blažek šel příkladem co do bojovnosti, roli režisérů se dobře zhostili střídavě Luky Ondra a Martin Kocourek. Kuba Réman v bráně standardně dobrý. Hoříme však v obranné fázi (platí od obránců po útok). Někeří musí přidat na pohybu.
Dva góly Lepky jsme stáhli na 2:3, soupeř následně odskočil na 2:5. Korigoval Blažek, ale do poločasu inkasujeme ještě jenou.
Zápas chceme zlomit, na místo toho se nám ale po přestávce sype jeden brejk za druhým až do stavu 3:11. Po té skŕuje znovu Blažek, soupeř přidává ještě 4 branky.
Ač je Polná silný soupeř, nemůžeme s ním prohrávat takovýmto rozdílem. V našich silách je rozhodně více. S tímto utkáním panuje nespokojenost, vyjma některých individuálních výkonů.

NI – FŠ Třebíč 9:14 (3:8)
David Goliáše dnes neporazil, ale 9 vstřelených branek je sympatických (Jaroš, Merta 3, Přikryl 2, Farkaš).

NII – FŠ Třebíč 1:31 (0:11)
Vražda v přímém přenosu. Oběť tohoto „trestného činu“ bohužel příliš mnoho odporu nekladla.

Dík patří Liborovi Jarošovi, že se dnes ujal prvního týmu.

Radomír Hájek

15. 4. 2018 Nedvědice - Velká Bíteš 9:16 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Holánek 3, Přikryl 2, Jaroš 2, Ondra, Lepka, Krytinář Š.

Sestava: NI - Svoboda, Dundáček, Jaroš, Litoborský, Merta, Přikryl, Ondra NII - Réman, Kocourek, Krytinář Š., Holánek, Lepka, Blažek, Hájek

Do jarní části nastupujeme s velmi úzkým kádrem. Zato však s dobře vyladěnou formou z přípravy, proto jsme chtěli dnes jednoznačně bodovat. Ale ouha. Opět se potvrdilo, že na nás stačí důraz a naše hra padá rapidně dolů. Z Bíteše jedeme bez bodu.

NI – VB 5:6 (2:4)
Jak už bylo řečeno, soupeř na nás nemusí až tak nic předvést. Z našich se po pár důrazných soubojích vytrácí odvaha. Rozehrávka od brány neexistuje jinak, než dlouhým výhozem. Ve předu si opět nastoupáme vedle soupeřů a alibisticky koukáme, jak vysoký míč dopadne. Neochota podstoupit souboj o výsledku napovídá. Nepamatuju si, že bychom dostali nějaký gól z vypracované akce, všechno pramenilo z nedůrazu, kdy jsme pozdě v souboji nebo u odraženého balonu a soupeř pálí na bránu.
Celý zápas pouze dotahujeme, kdy na 2:1 a následně 4:2 snížil Přikryl, což byl i poločasový výsledek.
V poločase upozorňujeme na mizernou nabídku bez míče a soubojové chování. Nic moc se však nemění a za krátko prohráváme 2:6. Po té přebíráme otěže zápasu. Nejprve snížil na 3:6 Jaroš, na 4:6 Pinďa, který si bojovnost vzal k srdci a míč dotlačil do brány i se soupeřem. Stejně tak poctivě šel pak za svým druhým gólem Matěj Jaroš, který šel ukázkově do centru a ač dostal řádně nakopáno, míč skončil v síti.
Od stavu 3:6 už nasazení nešlo nic vytknout. Chyběla však lehkost ze zimních utkání, neumíme podržet balon, zmatkujeme. Michal Merta, kterého potřebujeme v zakončení se nedostal do jediné šance vyjma přímáku, který soupeř tak tak vyrazil. Hrajeme alibisticky, nakopáváme. Obrat se nezdařil, výkon také nemůžeme hodnotit dobře snad vyjma závěrečné desetiminutovky, kdy jsme měli velký tlak, ale soupeř hrozil brejky. Snad 5 jich zlikvidoval Kuba včasným vyběhnutím, mnohdy hasili obránci po druhé a třetí dorážce. Kdybychom takto bojovali od začátku, nemohl nám dnešní soupeř dát 6 gólů.

NII – VB 5:10
Podobně jako u prvního mužstva se musíme o výsledek více poprat. O ofenzivu se nám staral převážně Holánek, který si připasal 3 góly, přímo z rohu se trefil Lepka, svoji premiérovou trefu při premiérovém zápase za starší pak zaznamenal Štěpán Krytinář.

Příště nás čeká klasický dvojzápas, tedy doufám v plné síle a počtu. Uvidíme se v pondělí na tréninku.

Radomír Hájek

11. 4. 2018 Nedvědice - Rožná 24:1 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Merta 8, Přikryl 7, Jaroš 4, Farkaš 2, Litoborský 1, Ondra 1, Svoboda 1

Sestava: Svoboda, Litoborský, Farkaš, Jaroš, Merta, Ondra, Blažek, Přikryl, Réman, Navrátil, Kocourek, Lepka

Drtivý výsledek odráží dění na hřišti a naši obrovskou převahu. Obzvláště první pětka Rožné hodně zatápěla, ale i druhá nezůstávala herně pozadu. Velké rezervy má však v koncovce.
Utkání se hrálo asi hodinu v kuse. Byla tedy možnost vyzkoušet si různé posty. Tomášové Navrátila a Litoborský a Luky Faza si zahráli i za Rožnou a byli nám nebezpeční.
V průběhu zápasu sestavy hodně rotovali, jednička dokonce půl zápasu odehrála s úkolem hrát na 3 doteky. Úmysl trochu jim zápas stížit nevyšel, protože kluci ke krásným akcím přidali ještě krásnější. A tak když už se zdálo, že nejkrásnějším gólem bude Mertova pumelice z voleje k tyči, začala neskutečná tiky – taka. Když už se Michal Merta dostal do lajny, čekal jsem sklopenou hlavu a nekompromisní bombu z úhlu někam (kamkoli), jako tomu bylo dříve. Naopak přišli dva krásné prudké a přesné centry, s hlavou nahoře, na Jaroše a Litoborského. Z toho nám trefil šibenici Přikryl. A když už se zdálo, že to hezčí být nemůže, trefil nekompromisní bombou z dálky šibenici i Jaroš.
I druhá lajna hrála ve velké formě, i když spíše šance pálili. Herně se však jeví dobře někteří, kteří ještě do nedávna zaostávali.
Golmani se museli soustředit na brejky Rožné, kterých také nebylo málo. Oba Kubové si však se šancemi poradili a byli oporami.
Velká pochvala všem však za morálku, kdy i přes velké vedení hráli všichni naplno, a to i směrem dozadu s velkým respektem k soupeři, který byl velmi houževnatý a nebezpečný.
Vybavili se mi zápasy 2–3 roky zpátky, kdy jsme s tímto soupeřem měli obrovské problémy, vloni na začátku sezony jsme si dokonce odvezli porážku 9:1.
To jen ukazuje, jaký kus cesty jsme ušli. Pokračujem dále, doufám, že si s chutí zastřílíme i v Bíteši.

Radomír Hájek

7. 4. 2018 Nedvědice - Zimní liga NMnM III. 22:7 (v poločase 12:5)

Střelci Nedvědice: Farkaš 2, Merta 6, Přikryl 9, Holánek 3, Lepka 2

Sestava: Brankář: Svoboda, Obrana: Navrátil-Blažek, Réman-Ondra, Záloha: Farkaš, Útok: Merta-Přikryl, Holánek-Lepka

Třetí turnaj novoměstské zimní ligy jsme ve velkém stylu začali a v nastaveném tempu jsme jím i prošli. Vyhráli jsme všechny zápasy, přičemž v každém bylo už od začátku žřejmé, kdo je pánem na hřišti.
Výjimkou byl poslední zápas (s Vrchovinou A), kdy jsme experimentálně vyměnili obranné dvojky za útočné, aby si obránci také zaútočili, ale nebylo to ono. Posledních 5 minut jsme odehráli standardně a vítězný gól se vstřelit nakonec podařilo.
Pochvala patří všem členům sestavy. Jmenovitě zmíním Kubu v bráně, který chytil i nechytatelné. Až vylepší rozehrávku a zvýší hlas na své spoluhráče, tak budou mladší žáci škemrat, aby jim šel už v této sezóně pomoct.
Souhra Tomiše s Michalem byla ozdobou celého turnaje. Společně dali 15 gólů, přičemž celý tým Vrchovina B jich vstřelil 14, Žďár a Vrchovina A pouze po devíti.
Fáza odehrál celý turnaj bez střídání na pozici záložníka. Výborný přechod mezi obrannou a útočnou fází byl zejména jeho zásluhou.
Nováček v sestavě Petr ukázal své kvality (dal 3 góly) a v mistrovských zápasech by byl pro tým určitě posilou.
Radimovy dva góly (jeden byl z trestňáku) i hra příjemně překvapily.
Obránci Navrc, Pinďa, Kuba a Michal góly sice nedávali, ale pouze 7 obdržených gólů za 6 zápasů mluví samo za sebe.
Hóši děkujem! Skvělý výkon!

Na závěr přidávám několik momentek: https://photos.app.goo.gl/…90fPQ5El85i2

Radek Farkaš

18. 3. 2018 Nedvědice - Zimní liga NMnM II. 11:9 (v poločase 5:3)

Sestava: Blažek, Dundáček, Farkaš, Kocourek, Merta, Ondra, Přikryl, Svoboda

Druhý turnaj novoměstské zimní ligy jsme začali ve velkém stylu, trošku jsme pokazili závěr turnaje. Ale vzhledem k tomu , že hned v úvodním utkání překvapivě porazila Vrhovina B místní Ačko, zůstali jsme na prvním místě a ligu vedeme i po druhém turnaji.

N – Žďár 3:2
Zápas, který jsme vyhráli 3:2 na góly, 4:0 na tyčky a 2:0 na koše, který trefil Tomáš Přikryl ze střední vzdálenosti nepovedenou střelou z voleje a náležitě ho oslavil. Být o krok v dál, už by to byl koš za 3 body.
Góly stříleli v pořadí Přikryl, Merta, Farkaš. Vedení 3:0 jsme ale v závěru promarnili a soupeř stáhl na jediný gól. Nejsme ale Sparta, Žďár není Slávie, takže my už si vítěztví vzít nenechali.

N – NMnM A – 2:1
Opět trápení v koncovce. Ve velmi vyrovnaném utkání jsme doháněli jednogólové manko, vyrovnal šibenicí Merta, houslemi gólmanovi otočil utkání Přikryl. Ostatní příkladně makali a Svoboda v bráně (nejen v tomto utkání) čaroval.
Toto vítěztví bylo nakonec velmi důležité pro celkové bodování.

N – NMnM B – 1:0
Překvapivě vyrovnané utkání rozhodl další krásnou šibenicí Přikryl.

N – Žďár 3:1
Skóre otevřel Přikryl, soupeř srovnal na 1:1. Merta s Přikrylem pak strhli vítěztví na naši stranu.

N – NMnM A 0:3
Náš nejhorší zápas. U jednoho z gólů se trochu červenal Kuba, kdy neudržel prudkou střelu a ta mu proklouzla za záda. Bylo to ale v podstatě jediné jeho zaváhání za celý turnaj. V tomto zápase nás zachránil od Většího přídělu. V podstatě bych jej dnes vyhlásil naším nejlepším hráčem.

N – NMnM B 2:2
Opět zápas se spoustou šancí na obou stranách. Skóre otevřel Lukáš Ondra, po té, kdy mu vybojoval gólovou situaci důrazem Blažek. když na 2:0 zvýšil Merta, zdálo se být hotovo. V závěru jsme však vypadli z role. Soupeř srovnal na 2:2. Na konci nás 2× během minuty zachránilo břevno. Což nás udrželo v čele.

My 1 prohra, 1 remíza., Vrchovina A 2 prohry s B-éčkem a s námi.

II. turnaj zimní ligy

 1. Nedvědice 13b
 2. Vrchovina A 12b
 3. Žďár 6b
 4. Vrchovina B 4b

Celkové pořadí po dvou turnajích

 1. Nedvědice 8b
 2. Vrchovina A 6b

3.-4. Žďár 3b
3.-4. Vrchovina B 3b

Radomír Hájek

11. 3. 2018 Nedvědice - Turnaj Bystřice n. P. 0:0 (v poločase 0:0)

Turnaj, ve kterém jsme velmi špatně začali. Ve chvílích, kdy se nedaří máme problém sami se sebou. Někteří jsou jen horko těžkou ukočírovatelní a na hřišti nastává chaos. Prohráli jsme tak úvdní 3 utkání s Bystřicí, Tišnovem i Žďárem.
Do druhé poloviny se treneru Kocourkovi podařilo dát tým alespoň trochu psychicky do kupy, a tak jsme v opakovačkách zápasů prohráli po slušném výkonu se Žďárem, dokázali porazit Tišnov 3:1, což nás po úvodní prohře 1:2 o gól posunulo na třetí místo. V závěrečném zápase jsme pak odehráli velice vyrovnané utkání s Bystřicí, které jsme však nedokázali vyjádřit výsledkově, nicméně prohra po velmi dobrém výkonu až tolik nebolí.

Výsledky a střelce dodá J.Kocourek, doplníme.

Radomír Hájek

25. 2. 2018 Nedvědice - Turnaj Bystřice n. P. 3:19 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Merta 2x, Réman

Sestava: Merta, Dundáček, Svoboda, Blažek, Ondra, Réman, Hájek, Lepka

Nemoci kosí náš tým, což se projevili na naší hře. Chyběli nám hlavně tvořiví hráči, čímž strádal hlavně Michal Merta, který neměl tolik zakončení, jako obvykle. I vzadu jsme byli dnes opět hodně nedůrazní, až naivní. Soupeři to měli dnes s námi hodně jednouché.
V úvodním zápase s Tišnovem jsme vrámci možností předvedli slušný výkon, otočili jsme Mertou z 0:1 na 2:1. Druhý zápas s Vrchovinou poznamenali naprosto zbytečné góly, kdy bráníme na úrovni předpřípravek. Na 1:3 ještě snížil po Pinďově akci Kuba Réman, který byl dnes v poli světlou výjimkou. Naše hra však není dobrá a kluci to cítili sami. Zápas od zápasu hrajeme ustrašeněji, zakopáváme míče do autů či je alibisticky zvedáme do vzduchu a „mlátíme“ dopředu. A tak nás po silných Žďáru a Bystřici poráží i průměrný Měřín (při vší úctě k soupeři) a obsazujeme čtvré (předposlení) místo.
Dnes jsme zaznamenali pár slušných, některé průměrné, ale u některých i velmi slabé výkony. Hlavně morálně volní vlastnosti jsou u některých velmi nízko. Dnes být spokojeni nemůžeme.
I takto zpackané turnaje však patří k fotbalu, máme však spoustu nových poznatků a témat pro zlepšení.

Výsledky:
N – Tišnov 2:1 (Merta 2×)
N – Vrchovina 1:4 (Réman)
N – Žďár 0:4
N – Bystřice 0:7
N – Měřín 0:3

Radomír Hájek

18. 2. 2018 Nedvědice - Zimní liga NMnM I. 10:4 (v poločase 4:2)

Střelci Nedvědice: Merta 6, Přikryl 3, Farkaš 1

Sestava: Dundáček, Farkaš, Merta, Přikryl, Hájek, Lepka, Kocourek

Sedm statečných vyrazilo na první kolo zimní ligy v NMnM.
Ve dveřích gymnázia jsme se míjeli s naší mladší přípravkou, která zrovna oslavovala suverénní vítěztví v turnaji a tímto jí gratulujeme.
My však nechtěli zůstat pozadu. Po první bezgólové remíze s Vrchovinou B už jsme prošli turna bez zaváhání a taktéž si odvážíme prvenství.

N – Vrchovina B 0:0
Zahajovací utkání bez větších šancí.

N – Žďár 3:2
Malá tělocvična vyžaduje především brilantní techniku. Navíc také svádí k častému zakončení. A právě to svědčí bombarďákovi, jakým je Michal Merta. Po jeho třech golech jsme vedli 3:0, v závěru jsme se však ještě o výsledek klepali.

N – Vrchovina A 1:0
Vyrovnaný zápas se sopustou šancí rozhodl opět Michal Merta po geniální akci Lukyho Farkaše.

N – Vrchovina B 2:1
Po gólu, koho jiného, než Michala Merty jsme veldli. Poctivá hra dozadu vedla k občasným nefotbalovým odkopům. Po jednom z nich jsme trefili strop, po němž byl nařízen, k našemu údivu, přímý kop z půlky, což už je v místních podmínkách na dostřel. A bylo vyrovnáno. To bylo od domácích vše.
Tomáš Přikryl pak stihl 4× trefit stejné místo vedle pravé šibenice, než rozhodl gólem na 2:1

N – Žďár 3:1
Vedení po gólech Merty a Farkaše, Žďár snížil na 2:1.
Pojistku přidal Přikryl.

N – Vrchovina A 1:0
Malé finále, do kterého jsme šli o bod bohatší v průběžné tabulce a nejhezčí zápas turnaje rozhodla po několika pohledných akcích na obou stranách Mertova síla ve spojení s mrštností a pohotovostí Přikryla, kdy Michal dělovkou doslova sejmul před bránou soupeře Tomáše, který však hbitě vyskočil na nohy a balon, který zůstal pod ním, dorazil do brány.
Několika skvělými zákroky nás podržel Dundy v bráně.

Turnaj rozhodla obětavost všech hráčů v defenzivě ve spojení s ofenzivní silou našich nejzkušenějších.

Výsledky a tabulka – 1. polovina turnaje
https://ws.eniblo.com/…XLLj5CZUZTE/

Výsledky a tabulka – 2. polovina turnaje
https://ws.eniblo.com/…oysk89LLaU3/

Radomír Hájek

3. 2. 2018 Nedvědice - Bystřice A,B, Tišnov, Třebíč 10:7 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Přikryl 6, Merta 3, Ondra 1

Sestava: Přikryl, Merta, Ondra, Svoboda, Navrátil, Dundáček, Blažek, Réman,

Výborně sehraný turnaj. Chválím všechny hráče!

Detailní výsledky zde: https://ws.eniblo.com/…NjTSEeOWWroE
Fotky a video zde: https://photos.app.goo.gl/…c8jxxZjT60D2

Radek Farkaš

20. 1. 2018 Nedvědice - Turnaj Bystřice n. P. 7:12 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Merta 3, Farkaš 2, Jaroš, Ondra

Sestava: Svoboda, Jaroš, Farkaš, Merta, Ondra, Kocourek, Přikryl, Navrátil, Réman

Po dvou trénincích po Novém roce jsme absolvovali nabytý turnaj v Bystřici nad Pernštejnem. Ač jde o přípravu, chtěli jsme si napravit reputaci po posledním zpackaném turnaji podzimu, kde jsme právě v Bystřici skončili poslední po mizerném, bojácném výkonu s pouhým jedním vstřeleným gólem.
Ač jsme dnes skončili pátí, dokázali jme, že Nedvědice není na odpis. Na druhé místo chyběly 3 body, tedy třeba dotáhnout do vítězného konce 2 remízové zápasy.

N – Velké Meziříčí 3:3
Vyrovnané utkání otevřel gólově populární Pinďa (Lukáš Ondra). Za krátko bylo srovnáno. Na 2:1 zvyšoval Merta, který vytvořil údernou dvojici s Farkašem, kdy se skvěle doplňovala Lukyho technika a přehled s klasickým bombarďákem, Michalem. Podpořeno rozvahou a kreativitou od zadu v podání Matěje Jaroše.
Za nedlouho 2:2 po vlastenci, na 3:2 zvýšil Fáza. Když už to vypadalo, že zápas zvládnem, přišla 20 vteřin před koncem chybná rozehrávka od branky přímo na nohu soupeře, který trestal.

N – Bedřichov 3:2
Zápas, ve kterém jsme byli jasně lepší herně, ne už tak výsledkově. Podobný průběh, jako s VelMezem, kdy jsme 3× vedli, dvakrát soupeř srovnal. Tentokrát už jsme si závěr pohlídali. V ofenzivě předvedli koncert Jaroš, Farkaš a Merta, kteří v tomto pořadí stříleli branky, všechny po krásných akcích.

N – Bystřice n. P. 0:5
Nadupaný ročník 07 se v Bystřici opravdu povedl. Tato sqadra sestřelila všechny soupeře podobnými i horšími debakly.
Věděli jsme, že k úspěchu vede cesta pouze přes poctívý výkon směrem dozadu a pokusit se o brejky.
Na začátku jsme Bystřici zmáčkly před jejich bránou. Bohužel jsme balon nedotlačili ani jednou do brány. A právě z brejku jsme inkasovali my, kdy první samostatný nájezd bravurně zlikvidoval Kuba Svoboda, na dorážku už nestačil.
Mírně jsme vypadli z koncentrace a soupeř 2× v jedné minutě nemilosrdně trestal náš nedůraz v bránění, kterých jsme se doposud nedopouštěli.
Po té se zápas opět vyrovnal, zatím co my se trápili v koncovce, Bystřice přidala ještě 2 branky.

N – Kopretiny 1:1
Výběr dívek OFS Žďár, za který nastoupila i naše Natálka Pikhartová (v turnaji se prosadila i střelecky jedním gólem) byl velmi milým překvapením turnaje. S (nakonec) bronzovým týmem jsme vedli po gólu Merty. Herně jsme měli navrch, bohužel nás opět potrápila koncovka.
A tak soupeř trestal z ojedinělé akce a v závěru srovnal na 1:1.

N – Vrchovina 0:1
Zápas, který nás mohl dostat na bednu jsme asi nezvládli v hlavě. Ve spojení s únavou šel náš výkon hodně dolů. A tak nevýrazné Vrchovině stačil jeden gól.

Páté místo není to, co bychom měli oslavovat. Nicméně v herním projevu došlo k výraznému posunu co se týče agresivity při napadání, směrem dopředu jsme předvedli několik pohledných akcí. Zapracovat musíme hlavně na koncovce.
Nicméně dnešní turnaj coby součást přípravy účel splnil a dal nám podněty k další práci.
Uvidíme se ve středu.

Výsledky a tabulka:
https://ws.eniblo.com/…ki06u0rZBrn/

Radomír Hájek

17. 11. 2017 Nedvědice - Turnaj KFS 1:24 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Přikryl

Sestava: Jaroš, Farkaš, Merta, Ondra, Blažek, Dundáček, Svoboda, Přikryl, Kocourek, Navrátil, Lepka, Réman

Závěr sezony jsme si zpestřili turnajem pořádaným krajským fotbalovým svazem Vysočina, již tradičně pořádaným v hale v Bystřici n. P. Turnaj měl být především odměnou za solidně zvládnutý podzim, i proto jsme vyjeli s nezvykle širokým kádrem. I toto se vsak ukázalo být chybou a turnajem jsme se jen protrápili.

N – Bystřice n. P. 0 – 7
Hrozivý začátek s pozdějším suverénem turnaje. Naše tréninkové podmínky jsou bohužel omezené, přechod do haly nám dělá každoročně problém. To jsme ještě netušili, jak velký. Bystřice nás sfoukla, jak svíčku.

N – Žďár n. S 0:3
Náš nejlepší výkon, kdy jsme cca 8 minut (hráno na 12 min) hráli s pozdějším stříbrným účastníkem trunaje 0:0. Soupeř byl téměř bez šancí, my šli naopak 2× sami an bránu. Navíc jsme po faulu na Přikryla těsně před pokutovým územím kopali slibně vypadající přímák, kdy si golman špatně postavil zeď. Ani tohoto jsme nevyužili a balon skončil právě na špatně postavené zdi. Z protiútoku a následného autu jsme pak inkasovali. Po té ještě trefil Přikryl břevno, v závěru jsme ve snaze zápas otočit inkasovali ještě 2×.

V tuto chvíli jsme měli mít to nejhorší za sebou. Ale opak byl pravdou.

N – Třebíč 0:3
Soupeř, na kterého jsme si po dobrém výkonu ze Žďárem hodně věřili, nás potrestal prvním nákopem od půlky, který skončil v bráně. Od té doby se vše sesypalo, jak domeček z karet.
Již tradiční výkon Kuby Rémana v bráně, který dokáže pustit snadnou věc a z toho vytáhne několik zákroků u kterých nikdo nevěří, že toto jde chytnout, odčinil první zaváhání. Naší hře v poli chybělo sebevědomí, agresivita, bojovnost. Ojedinělé šance, kterých však nebylo mnoho jsme neproměnili. A v tomto duchu už se nesl celý turnaj.

N – Velká Bíteš 0:3
N – Vrchovina 1:3 (gól Přikryl)
N – Velké Meziříčí 0:5

My i okolí se divilo, co že se to s obávaným soupeřem, kterým Nedvědice poslední dobou bývala, stalo.
Směrem do defenzivi jsme nedůrazní, pozdě přistupujeme k hráčům, chybí napadání. Vyjma zápasu s Bystřící padala naprostá většina branek po neubráněných standardních situacích (roh, aut v blízkosti naší branky).
Co je však více zarážející je naš nemohoucnost směrem do ofenzivi, kde chybí jak nabídka pro balon a přesná kombinace, tak nějaká individuální akce 1 na 1. Nejvíce však jakési morální vlastnosti, kdy není nikdo, kdo by dokázal ve chvílích, kdy se nedaří, to vzít na sebe, začít „jezdit po zadku“ a strhnout tým kolem sebe.
I pozitiva se dala na našem výkonu najít, ač jich nebylo mnoho. A tak vzhůru do další práce jen tou toto můžeme zlomit. Máme celou zimu na to, abchom získali zpět status obávaného soupeře.

Radomír Hájek

15. 10. 2017 Nedvědice 2008 - Nové Město na Moravě 9:5 (v poločase 4:4)

Střelci Nedvědice: Přikryl 6x, Kocourek 2x, Lepka

Sestava: Praislerová, Réman, Kocourek, Navrátil, Přikryl, Hájek R., Hájek P., Lepka

Tým Vrchoviny je na tom psychicky ještě hůře, jak my. Což je jediné štěstí, protože dnes jsme byli zralí na další příděl.
Sice jsme prohrávali 0:2, Přikryl svojí obvyklou one man show otošil na 4:2, ale do poločasu bylo srovnáno.
Poločasová rozmluva byla opět o nasazení a bojovnosti, která chybí. Toto jsme dokázali do druhého poločasu mírně zlepšit. Po gólech Přikryla, Lepky, Kocourka a opšt Přikryla jsme odskočili na klidných 8:4, soupeř už pouze korigoval, pojistil Kocourek.
Výsledkově dobré, ale herně to byla velká bída. Snad se v zimní části podaří herní projev dostat tam, kde byl na konci minulé a začátku této sezony.

Radomír Hájek

15. 10. 2017 Nedvědice 2008 - Žďár 3:21 (v poločase 2:8)

Střelci Nedvědice: Přikryl 3x

Sestava: Praislerová, Réman, Kocourek, Navrátil, Přikryl, Hájek R., Hájek P., Lepka

Poslední 2 kola se nepodařilo bodovat. Příliš si nevěříme a je to znát na předvedené hře. V plánu bylo nabudit pozitivně kabinu, z čehož bohužel sešlo, když ze 17 potvrzených lidí je 10 minut po oficiálním srazu 9 hráčů. Nekteří se začali trousit až v průběhu rozcvičky, nekteří se nedostavili vůbec. Nedej bože, aby se třeba někdo omluvil za pozdní příchod.
Nedůslednost v dodržovnání čehokoli se projevila i v zápase, kdy jsme asi 8 gólů dostali z nabíhaného rohu. Za podzim už jsme milionkrát opakovali že hráče nesmíme nechat u rohu rozběhnout, vytlačovat je – stále je to problém. Ve hře musíme hráče doslova prosit, aby obsazovali, dostupovali, napadali.
Žďár je nesmírně kvalitní soupeř, nicméně tenhle tým má navíc, než dostat takovouto šišku. Jen se musí tým dostat do pohody. Nutno podotknout, že nebýt Kuby v bráně, dostali bychom možná 2× tolik.

Radomír Hájek

15. 10. 2017 Nedvědice 2007 - Nově Město n./M. 12:3 (v poločase 7:0)

Střelci Nedvědice: Merta 7x, Ondra 1, Litoborský 1, Farkaš 1, Blažek 1, Jaroš 1

Sestava: Merta, Litoborský, Ondra, Farkaš, Jaroš, Dundáček, Blažek, Svoboda

Zápas jsme na hřišti zvládli takticky výborně. Stejně tak domácí diváci, kteří se přišli na své děti podívat. Škoda, že jich tam při tak krásném počasí přišlo tak málo a neměli proti divákům soupeře šanci …
Zpět na hřiště: Do brány místo Matyho nastoupil Kuba Svoboda a podal perfektní nebojácný výkon. Nebyla situace, kdy by se k balónu otočil bokem nebo dokonce zády, což se o borcích v poli rozhodně říct nedá.
Po dlouhé době se nám dařilo hrát lépe odzadu, což se projevilo i na připravených situacích pro Michalovu pravačku.

Průběh zápasu:
03:51 – Goal: 1–0 by Luky Pinďa Ondra

 • Po Michalové akci do prázdné brány

08:33 – Goal: 2–0 by Michal Merta

 • Střela po kolmici od Toma Litoborského

14:05 – Goal: 3–0 by Tom Lity Litoborský
15:55 – Goal: 4–0 by Matěj Maty Jaroš

 • Po nahravce Toma

17:37 – Goal: 5–0 by Michal Merta

 • Strela Po nahravce Matyho

20:03 – Goal: 6–0 by Merta

 • Strela zleva po uvolneni

24:49 – Goal: 7–0 by Luky Faza Farkaš

 • střel po dobře zahraném autu

32:44 – Goal: 8–0 by Michal Blažek

 • Dorážka po střele Michala Merty

37:22 – Goal: 9–1 by Michal Merta

 • střela téměř do prázdné brány po Fázově individuální akci

42:54 – Goal: 10–2 by Michal Merta

 • po vyhraném balónu při napadání soupeře na jeho polovině

48:26 – Goal: 11–3 by Michal Merta

 • střela po Litiho dobře zahraném autu

49:06 – Goal: 12–3 by Michal Merta

 • střela pod břevno (prý chtěl nahrávat, ale nepovedlo se to :-)

Radek Farkaš

15. 10. 2017 Nedvědice - Žďár n./S. 6:6 (v poločase 4:2)

Střelci Nedvědice: Merta 2x, Litoborský 2x, Ondra 1x, Farkaš 1x

Sestava: Merta, Litoborský, Ondra, Farkaš, Jaroš, Dundáček, Blažek, Svoboda

Soupeř ze Žďáru byl rychlejší a šikovnějsi, ale my jsme bojovností a přesnými střelami z větších vzdáleností ještě v 15 minut před koncem vedli 6–3. Vedení se nám bohužel zejména zranění Michala Merty a pak i Toma Litoborského udržet nepodařilo. Soupeř jestě nastřelil tři tyče a nedal penaltu. Opět musím vyzdvihnout výkon Matyho v brance, který nás zase podržel.

Naše góly:
07:09 – Goal: 1–1 by Michal Merta
09:54 – Goal: 2–1 by Luky Faza Farkaš
11:44 – Goal: 3–1 by Michal Merta
13:52 – Goal: 4–2 by Tom Lity Litoborský
32:14 – Goal: 5–2 by Luky Pinďa Ondra
35:44 – Goal: 6–3 by Tom Lity Litoborský

Radek Farkaš

7. 10. 2017 Nedvědice - Bystřice n. P., Velké Meziříčí 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Přikryl 6, Navrátil, Lepka, Merta 3, Blažek 1, Merta 2x

Sestava: N07 - Farkaš, Jaroš, Litoborský, Merta, Ondra, Blažek, Cigánek, Dundáček, Pokorný N08 - Praislerová, Loukotová, Kocourek, Přikryl, Hájek P., Hájek R., Réman, Lepka, Navrátil

V nezvykle velkém počtu 18 ti hráčů jsme odjížděli k předposlednímu podzimnímu turnaji. Našemu týmu však poslední dvě kola chybí šťáva a jiskra. I dnes jsme vyšli bodově na prázdno.

N07 – Bystřice 3:14
N07 – Velké Meziříčí 2:20
Zima a chlad ve Velkém Meziříčí se zřejmě přenesl i na naše hráče. Na soupeře jsme nestačili v žádném směru. Ačkoliv jsme celkem dostali 34 gólů, tak bych rád za výborný výkon poděloval Matějovi v bráně. Jen díky němu jsme nestali od Velkého Meziříčí třicítku …


N08 – Bystřice 7:9 (2:5)
Jak už bylo zmíněno, chybí nám jiskra. Poslední dobou hrajeme vyrovnané zápasy, které rozhodují jen drobnosti. Dnes, stejně jako minulý týden proti Pelhřimovu to byl důraz a vůle po vítěztví.
Vše začíná soubojem rameno na rameno u naší brány, kdy se dá Martin lehce odtlačit a Bystřice vede. Za krátko srovnává Přikryl, následujesérie až na 1:5, kdy skoprněle koukáme na druhé až třetí dorážky soupeře a skvělé zákroky Kuby, párkrát se po rozehrávce zabvíme balonu jeho posunutím na střed hřiště před naši bránu. Při rozehrávce soupeře můsíme naše útočníky nutit křikem z lavičky k napadání. Do poločasu koriguje Přikryl.
V poločasové přestávce zdůrazňujeme nasazení a důraz. Krátkodobě to zabírá. Nejprve trefuje Tomáš Navrátil z dálky výstavní šibenici, kdy byste mezi balon a břevno ani tyčku nestrčili sirku. Přikryl a Lepka 5:5, následně inkasujeme a Přikryl srovnává.
V této pasáži jsme jasně lepší, jenže soupeř i nadále houževnatě dohrává každý souboj, nejednou na poslední chvíli překazí naši koncovku v čistý skluz na poslední chvíli, nestane se, že by naši měli v koncovce klid a alespoň nebyli pod tlakem rameno na rameno.
Z druhé strany my dostáváme góly z dorážek, když nás přejde soupeř 1 na 1, už se s ním nevrátíme plným nasazením.
Bystřice nám utíká na 6:8, na 7:8 koriguje Přikryl, v závěru ještě bystřičtí pojistí úspěšným brejkem.

N08 – Velké Meziříčí 1:14
Setkání s velice kvalitním soupeřem pro nás nekončí dobře a výsledek hovoří za vše.
Dík patří klukům od ročníku 2010 za uvolnění Zdeňka Prudkého na trenérský záskok v tomto zápase.

K prvním zápasům dnes nastoupila Martina Loukotová, které tímto gratulujeme k premiéře, příště snad přidá i premiérovou výhru.
Potěšujícím faktem je postupné vyprázdnění marodky a velká zápsová účast. Dále fakt, že více jak v polovině zápasů nechybí mnoho k tomu, abychom obrátili zápasy na svoji stranu. Zaostáváme sem tam technicky, spíše však silově. Ale rozdíly až na vyjímky nejsou nijak markantní a neřešitelné. Chce to pouze poctivou a pravidelnou práci na tréninku.
Příští týden tedy završíme sezonu domácím dvojutkáním. Za dva tréninky toho mnoho nezmměníme, rozhoně se však s těžkými soupeři, Vrchovinou a Žďárem pokusíme bodovat.

Radomír Hájek

1. 10. 2017 Nedvědice - Pelhřimov, Havlíčkův Brod 32:54 (v poločase 16:22)

Střelci Nedvědice: Přikryl 10, Merta 7, Ondra 4, Lepka 3, Kocourek 2, Hájek P., Pokorný, Farkaš, Jaroš (+ chybí 2 střelce z prvního utkání 07)

Sestava: N07 - Jařoš, Litoborský, Farkaš, Merta, Dundáček, Blažek, Ondra N08 - Praislerová, Pokorný, Přikryl, Kocourek, Hájek R., Hájek P., Lepka, Réman

Do Brodu odjíždíme s 15 hráči, což je naše letošní maximum. Bohužel už při rozcvičce je cosi špatně. Tým nelze dostat do provozní teploty, jsme jako opaření, laxní, nesoustředění. Odnášíme to výsledkově, kdy na našem bodovém kontě svítí velká 0. A rozhodně bylo v našich silách něco z Brodu dovézt.
Oproti mizerné hře směrem dozadu nás těší slušná produktivita obou týmů a některlé individuální výkony, jako je střelecké probuzení kdysi velkého paliče Lukyho Ondry alias Pind´a, kolektivní pojetí hry Michala Merty, neúnavný výkon Marťase Kocourka.

Ročník 07 a hodnocení R. Farkaše.:

Prohravali jsme vzdy pouze o hratelné dva goly. Dohromady jsme dali 15 krasnych branek, coz povazuji za fantasticky vykon. Opet jsme hrali proti mnohem vetsim mestum (Havl Brod ma 23 tis. obyvatel a Pelhrimov ma 16 tis obyvatel). Bohuzel jsme celkem 28 !!! branek dostali. Mame kvalitni strelce, ale velmi slabou obranu. Problem v obrane mame zejmena zejmena s rozehravkou. Ackoliv posledni dobou tyto situace na trenincich vzdy nacvicujeme, tak presto vetsina balonů od brankare koncila na kopackach soupere a nasledne ohrozenim nasi branky a nebo dokonce golem.

Pri rychlych utocich soupere jsme casto casto celili situaci 2 na 3, coz pri kvalitach soupere branit uspesne branit neslo.

V druhem zapase šel do brany na vlastni zadost Lity, ale nebyl to dobry krok. Jeho prinos pro muzstvo je mnohem vetsi v obrane. Maty v prvnim zapase pusobil v brane mnohem jisteji a odvazneji.

Michal Merta se v obou zapasech opet vyznamne strelecky prosadil a velkou pochvalu zaslouzi i za vypomoc v obrane a nahravky spoluhracum. Strel z nepripravenych ubylo, coz je vyznamny posun dopredu. Dale si uz v prubehu zapasu ani jednou nemusel prevazovat tkanicky! :) jen tak dál!

Luky Ondra dal v prvnim zapase hattrick!!! Gratulace! Vzdy to bylo do prazdne brany po vybornych nahravkach (Michal, Faza, Lity). V druhem zapase pridal jeste jeden gol, ale vykon uz byl celkove mnohem slabsi a jeho podpora obrany temer nulova. Zrejme ubyvalo sil. Pochvalim delsi drzeni balonu. Dvakrat dokazal poslat soupere peknou klickou “na párek”. Jen tak dál!

Faza predvedl v zaloze standardni vykon, ale v porovnani s predchozi mi dvema výkendy byl polovicni. V prubehu druheho zapasu si jsme museli vymenit jeho pozici s Matym a obraz hry se na chvili zmenil. Dali jsme 4 goly za sebou.

Michal Blažek i Dundy predvedli v obrane vykon, za ktery je nemohu ani vyzdvihnout ani pokárat. Hráli na hranici svých možností, které na výkon souperovych utocniku nestacili. Zejména rychlostně a v důrazu.

Lity odehral kvalitne v prvnim zapase obranu. Vykon v brane v druhem zapase jame spolecne zhodnotili tak, ze si da chvili od chytani prestavku … :)

Vysledky a góly:
Ned x Pelhrimov 8:13 (polocas 4:6)
G1 Michal, individualni akce
G2 Pind´a, Faza nahravka do prazdne
Luky nahravka Michal vedle
G3 Pind´a, Michal nahravka do prazdne
Klicka Pind´a !!! Famózní pojd sem, kam jdes.
G4 Michal, Pind´a nahravka
Luky brevno
Lity brevno
G5 Pind´a kolenem, Lity nahravka pred branu vzduchem
G6 Michal strela ze stredu hriste
//////////

Ned x Havl Brod 7:15 (polocas 5:7)
G1 Michal individualni akce
Michal tesne vedle po kolmici Matyho
G2 Michal ze skrumáže
G3 Michal po kolmici
G4 Maty individualni akce
G5 Luky z trestnaku
Maty hlavicka do tyce po Lukyho autu
G6 Michal
G7 Luky Ondra


Nedvědice 08 – Pelhřimov 8:9 (5:4)
Už standardní začátek. Neudržitelný Tomáš Přikryl, dnes však velmi laxní v koncovce. Spousta spálených tutovek, přesto otevírá skóre. Následně letošní premiérovou branku zaznamenává Peťa Hájek. Soupeř koriguje na 1:2 a slova arogantního frajera na trenérském postu: „Přece nás neporazí nějaká Nedvědice“ nás dostává do obrátek. Budiž mu ke cti, že neřekl „nějaký Nedvědice“. Přikryl, Pokorný, Přikryl a vedeme 5:1. To ještě Přikras, Číča a Raďas Lepka pálí spoustu tutovek.
Zápas má obrovské tempo, navíc skvělou atmosféru vytváří neúnavně fandící rodiče Pelhřimova. Tuto atmosféru můžeme závidět. Na hřišti se jiskří, hraje se důrazně, bojovně z obou stran. My však předvádíme obrovský blackout, kdy začínáme vrčit chyby a do poločasu je sníženo na 5:4.
Po poločasu pokračujeme v nedůrazném výkonu a je vyrovnáno. Následuje naše probuzení, a utíkáme opět o 3 branky – Přikryl, Kocourek, Přikryl.
Bohužel nedokážeme dohrát zápas až do konce. Za stavu 8:7 dostáváme naprosto hloupý gól, kdy neumíme postavit zeď, koukáme jeden na druhého a soupeř trestá. Aby toho nebylo málo, z posledního brejku zápasu soupeř otáčí.
Nastává však něco, co jsem u týmu 08 ještě neviděl. Po podání rukou soupeři se utvořil jakýsi shluk, kde se začali rozebírat chyby. Žádné nadávání, vyčítání. Kluci si prostě zápas začali sami rozebírat – tedy věřím, že tentokrát se s chyb hravě poučí. Krátký rozbor proběhl ihned po zápase, kdy jsme měli čas si některé věci vysvětlit, ukázat. Už v dalším zápase jsme dokázali toto prodat ve hře. Proto tuto prohru beru za malou výhru. Mrzet nás může pouze laxnost při bránění některých situací a v koncovce, protože „nějaká Nedvědice“ na velkoPelhřimov rozhodně má.

N08 – Havlíčkův Brod 9:17 (3:11)

Se zápasem v nohách jsme nechytli začátek zápasu a brankostroj se zastavil na skóre 0:8. Po té proběhlo pár změn v sestavě, 3 góly Přikryla udávájí poločasový výsledek 3:11.
Rozhodli jsme si vyzkoušet něco do budoucna. Do branky putuje Ráďa Hájek, Kuba Réman (v brance až na drobnosti opět výborný) hodně oživil obranné řady. Skvělý part v obraně odehrál Peťa Hájek, naopak Ráďa Lepka putuje dopředu a odvděčuje se třema góly. Další přidávají Kocourek a Přikryl. A obzvláště ofenzivní trojice Přikryl – Lepka ze zálohy podpořená Kocourekem předváděla opravdový konzert.

Jsou prohry, po kterých má člověk chuť se vším praštit. Dnes ale ne. Podlelhli jsme velmi kvalitnímu Havlíčkovu Brodu, který jsme však v určitých chvílích dokázali přehrávat. Prohra s Pelhřimovem nám, myslím, dala do budocna mnohem více, než by byly 3 body v tabulce.

Radomír Hájek

24. 9. 2017 Nedvědice - Chotěboř, Humpolec 37:43 (v poločase 26:23)

Střelci Nedvědice: Přikryl 14, Merta 8, Farkaš 5, Ondra 3, Hájek R. 2, Kocourek 2, Pokorný, Jaroš

Sestava: N07 - Jaroš, Litoborský, Farkaš, Dundáček, Ondra, Merta N08 - Praislerová, Kocourek, Přikryl, Hájek P., Hájek R., Réman, Pokorný

Nezvykle sychravé září kosí náš nepříliš početný tým nemocemi. I tak jsme úspěšní a dokážeme bodovat. V našich očích jsou Ti, kteří dnes reprezentovali Nedvědici, suprerhrdinové a velcí bojovníci. Ročník 07 šel dopbrovolně do 6ti lidí, tedy bez možnosti střídat, ročník 08 pak hrál s jedním náhradníkem.

Hodnocení netradičně uděláme po ročnících. Při hodnocení Radka Farkaše omluvte diakritiku, psáno telefonem. Nicméně obsah je velice trefný a výstižný.

N07 – Humbolec 10:8
Góly: Merta 5, Farkaš 3, Ondra 2

N07 – Chotěboř 8:10
Góly Merta 3, Farkaš 2, Jaroš, Ondra


Hráli jsme bez střídání. Byla zima a mlha. Soupeři nám povolili minutu přestávku na občerstvení teplým čajem v každém poločase. V prvním zapase se skóre otačelo. Vedli jsme 2:0, pak prohrávali 6:4 a nakonec jsme vyhráli 10:8. Soupeř už měl jeden zapas v nohách a to zřejmě rohodlo. Podobný problém jsme měli v druhém zapase, kdy jsme hráli vyrovnany zápas, ale diky dvěma faktorům jsme nakonec podlehli 8:10. První příčinou byl úbytek sil a druhou zraneni Litliho z prvního zápasu a jeho výměna s Matym v braně. Nejistota Litliho v brane umožnila soupeři vstřelit 2–3 góly.

Oba zapasy můžeme shrnout takto:

Matěj podržel v brane. Působí jistě, nebojí se balónu ani soupeřů. V druhém zápase podal dobrý výkon v obraně, ale jelo široký operační prostor ho připravoval rychle o sílu, která mu v závěru chyběla v osobních soubojích.

Speciální pochvalu zaslouží Dundy, který několikrát zastavil soupeře perfektním skluzem. Jakmile zlepší techniku prace z míčem pri důrazném odkopu nebo přihrávce, tak z něj bude kvalitní obrance.

Litly v prvnim zápase v obraně ukázal opět svoji kvalitu. Chvalit každou pěknou kličku nebo zrychleni by nemělo smysl. Zmíním tedy to, na čem by měl Litly zapracovat. Rozehrávku odzadu pod tlakem soupeře často řeší úmyslně odkopem mimo hřiště a nebo rozehravkou na střed hřiště, kde jsme velmi často přicházeli o balóny.

Luky Ondra konečně protrhl střeleckou smůlu a třikrát skóroval. Třikrát stál tam, kde měl a vsítil. Zlepšil i důraz v osobních soubojích a několikrát tak vybojovat už téměř ztracený míč.

Fáza, stejně jako minulý týden, předvedl v záloze výborný výkon. Je vidět, jak jeho zlepšená práce s míčem dělá soupeřům výrazné problémy. Pokud zlepší zrychleni po získání balónu a proměňování šancí, tak se může brzy vyrovnat ve střelecké produktivitě Michala, který opět podal výkon, který od něj tým potřebuje. Jeho střela je pro mužstvo nepostradatelná. I u jeho vykonu je ale na místě zmínit několik věci, jejichž zlepšení by pomohlo jemu i mužstvu. Měl by více nahrávat místo střelby z už nevýhodných úhlů. Jeho přílišná orientace na střelbu mu bohužel znemožňuje více nahrávat anebo plnit s radosti úkoly v obraně a to je škoda. Je možné mít radost i z dobře odvedené práce v obraně, i když není vyjádřena gólem.

Je důležité připomenout, že Humpolec i Chotěboř jsou 10× větší města než naše Nedvědice. Jejich týmy by tedy měly mít mnohem větší převahu nad naší malou Nedvědicí. Není tomu tak a to je dobře! Diky vám kluci!

Radek Farkaš


N08 – Humpolec 16:15 (10:8)
Góly: Přikryl 12, Hájek R. 2, Kocourek, Pokorný

Velmi dramatický zápas, ve kterém se v deštivém počasí příliš nedařilo golmanům. Skóre otevřel Přikryl, na 2:0 zvýšil Radim Hájek, 3:0 opet Přikryl. Následují pasáže, kdy vedeme o 2 góly, o gól, zase o dva a to až do stavu 12:11 po gólech Přikryla a druhém Hájka. Následuje obrat a poprvé prohráváme, na 13:13 srovnává Kocourek, Přikryl nám vrací vedení a Pokorný uzavírá střelecký účet na 16ti gólech. Soupeř snižuje na 16:15 s v dramatickém závěru jsme udrželi vítězství. Všicni naši podali heroický výkon, obzvláště Přikryl s Kocourkem.

N08 – Chotěboř 3:13 (3:8)
Góly: Přikryl 2, Kocourek
První zápas nás stál obrovnské množství sil a na vítězství jsme se velmi nadřeli. Toto se projevuje ve druhém zápase, kdy soupeři vzdrujeme asi 18 minut a držíme přijatelný stav 2:4. Na pohybu Tomáše Přikryla je vidět, že si hrábl na dno sil. Poločas dohráváme za stavu 3:8.
V poločase tak jde Tomáš do brány (což si přál už před turnajem), do hry jde Kuba Réman, který mimo výborné práce v bráně začíná hrát výborně i v poli.
Obrovský kus práce odvádí za Toma Přikryla Martin Kocourek, který je tahounem veškerých našich akcí.

Tomáš Přikryl, to je zbraň hromadného ničení. Marťa Kocourek zas obrovský dělník pro tým a fyzicky nadupaná mašina. Těmto dvěma jsme dnes nedokázali ulevit dostatečně tak, aby zvládli odtáhnout plnohodnotně 2 zápasy. Nelze někomu vyščítat to, že by se nevydal ze všech sil. Odvedli jsme maximum a za tento přístup děkuji všem. Nyní budeme pracovat na efektivnějším využití našich největších zbraní.
Ahoj na tréninku.

Radomír Hájek

17. 9. 2017 Nedvědice - HFK Třebíč, Jihlava 32:37 (v poločase 20:11)

Střelci Nedvědice: Přikryl 11, Merta 8, Farkaš 3, Jaroš 2, Litoborský 2, Lepka 2, Hájek R., Blažek, Pokorný, Dundáček

Dnešní zamračené dopoldene jsme hostili soupeře z HFK Třebíč a Vysočinu Jihlava. Vyjma jednoho utkání jsme podali velmi dobré výkony a odnášíme si 9 bodů.

N07 – Třebíč 11:4 (4:3)
Ročník 07 se konečně sešel s kompletní osou týmu, což se hnede podepsalo na výsledku i hře. Naši si s chutí zastříleli. Šesti kusy se blýskl výborně a disciplinovaně hrající Merta, tři přidal Farkaš, po jednom Blažek a Pokorný.

N08 – Třebíč 9:7 (4:4)
Ročník 08 se dnešní den nepotkal s úplně oslnivou formou. Dnes tempo hry určoval Přikryl. Ve chvíli, kdy jsme prohrávali 1:4 to dokázal vzít na sebe a třema rychlími góly (první dal teké on) uřčil poločasový stav.
Po poločase jsme začali opět vlažně. Prohrávlli jsme 4:6 až za to vzal opět Tomáš, strhl pak zbytek týmu k velkému obratu. Až do stavu 8:7 měl náš tým pouze jeiného střelce, dvougólovou pojistku na 9:7 dal Radim Hájek po přihrávce koho jiného, než Přikryla.

N07– Jihlava 7:5 (3:2)
Rozjeté 07 si vyšlápli i na ligovou Jihlavu.
ke třem dvougólovým střelcům Mertovi, Jarošovi, Litoborskému se přidal ještě Dudndáček. A tak nám ročník 07 připisuje další 3 body do tabulky. Skvělá práce.

N08 – Jihlava 5:21 (2:12)
Že dnes, při absenci Martina Kocourka, stojí hra výhradně na Přikrylovi jsme věděli. Ten však již od začátku na hřišti pouze popocházel, a za krátko musel být střídán, což neptarně pomohlo. Nicméně to byla spíše krátká intermezza, kdy jsme byli nebezpeční. Dvě krásné trefy zaznamenal Lepka, další 3 pak přidal Přikryl. Jinak si s námi soupeř dělal co chtěl. V brance nás nepodržel Radim, ale ani jemu tým příliš nepomohl. Když už se zákrok vydařil, naše slabé nasazení a nedůraz dovolili soupeři dorážku. Působili jsme odevzdaně, bez chuti a nasazení.
Tento zápas považuji za odfláknutý. Výjimkou byli Petr Hájek a Kuba Réman, kteří šli nasazením příkladem po celý zápas, nejen v krátkých úsecích.

Radomír Hájek

9. 9. 2017 Nedvědice - Velká Bíteš 14:9 (v poločase 8:3)

Střelci Nedvědice: Přikryl 6x, Merta 2x, Navrátil 2x, Lepka 2x, Farkaš, Kocourek

Sestava: N07 - Farkaš, Merta, Balák, Ondra, Blažek, Jaroš, Dundáček N08 - Praislerová, Přikryl, Kocourek, Navrátil, Hájek R., Lepka, Réman

Vzhledem k tomu, že jsme ve druhém kole hostili pouze jednoho soupeře, k dnešnímu utkání jsme rádi využili možnost přesunu domácího utkání do útulného areálu Ujčova.
Opět jsme si vyzkoušeli, jak tenký led je mezi přeplněnou sestavou a sestavou na hraně únostnosti. Z původní plné nominace 20 hráčů jsme měli obrovskou radost, mohli jsme tak vypomoci žákům zapůjčením Toma Litoborského. Ale ráno ouha. K jedné omluvence hlášené předem přibyli do sobotního rána další čtyři. Obě mužstva tedy měli jednoho hráče na střídání, což je naštěstí ještě hratelné.

N07 – Velká Bíteš 3:5 (2:2)
Slovy trenéra Farkaše – po dobrém výkonu proti urostlým borcům z Bíteše a velmi vyrovnaném zápase jsme bohužel neudrželi dobrý výsledek. Po poločase 2:2, následně ve druhém 3:3 jsme nezvládli koncovku a prohráli. Góly 2× Merta, Farkaš. V bráně nás skvělými zákroky podržel Jaroš, velmi dobrý výkon podal v obraně Dundáček.

N08 – Velká Bíteš 11:4 (6:1)
Po opatrném začátku otevřel skóre Navrátil. Za nedlouho bylo vyrovnáno po nedůraze v obraně, kdy jsme opět daleko od hráčů a necháváme je otočit s míčem. Pak už jsme však převzali otěže zápasu, především Přikryl se staral o ofenzívu, kdy 4 góly dal a jeden připravil opět před prázdnou bránu Lepkovi.
Po poločase jsme nachvíli vypadli z tempa, nechali jsme soupeře snížit na 6:3. Naštěstí zálohu rozhýbal Kocourek, který zvýšil, po něm pak Lepka, Přikryl a Navrátil strhli zápas na naši stranu. Soupeř už pouze korigoval na 10:4. Svůj výbroný výkon pak završil posledním gólem opět Přikryl.

Poděkování patří funkcionářům SK Ujčov za přípravu domácího prostředí. Dále pak funkcionářům Nedvědice za zařízení všeho potřebného od přeložení zápasu administrativně na svazu po převozy branek.

Radomír Hájek

2. 9. 2017 Nedvědice - FŠ Třebíč, Polná 27:86 (v poločase 14:36)

Střelci Nedvědice: Přikryl 7, Farkaš 5, Lepka 5, Holánek 4, Balák 3, Navrátil, Praislerová, Blažek

Sestava: N07 - Praislerová, Farkaš, Balák, Ondra, Blažek, Kesl, Svoboda N08 - Přikryl, Kocourek, Navrátil, Hájek R., Holánek, Réman, Lepka

Do Polné jsme odjížděli v netradičním odpoledním až podvečerním čase. Tradičně už v nízkém počtu čtrnácti lidí, což se projevilo zejména v koncovce druhých utkání, kdy už jsme nedokázali se soupeřem držet krok. Odehrát 100 minut pouze s jedním střídajícím, navíc proti obrovské kvalitě je veliká porce a všichni zúčastnění zaslouží velký dík za to, jak se s dvojzápasem poprali.

N07 – Třebíč – 3:22
bude doplněno

N08 – Třebíč – 11:14
Začátek zápasu jednoznačně v naší režii. Bohužel po dvou břevnech Přikryla otevřel skóre soupeř. Herně jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale finální fázi a koncovku měla Třebíč jasně lepší. Po poločase 3:9 to vypadalo na nevalný výsledek. Během druhého poločasu se nám však podařilo dostat 2× na rozdíl jedné branky. Bohužel se obrat nepodařil.
S výkonem v tomto zápasu můžeme být spokojeni. Vytzdvihnul bych dvě nádherné akce jako přes kopírák, kdy jsme se dostali tváří v tvář golmanovi, ale ještě, nejprve Přikryl Lepku, následně Holánek Přikryla, uvolnili krásnou průnikovkou mezi brankařem a obráncem před práznou bránu.

N07 – Polná – 7:31
bude doplněno
Gratulace Terce Praislerové k prvnímu gólu v prvním soutěžním dvojutkání.

N08 – Polná – 6:19
Opět velmi vyrovnané utkání. V poločase 4:6 jsme věřili ve vítěztví, ale druhý poločas jsme úplně odpadli. Dopředu jsme nebyli nebezpeční, vzadu se nám otevřela dálnice do naší brány.

Dnešní víkedn nám dal náměty pro další práci. Proto se těším v po a st na maximální účast na tréninku.

Radomír Hájek

31. 8. 2017 Nedvědice - Bystřice 0:0 (v poločase 0:0)

Sestava: 07 - Praislerová, Litoborský, Merta, Blažek, Ondra, Svoboda, Dundáček 08 - Kocourek, Přikryl, Réman, Hájek R., Holánek, Navrátil, Kotlán, Lepka

Dnešní hodnocení přátelského utkání je nutno rozdělit do dvou částí dle týmů.
Jednalo se o poslední test před sezonou. Letní příprava byla krátká, s ročníkem 07 se vzájemně seznamujeme po roční pauze. Ročník 08 – zde se známe dobře a víme, co od sebe čekat.
Síla soupeře – zatím co ročník 07 Bystřice patří ke špici sutěže, u ročníku 08 jsme patřili oba ke chvostu tabulky.
A v podstatě se potvrdila výše uvedená fakta. Obrovská kvalita soupeře 07 nás téměř neputila za půlku. S absencemi se ntuně musíme srovnat. Když však chybí kvalita, musí přijít na řadu jednoduchost, důraz, bojovnost, týmový výkon. Toto mi trochu u ročníku 07 chybí, přitom jsem po individuální stránce na straně Bystřice neviděl žádný markantní rozdíl. Jejich hra má řád a nasazení. U nás by nejraději všichni hráli v útoku a vše ostatní je pro blbce, tak si posty prostě na hřišti přehodím sám. Vítky a rady trenérů přijímáme se sklopenou hlavou, odsekáváním. Drobné šrámy léčíme na střídačce teatrálně a dlouho – že mě bolí noha dobře skrývá moje nedostatky. Ale týmu to vůbec nepomáhá! Toto bude největší úkol podzimu, protože po individuální stránce tu je, i přes četné odchody v minulosti, potenciál stále velký.
Co se týče ročníku 08, zde máme problém početně. Navíc se pereme s větším hřištěm a novým postem středního záložníka. Někteří lépe, jiní hůř. Zápas však byl velice vyrovnaný (9:7), ač jsme stále tahali o jeden až dva góly za kratší konec. Ale rozhodně pokračujeme ve výborné práci z loňska, určitě se v soutěži neztratíme, pakliže se podřídíme potřebám týmu a budeme se schopni scházet v co nejlepších sestavách.

Radomír Hájek

23. 8. 2017 Nedvědice - SK Líšeň 0:0 (v poločase 0:0)

Dnes jsme trénink nahradili přípravným utkáním s SK Líšeň U11. Proti dvěma týmům Líšně nastoupili naše dva tými, U11, U10, odplnění o hráče ročníku 2006, kterým děkuji.
Velice kvalitní soupeř ukázal spoustu našich nedostatků. Jsme však na začátku přípravy, kluci U10 si zvykají na větší hřiště. S každým zápasem /dnes 6 po 15 minutách/ se však hra lepšila.
Ukázala se i spousta pozitiv, pěkných fotbalových mometnů.
Padala spousta gólů, výsledky až tak důležité nejsou.
Příprava byla určitě přínosná.

Radomír Hájek

18. 6. 2017 Finálový turnaj KP Vysočina - Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Sestava: Kučírek, Crhák, Kroupa, Kubík, Kožík, Merta, Kesl, Farkaš, Ondra, Jaroš

Výsledky:
Skupina B.:
N – Velké Meziříčí 0:6 
N – Velká Bíteš 1:2 –
N – Žďár n. S. 0:8
N – Havlíčkův Brod 1:1 
N – Chotěboř 3:3
Postup do skupiny o 7. až 12. místo
N – Polná 3:2
N – Humpolec 4:2
N – Jihlava 1:4
Celkově 9. místo

Libor Jaroš

5. 6. 2017 Zhodnocení sezóny 2016/17 v KP Vysošina s - Starší přípravka 06/07 0:0 (v poločase 0:0)

Podzim team ročníků 06 7 kol
Výher 3, prohry 11, remíza 0, bodů 9, skóre 53–157

Podzim team ročníků 07 7 kol
Výher 5, prohry 8, remíza 1, bodů 16, skóre 86–141

Jaro Team ročníků 06.- 8 kol
Výher 4, prohry 11, remíza 1, bodů 13, skóre 85–168

Jaro Team ročníků 07– 8 kol
Výher 6, prohry 10, remíza 0, bodů 18, skóre 88–138

Sezóna je za námi a tak se pokusím ji trochu shrnout. Při menším počtu našich hráčů jsme udělali sdružený start se Štěpánoven, přidalo se k nám 5 hráčů( Kesl, Ondra, Blažek, Kalda, Skokan).Zpočátku jim chyběla zápasová a tréninková praxe. Celý podzim jsme neměli žádný problém s počtem hráčů, jen výsledky 06 byli trochu zklamáním.
Team 07 fungoval velice dobře, jenže přes zimu skončili Toník Dufek (přestěhování Tišnov), Kuba Pospíšil, Honza Humpola (přestalo je to bavit) a ještě Tomáš Balák a Kryštof Cigánek (neviděli jsme je celou zimu a jaro).
Přes zimu jsme se snažili trénovat kde se dalo, dny tréninků se měnili, což není ideální, ale jinak to nešlo. Účastnili jsme se 9 turnajů.
V jarní části sezóny už nám začaly problémy s počty hráčů, různé výlety, oslavy narozenin, nejsme doma, nominace s ml. žáky Vyjížděli jsme průměrně s dvěma hráči na střídání, což je na 100 minut hry málo.
Team 06 se stabilizoval, základ teamu Kučírek,Šibor,Crhák,Ku­bík,Kožík,Krou­pa,Jarošová a Kučera je výborný, škoda jen, že jsme je nemohli doplňovat silnějšími hráči.
U teamu 07 jsme chtěli zachovat osuJaroš,Lito­borský,Farkaš,Mer­ta. Hra je tady ještě taková živelná, spíše na náhodu a přes sílu.Chybí kolektivní pojetí, kluci spolu stále soupeří a netáhnou za jeden provaz. Snad se to brzy změní .Kluci- Dundy,Řepík,Kuba Svoboda, Patrik Pokorný a kluci z Černovic se pomalu zlepšují, chtělo by si doma udělat něco navíc
Děkuji všem hráčům, rodičům za celou sezónu, některé zápasy byly krásné, některé míň povedené. Výsledky nejsou nejdůležitější, jde nám o to, aby se kluci a Barča zlepšovali, aby je to bavilo a měli fotbal rádi. S Jirkou se snažíme jak to jde,, chodíme na směny, tak nejsme na každém tréninků, což není ideální. Kluci by ale měli chodit minimálně 2 krát týdně trénovat a na tréninku poctivě pracovat,jinak se nemůžou dál zlepšovat.
Střelce doplním

Libor Jaroš

4. 6. 2017 Bystřice n.P Humpolec - Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Kožík 6 Crhák Kubík Šibor Ondra, Merta 2,Farkaš, Kalda, Jaroš, Cigánek

Bystřice n. P. – Nedvědice 06 5:3
Humpolec – Nedvědice 06 16:8
Bystřice n. P – Nedvědice 07 18.2
Humpolec- Nedvědice 07 9:4
Škoda, že s námi nemohli jet Šimon Kroupa a Tom Litoborský, výsledky by byli jiné. Dnes to schytal Kuba Svoboda, dvakrát mu míč vyrazil dech, ale Kuba je tvrďák a zápas dohrál . Výborně hráli jeden poločas s Humpolcem, kdy jsme vedli 4:2, pak asi došli síly. Bystřice byla jasně lepší
Z teamu 07 nejlepší hráči Lukyn Farkaš a Matěj Jaroš

Jiří Litoborský

28. 5. 2017 Žďár nad Sáz - Třebíč Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Přikryl 6, Merta 4, Litoborský 4, Humpola 3,Řepa,

Nedvědice 06 : Žďár n. Sáz. 3: 21
Nedvědice 07 : Žďár n. Sáz 7:11
Nedvědice 06: Třebíč 4:7
Nedvědice 07: Třebíč 9:4
S velkými problémy jsem skládal team na tento víkend, cely pátek jsem telefonoval, a sháněl hráče, nakonec nám ještě museli pomoct dva hráči z mladší přípravky, moc děkujeme. Tomáš Přikryl odvedl famózní výkon. První zápas s 07 4 góly, druhý zápas s 06 dva góly. Ostatní kluci by si z něj měli vzít příklad, neřeší kdo s kým a proti komu hraje, zajímá ho jenom hra.
Vedl jsem 06 (jen 4hráči zbytek 07) první zápas jsem na byl moc kritický, ale Žďár už je jinde, chybělo my větší nasazení.
Druhý zápas s Třebíčí už byl o něco lepší, ale bohužel byli o kousíček lepší.
Zápasy 07 jsem neviděl, ale bylo to asi lepší jak u nás

Libor Jaroš

21. 5. 2017 Nedvědice - Velké Meziříčí, Pelhřimov 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Merta 13, Litoborský 4, Jaroš 2, Farkaš, Cigánek, Kožík 4, Kroupa 4, Kučera, Kalda

Nedvědice 06: Velké Meziříčí 1:21
Nedvědice 07: Velké Meziříčí 10:12
Nedvědice 06: Pelhřimov 9::4
Nedvědice 07: Pelhřimov 11:4

Libor Jaroš

20. 5. 2017 Nedvědice - Jihlava, Chotěboř 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Farkaš 2, Merta 3, Jaroš

Nedvědice 06 : Jihlava 7:7
Nedvědice 07: Jihlava 6:3
Velká pochvala klukům, udělali vše pro to, aby vyhráli. Chotěboř bohužel nepřijela. Jen tak dále trénink- zápas choďte

Libor Jaroš

14. 5. 2017 Velké Meziříčí - Bystřice n.P. Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Kroupa 3, Kubík 4, Kožík, Crhák2 , Litoborský, Jaroš, Kučera 2 ,Farkaš,, Přikryl 3, Merta 2,

Nedvědice 06: Bystřice 10:5
Nedvědice 07: Bystřice 5:17
Nedvědice 06: Velké Meziříčí 2:21
Nedvědice 07: Velké Meziříčí 3:12

Libor Jaroš

7. 5. 2017 Nedvědice - E-on cup Humpolec 0:0 (v poločase 0:0)

Výsledky ve skupině:
Nedvědice – Rantířov 0:0
Nedvědice – AC Sparta Praha dívky 0:0
Nedvědice – Velké Meziříčí 0:3
Nedvědice – Hrádek nad Nisou 0:0
Nedvědice – Telč 0:0

Tabulka skupiny C:

 1. Velké Meziříčí 5 4 1 0 11:0 13
 2. Hrádek nad Nisou 5 2 2 1 5:1 8
 3. AC Sparta Praha dívky 5 2 2 1 3:1 8

4. Nedvědice 5 0 4 1 0:3 4
5. Rantířov 5 0 3 2 1:5 3
6. SK Telč 5 0 2 3 1:11 2
Zápasy ve skupině o 13. až 24. místo:
Nedvědice – Nová Bystřice 1:0
Nedvědice – Kardašova Řečice 1:1
Nedvědice – Chotoviny 1:2
Semifinálová tabulka:

 1. Chotoviny 5 5 0 0 8:1 15
 2. Rantířov 5 1 3 1 6:2 6
 3. Kardašova Řečice 5 1 3 1 4:2 6
 4. Nedvědice 5 1 3 1 3:3 6
 5. SK Telč 5 1 3 1 2:3 6
 6. Nová Bystřice 5 0 0 5 0:12

O 19. místo:
Nová Včelnice – Nedvědice 1:2

 

Miroslav Jedlička

5. 5. 2017 Bystřice n.P - Velká Bíteš, Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Nedvědice 06: Bystřice 6:8
Nedvědice 07: Bystřice 3:12
Nedvědice 06: Velká Bíteš 5:8
Nedvědice 07: Velká Bíteš 2:6

Libor Jaroš

23. 4. 2017 Humpolec - Nedvědice, Havlíčkův Brob 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Kroupa 4, Kožík 2, Kubík3, Crhák,Merta 10, Litoborský 2, Kalda,Kesl

N 06:Havlíčkův Brod 4:15
N 07:Havlíčkův Brod 5:6
N06:Humpolec 6:9
N07:Humpolec 9:4:

Libor Jaroš

16. 4. 2017 Jihlava - Nedvědice, Chotěboř 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Kožík Lukáš 8x, Kroupa Šimon 4x, Šibor Patrik 2x, Merta Michal 2x, Farkaš Lukáš 1x, Litoborský Tomáš 1x, Řepa Tomáš 1x, Ondra 2x, Jaroš Matěj 1x

Nedvědice 06: Chotěboř 8:5
Nedvědice 07: Chotěboř 9:5
Nedvědice 06: Jihlava 6:16
Nedvědice 07: Jihlava 0:15

07 první zápas na výbornou, celý team šlapal, dnes byl velmi aktivní Tom Řepa – jeden gól, dvě asistence, super Tome.
Druhý zápas došly síly, nehrál Michal Merta, kluci Jihlavě nestíhali, Dnes nejlepší hráč Tom Litoborský.
Za první zápas musím kluky pochválit.

Libor Jaroš

19. 3. 2017 Zimní liga Nové Město 2. kolo - Nedvědice 11:19 (v poločase 0:0)

Střelci soupeře: Farkaš 5, Jaroš 4, Jarošová 3,Šibor 3, Kubík2, Litoborský 2

Sestava: Šibor, Kubík, Jaroš, Farkaš, Jarosová, Litoborský

Nedvědice- Bobrová 4:1
Nedvědice- Vrchovina B 2:3
Nedvědice- Radešinská Svratka 9:0
Nedvědice- Vrchovina A 3:2

Finále: Nedvědice- Vrchovina B 1:5
2. místo
Nestačili jsme pouze na výbornou Vrchovinu B,ve finále jsme špatně bránili prostor před bránkou ale jinak musíme zase chválit. Všichni hráči dali gól. Nejlepší hráč- Barča Jarošová

Libor Jaroš

18. 3. 2017 Turnaj Kunštát - Nedvědice 3:17 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Kožík 10, Jaroš 3, Šibor 3, Farkaš

Sestava: Kučírek, Jarošová, Šibor, Dundáček, Kožík, Jaroš, Farkaš

Nedvědice: Lysice 8:2
Nedvědice: Žijeme hrou 3:0
Nedvědice: Svitavy 6:1
Velká pochvala celému teamu, velké nasazení a odhodlání, 10 zářezy na pažbě se blýskl Lukáš Kožík

Libor Jaroš

5. 3. 2017 Nedvědice - turnaj v Bystřici nad Pern. 4.3.2017 12:4 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Kožík, Crhák, Kubík

Sestava: Jaroš, Jarošová, Crhák, Kučera, Kožík, Kubík, Farkaš

Nedvědice: Žďár 3:1:
Nedvědice: Bystřice 0:2
Nedvědice: Rozsochy: 5:0
Nedvědice: Velké Meziříčí 2:0
Nedvědice: Velké Meziříčí 2:1
Chtěl bych poděkovat svojí ženě Janě, že v mé nepřítomnosti odkoučovala 2 zápasy a Matějovi a Barči, že zvládli dva turnaje za den. Na papíře máme početný kádr, ale na tréninky nás moc nechodí, tudíž není z čeho brát.
Přijel jsem po druhém zápase, kluci už měli hrací režim, tak jsem jim do toho moc nezasahoval. V posledním napínavém zápase s Velmezem jsme dokázali vyhrát a tak druhé místo bylo naše.
Nejlepší brankařem turnaje byl vyhlášen Matěj Jaroš.
Kluci díky, překvapili jste mě svojí samostatností a týmovým duchem.

Libor Jaroš

4. 3. 2017 Nedvědice - Zimní liga NMnM 4.3.2017 16:14 (v poločase 0:0)

Střelci soupeře: Kroupa 9, Litoborský 3, Šibor 4

Sestava: Jaroš, Jarošová, Dundáček, Kroupa, Litoborský, Šibor

Nedvědice: Vrchovina B 3:3 2:5
Nedvědice: Bobrová 2:2 3:1
Nedvědice: Vrchovina A 5:2 1:1
Opět se účastníme zimní ligy v Novém Městě, Systém hry je 3+1 hrajeme každý s každým dvoukolově, celkem 3 turnaje. V dnešním turnaji jsme skončili 2. Na turnaji jsem nebyl, ale kluci s Barčou prý nehráli špatně.

Libor Jaroš

11. 2. 2017 Turnaj Kunštát - Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Sestava: Jaroš, Jarošová, Šibor, Kubík, Kožík, Kučera, Merta, Řepa, Crhák

N: Líšeň 1:2
N: Žijeme hrou 2 5:0
N: Žijeme hrou 1 4:0
N: Kuřím 1:5
N: Svitavy 2:0

Libor Jaroš

4. 2. 2017 Turnaj Tišnov - Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Merta 3, Litoborský 2, Šibor

Sestava: Šibor, Crhák, Kožík, Merta, Humpola, Dundáček, Litoborský, Jaroš, Přikryl

Nedvědice: Tišnov A 1:1
Nedvědice: Tišnov B 3:1
Nedvědice: Boskovice 2:3
Nedvědice: Bystřice n. Pern. 2:5
Nejlepší hráči: Crhák, Kožík, Litoborský

Libor Jaroš

11. 12. 2016 Turnaj Tišnov - Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Sestava: Kučírek, Crhák, Kučera, Kožík, Kroupa, Jarošová, Litoborský, Šibor, Jaroš, Farkaš

Nedvědice: Tišnovsko 1:4
Nedvědice: Tišnov 0:1
Nedvědice: Boskovice 11:0
Nedvědice: Bystřice 0:3

Libor Jaroš

4. 12. 2016 Nedvědice - Velká Bíteš 0:0 (v poločase 0:0)

Sestava: Šibor, Jarošová, Jaroš, Kučera, Farkaš, Merta, Litoborský, Dundáček, Kocourek, Blažek, Řepa

Dnes jsme si domluvili zápas s přátelskou Velkou Bíteší na Lomnici. Hrálo se 4 plus 1 2 hodiny. Chyběli nám opory, kteří byli na turnaji s ml. žáky. Bíteš dala více gólů než mi, ale to nebylo nejdůležitější. Nehráli jsme špatně, všichni se snažili, ale stále máme co zlepšovat. Odměnou byl po zápase bazén

Libor Jaroš

17. 11. 2016 Turnaj Bystřice 06 - Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Šibor Patrik 2, Michal Merta 2, Tomáš Přikryl 2

Sestava: Kučírek, Šibor, Crhák, Jaroš, Farkaš, Merta, Kučera, Humpola, Pospíšil, Přikryl, Kubík

Nedvědice : Velké Meziříčí 0:4
Nedvědice : Bystřice červení 5:3
Nedvědice : Žďár n.Sáz. 0:6
Nedvědice : Bystřice modří 1:5
Nedvědice : Vrchovina 0:6
První turnaj v hale proti nejlepším v okrese.Chybí nám oproti ostatním důraz a síla i když je pravda, že jsme měli nejmladší team.Dnes nejlepším hráčem Laďa Kučírek, vychytal toho spoustu.

Libor Jaroš

13. 11. 2016 OFS Žďár nad Sázavou - Mikulášský turnaj v Třebíčí 30:10 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Polívka David (Žďár) 10x, Holec Dominik (Žďár) 4x, Pospíchal David (Měřín) 4x, Stoček Patrik (Žďár) 3x, Hudák Kryštof (Vrchovina) 3x, Hlaváč Radim (Měřín) 3x, Puzrla Jáchym (Velké Meziříčí) 1x, Hlaváčová Veronika (Vrchovina)1x

Info Petra Procházky
Skončili jsme na druhém místě za vítěznou FŠ Třebíč, která nahradila OFS Pelhřimov, který na turnaj nedorazil.
Třetí byl OFS H. Brod.
Všechny zápasy podali kluci výborné výkony.
Přehled výsledků:
OFS ZR U11 – OFS Třebíč červení 6:0
OFS ZR U11 – OFS H. Brod 3:3
OFS ZR U11 – FŠ Třebíč 1:5
OFS ZR U11 – OFS Jihlava 11:1
OFS ZR U11 – OFS Třebíč 9:1
Víťa Kubík hrál pravého obránce ve čtveřici společně s Davidem Polívkou, Dominikem Holcem a Kryštofem Hudákem a zahrál velice spolehlivě. Tato řada dala 17 gólů.

Miroslav Jedlička

22. 10. 2016 NMNM-Humpolec - Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Sestava: N06-Šibor-Litoborský Jarošová Kubík Kroupa Kožík Kesl N07-Farkaš-Balak Humpola Dufek Merta Pospíšil Dundáček Cikánek

Jiří Litoborský

17. 10. 2016 Nedvědice - Havlíčkův Brod, Pelhřimov 0:0 (v poločase 0:0)

Sestava: N2: Kučírek, Dundáček,Balák, Merta, Dufek, Humpola, Skokan, Pospíšil N1: Šibor, Kroupa, Kubík,Kožík, Jarošová, Kesl, Ondra, Farkaš, Litoborský

výsledky a střelci na těcto stránkách
https://souteze.fotbal.cz/…0669ecb1890c

Žádná výhra, ale co by jsme chtěli, hrát s okresními městy, pro nás kvalitní těžká utkání, ve kterých se naši kluci učí fotbal. Výborně zachytal Laďa Kučírek a v obraně poctivě bránil Tomáš Dundáček

Libor Jaroš

9. 10. 2016 Velká Bíteš - Nedvědice, Pelhřimov 0:0 (v poločase 0:0)

NI – VB I 3:6
NII – VB II 2:17
NI- Pelhřimov I 2:9
NII – Pelhřimov 9:8
Velká marodka ovlivnila výsledky těchto zápasů, měli jsme pouze jednoho na střídání, což na 100 minut je málo

Matěj Jaroš

2. 10. 2016 Nedvědice - Vel.Mez - Polná 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Jaroš 6,Dufek 5, Merta 2, Kožík 2, Kroupa 2, Litoborský 2, Farkaš 1

Sestava: Nedvědice 1: Šibor - Crhák, Jarošová, Kubík, Merta, Kožík, Kroupa, Litoborský Nedvědice 2: Kučírek- Dufek, Humpola, Farkaš, Pospíšil, Jaroš, Balák, Řepa, Blažek

Nedvědice 1 – Vel. Mez 1:10
Nedvědice 2 – Vel. Mez 5:8
Nedvědice 1 – Polná 7:6
Nedvědice 2 – Polná 7:7

Jiří Litoborský

28. 9. 2016 Vrchovina - FŠ Třebíč, Nedvědice 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Kožík 3, Merta 2, Jaroš 2, Kučera 2,Litoborský 3, Humpola Jan 2, Pospíšil, Antonín Dufek

Sestava: Nedvědice I: Šibor Patrik,Crhák Jakub, Kubík Vít, Kožík Lukáš, Kučera Matěj, Jaroš Matěj, Jarošová Barbora, Patrik Kesl,.Merta Michal, Nedvědice II: Kučírek Lada, Litoborský Tomáš, Dufek Antonín,, Balák Tomáš, Dundáček Tomáš, Humpola Jan, Jakub Pospíšil, Lukáš Ondra, Václav Skokan

Nedvědice I: Vrchovina 6: 14
Nedvědice II : Vrchovina 5 : 12
Nedvědice I: Třebíč 4: 19
Nedvědice II : Třebíč 2 : 23

tentokrát jsem vedl 1. mužstvo, čekali na nás opravdu těžcí soupeři. S Vrchovinou jsme zaspali, ale po chvíli jsme začali hrát dobře, leč na Vrchovinu to nestačilo.
Třebíč byla úplně někde jinde, individuálně i souhrou.Byla to pro nás škola.
I když skóre vypadá z obou zápasů strašidelně, kluci nic nezabalili a snažili se. Musíme si více nahrávat, na trénincích na tom pracujeme, tak snad se to časem zlepší.
Takže Ned.1 velká pochvala za bojovnost

Libor Jaroš

18. 9. 2016 Chotěboř, Havl. Brod - Nedvědice 51:41 (v poločase 34:45)

Střelci Nedvědice: Merta Michal 8x, Jaroš Matěj 8x, Balák Tomáš 6x, Cigánek Kryštof 2x, Blažek Michal 2x, Dufek Antonín 2, Jarošová Barbora 1x a Farkaš Lukáš 1x

Sestava: Nedvědice I: Šibor Patrik, Litoborský Tomáš, Crhák Jakub, Kubík Vít, Kožík Lukáš, Kučera Matěj, Kučírek Lada, Kalda Radek a Humpola Jan. Nedvědice II: Farkaš Lukáš, Jaroš Matěj, Jarošová Barbora, Merta Michal, Dufek Antonín, Cigánek Kryštof, Balák Tomáš, Dundáček Tomáš a Blažek Michal

Havlíčkův Brod I – Nedvědice I 20:2
Havlíčkův Brod II – Nedvědice II 9:10
Chotěboř I – Nedvědice I 11:2 (5:1)
Chotěboř II – Nedvědice II 5:20 (2:9)
Havlíčkův Brod I – Chotěboř I 22:5
Havlíčkův Brod II – Chotěboř II 11:2

Nedvědice II: Kromě konce 1. zápasu (hrůza a děs, málem mě kleplo) jsme odehráli solidní dvě utkání. K našim snajperům (Matěj, Michal M). se připojil nováček Tom Balák se 6 zásahy a dva góly vsítila posila za Štěpánova Michal Blažek. Havlíčkův Brod byl výborný, přesto jsme ho dokázali přehrát. Chotěboř byla slabší a tak naši pálili ostrými.
Dvě vítěství, ale opět chyběli nahrávky a kolektivní výkon, každý si chce dát gól a pak zapomímáme na obranu. Na tréninku to vypilujem.
Na příšti kolo uděláme malé změny v sestavě, díky Libor J

Miroslav Jedlička