SK Pernštejn Nedvědice / Kopaná / Fotbal

Přípravka starší

Přípravka starší - aktuálně

24. 10. 2023 Doubravník - Nedvědice 6:9 (v poločase 0:2)

Střelci Nedvědice: Vyžrálek R. 4, Hovorka 3, Koukola, Pilát

Sestava: Hájková, Chvátalová, Hovorka, Krušina, Koukola, Pilát, Šimáček, Uryč, Vyžrálek R.

Ještě o jedno utkání jsme si prodloužili podzimní část. Můžeme mít radost z dominantního a sebevědomého výkonu. Hráno na 3×15 minut (nakonec poslední třetina dohodnuta na 20 min) jsme byli v prvních dvou třetinách jasně lepším týmem na hřišti. Ve třetí v poslední pětiminutovce jsme trochu ze hry vypadli a dostali 4 góly. Příčiny možná hledejme v únavě, možná v nějakém podvědomém vypuštění zápasu kdy jsme se přestali někteří vracet do zadu a napadat. Poslední gól, kdy místo, co bychom dohráli situaci přestaneme hrát a reklamujeme aut budiž zdviženým prstem, stejně jako vypuštěný závěr. Snad se z tohoto poučíme. Jinak můžeme říct, že jsme utkání zvládli a potvrdili progres, který jsme za dva měsíce práce udělali.

Jednotlivé třetiny FKD x SKPN:

  1. 0:2
  2. 1:4
  3. 5:3

Radomír Hájek

16. 10. 2023 Nedvědice/Rožná - Radešínská Svratka 9:5 (v poločase 4:1)

Střelci Nedvědice: Vyžrálek R. 6, Koukola 2, Hovorka

Sestava: Hájková, Chvátalová, Korbičková, Šustalová, Hovorka, Koukola, Šimáček, Uryč, Vacenovský, Vyžrálek R.

Pondělní dohrávka byla divácky velice pohledná. Velmi rychlé a vyrovnané utkání jsme zvládli a podzim zakončili výhrou.
Vítězství se nerodilo lehce. Hra byla velmi vyrovnaná a v náš prospěch rozhodla velká bojovnost všech, misku vah převážili individuální výkony. Motorem středu hřiště je už tradičně Radim Vyžrálek, který ke spoustě gólů začíná rýsovat i krásné kolmice, především na Honzu Koukolu a roženské duo si hodně rozumí. Zadní řady nám drží Vojta Hovorka s Jonášem, Sofie Šustalová už je taky stabilím členem a Kuba Uryč tak mezi ostřílenými sbírá zkušenosti a jde nám také hodně nahoru. Velkou radost máme z útočného tria holek Zuzky Hájkové, Elči Chvátalové a Peti Korbičkové, které nám odvádí skvělou práci ve předu, začínají nám podstupovat čím dál více soubojů a dokonce je i vyhrávat. Tu a tam je z toho zastavená akce soupeře, tu třeba vyhraný míč Peti Korbičkové pro Radima, který se tak ocitá sám před bránou soupeře a poklízí. No a na konec dnes fantastický výkon v bráně od Tobiase Vacenovského, který se nám vrátil po zranění a předváděl neuvěřitelné zákroky.
Fotbal je týmová hra. Dnes jsme dokázali být ve všech drobnostech, ze kterých se fotbalové utkání skládá, mírně lepším sokem kvalitnímu soupeři a kabina opět burácela vítězným pokřikem.

Radomír Hájek

14. 10. 2023 Nedvědice/Rožná - Rozsochy 6:4 (v poločase 4:1)

Střelci Nedvědice: Vyžrálek 4, Koukola 2

Sestava: Hájková, Šustalová, Hovorka, Krušina, Koukola, Šimáček, Uryč, Vyžrálek

Další dnešní utkání výsledkově mnohem lepší, i když můžeme opět žehrat na kvalitu zakončení, protože jsme po první půli měli vést minimálně dvojnásobně. Spolu s únavou a nízkým počtem hráčů nakonec bylo ve druhé půli bylo ještě z utkání drama, které jsme naštěstí zvládli urvat ve svůj prospěch.
Gratulace Kájovi Krušinovi k prvním úspěšným startům.

Radomír Hájek

14. 10. 2023 Nedvědice/Rožná - Nová Ves 1:9 (v poločase 0:5)

Střelci Nedvědice: Hovorka

Sestava: Hájková, Šustalová, Hovorka, Krušina, Koukola, Šimáček, Uryč, Vyžrálek

Dnešní první utkání se nám nepovedlo výsledkově. Hrozně se nadřeme na gól, naopak soupeři tam dnes padá, na co sáhne. Herně to až takový propadák nebyl. Opět kruté. Nicméně se koukněme na sebe – na kvalitě zakončení a některých věcech v obranné činnosti budeme muset hodně zapracovat.

Radomír Hájek

7. 10. 2023 Štěpánov - Nedvědice/Rožná 4:6 (v poločase 2:3)

Střelci Nedvědice: Hovorka 2, Koukola 2, Vyžrálek 2

Sestava: Hájková, Korbičková, Navrátilová, Hovorka, Kadleček, Koukola, Pilát, Šimáček, Uryč, Vyžrálek

I druhé dnešní utkání bylo se soupeřem, který nás před měsícem sfoukl jak svíčku. Určitě jsme ale nenastupovali se strachem. Už to nebyl tak pohledný zápas, jako s Rožínkou. Hra se hodně zpomalila, byla plná autů a nepřesností. My se tempu hodně přizpůsobili, i když jsme to po chvíli byli my, kdo jej diktoval. Soupeř určitě organizovaný při bránění, s velice šikovným golmanem.
Střelecký účet načal Honza Koukola, za nedlouho bylo vyrovnáno. Odskočili jsme Radimem Vyžrálkem a Vojtou Hovorkou o dvě branky, do poločasu bylo sníženo po laciné chybě v zadu.
Druhá půle už byla více v naší režii. Střelci stejní, jako v té první, i když se do šancí dostávali i jiní. Malý kousek chyběl dvakrát Zuzce, do zakončení se dostali i naši z mladší přípravky Aneta, Adam i Páťa. Odskočili jsme až na rozdíl 4 branek. V závěru už jsme trošku pletli nohama, soupeř nás ještě dvěma brankami vrátil zpět do koncentrace. Poslední minuty už jsme zvládli a zase jsme si mohli zakřičet vítězný pokřik.
Díky všem zúčastněným za výkony v obou utkáních. Jsme rádi, že jsme potvrdili vzrůstající formu.

Radomír Hájek

7. 10. 2023 Dolní Rožínka - Nedvědice/Rožná 9:3 (v poločase 3:0)

Střelci Nedvědice: Hovorka 2, Vyžrálek

Sestava: Hájková, Korbičková, Navrátilová, Hovorka, Kadleček, Koukola, Pilát, Šimáček, Uryč, Vyžrálek,

S letním přátelákem to byl dnes už třetí střet s Dolní Rožínkou během podzimu. Kvalitu soupeře známe, výsledek hovoří jasně, každým zápasem jsme ale čím dál více nepříjemným soupeřem.
První půle, myslím, hodně vyrovnaná herně, více šancí má přeci jen Rožínka a na rozdíl od nás i proměňuje.
Do druhé půle jsme vlétli ve velkém tempu a soupeř nám přestal stačit. Za nedlouho bylo vyrovnáno a hrálo se v podstatě na jedné půli hřiště. Střídání nám trouchu tempo hry srazila a soupeř dostal možnost se nadechnout. Dva góly v naší síti dostali Rožínku opět do pohody a my už se do zápasu nevrátili. Závěr už byl spíše o hlavách.
Asi do poloviny druhého poločasu bych utkání hodnotil jako velmi povedené. Faktem ale je, že kvalita a síla byla na straně soupeře, my ze sebe do té doby vydali vše. V závěru utkání už nebylo kde brát. I přes hrozivě vypadající výsledek je určitě vidět posun ku předu. I když kluci a holky to tak asi nevidí, byl to na naše poměry hodně slušný výkon.

Radomír Hájek

4. 10. 2023 Nedvědice/Rožná - NMnM B 6:6 (v poločase 3:1)

Střelci Nedvědice: Vyžrálek 4, Koukola, Uryč

Sestava: Hájková, Korbičková, Grošek, Hovorka, Koukola, Uryč, Vyžrálek, Pilát, Blažek

Dohrávka víkendového zápasu musela divácky bavit. Po víkendovém nejhorším výkonu, co jsme doposud předvedli, čekáme další těžké utkání. A jak už to tak osud někdy připraví, ještě dostáváme další kudly do zad. V největší pohodě momentálně hraje Jonáš, který nám onemocněl, výborné výkony podává Sofie, která se omluvila už v pondělí. Silovou část zastupuje Tobias, který den před utkáním utrpěl úraz. V našem úzkém kádru tři obránci, potažmo dva a golman prostě chybět budou.
Tým doplňujeme mladšími, Páťou Pilátem a Radkem Blažkem. Obětujeme i ofenzivu a dozadu jde Vojta Hovorka, abychom dostali dozadu i zkušenost. Honza Koukola začíná v bráně. No a sakra … ono to funguje. Mladí si počínají jako mazáci, Vojta dodává klid a jistotu. Skvěle lape Honza. Na soupeře vletíme, Vojta Hovorka vysouvá Kubu Uryče a vedeme. Velké utkání hraje Ráďa Vyžrálek, který je neúnavný běžec, dnes i zakončuje. Dva góly z jeho kopaček nás posílají do poločasového vedení 3:1.
Hodně váháme, zda měnit golmana, variantou je Kuba Uryč, který má ale pramálo zkušeností, navíc Honza nás opradu drží nad vodou. Jdeme ale do toho.
Roli začíná hrát počet hráčů, síly dochází, dostáváme se pod tlak. Už to vypadá, že nám zápas utíká. Ze stavu 3:1, potažmo 4:2 soupeř během druhého poločasu utíká na 4:6. Běžný scénář je, že jdou hlavy dolů, složíme se a sesypeme. Dnes, už během utkání zažíváme mikrosituace, které nám dávají sebevědomí. Tu nám padne šťastný gól, tu vyhrajeme nějaký souboj, tu máme dobrý zákrok v bráně či obraně, tu nám třeba naše drobné holky složí o hlavu většího soupeře, byt faulem. I to povzbudí. Dnes to složit nechceme. Co je obrovským překvapením i pro nás je, do jakých obrátek jsme se dokázali dostat v závěru utkání.
Honza to bere na sebe a proháčkuje se před bránu a snižuje. V poslední minutě pak korunuje svůj skvělý výkon Radim a srovnává. V závěru ještě přežíváme přímák z nepříjemné vzdáleností, kdy Zuzka odvrací ránu soupeře a píská se konec.
Dnešní skvělý první poločas, klinická smrt a závěrečné z mrtvých vstání má spoustu hrdinů. Nejsou to jen střelci. Každý přináší svoji část k výhře. Někdo gól, někdo přihrávku, někdo vyhraný souboj, někdo mnoho vyhraných soubojů. Každý je důležitý. Radim dá 4 góly, super. Ale do toho hraje skvěle i do defenzivy a role ve středu zálohy mu hodně sedí. Honza odchytá fantastický poločas a pak sníží. Vojta jen těžce kouše, že se nedostává tolik do ofenzivy. Směrem dozadu je ale skvělej a navíc narýsuje nádhernou průnikovku na první gól Kuby, tu zaútočí a trefuje břevno, tu brání. Jeho přínos není o nic menší, než ten, který předvádí střelci gólů. A nebo třeba holky, které nám trochu váznou silově, najednou vyhrají tu a tam nějaký balon při presingu, najednou přidají nadstavbu v podobě přihrávky po zisku, nebo zastavení nějaké akce. Jak už bylo řečeno, mladí Páťa s Radkem v mnohých situacích zastiňují své starší kolegy. Toto vše se počítá a posouvá nás dál. Teď už jen podobné výkony opakovat. Dík všem zúčastněným za výkon.

Radomír Hájek

1. 10. 2023 Moravec / Bobrová - Nedvědice / Rožná 12:1 (v poločase 4:1)

Střelci Nedvědice: Hovorka

Sestava: Hájková, Korbičková, Šustalová, Grošek, Hovorka, Koukola, Šimáček, Uryč, Vacenovský, Vyžrálek

Zpět do reality nás hodil zápas s kvalitním soupeřem. Dnešní zápas je vlastně jen vyústěním toho, co vidíme v týdnu v tréninku. Než se naskládáme od jednoho cvičení ke druhému, než usměrníme všechny ty, co vlastně ani nevnímají, že dostávají nějaké pokyny, než se vůbec rozdělíme na posty, mnohdy nám uteče spousta minut tréninku a brzdíme sebe, a hlavně tu hrstku, která se zvládne soustředit hodinku na určitou činnost. Výsledkem je, že nestihneme třeba závěrečný fotbal.
To zápas je nekompromisní. Každá nesoustředěnost, neobsazený hráč, návrat, na který se vykašlu stojí celý tým góly v naší síti a není divu, že závěry takovýchto zápasů se nám sypou a končíme s debakly.
Minulý týden jsme si zažili opak, najednou chtěl každý hrát, každý chtěl míč, každý se nabízel pro přihrávku. Jenže jak to nejde „samo“, úplně se vytrácíme.
Na pováženou je, že naše akce se většinou nedostanou ani do zakončení. Většina soupeřů má obrovské nasazení směrem dozadu. Zatím co nám chodí na naší bránu jeden útok za druhým. Nevyhráváme odražené míče, neobsazujeme hráče bez míčů (pokud to teda někdo neuřve z lavičky), v obraně působíme jako tréninkové kuželi. Soustředěnost, rozhodování se, vůle po vítězství – toto chybí většině našich hráčů nejvíce. To ostatní přijde s tréninkem a odehranými zápasy. Je to jen o nás a o trpělivosti!

Radomír Hájek

23. 9. 2023 Nedvědice/Rožná - Vír 14:3 (v poločase 7:1)

Střelci Nedvědice: Šimáček 4, Chvátalová 3, Vacenovský 3, Koukola 2, Hovorka, Pilát

Sestava: Chvátalová, Šustalová, Hovorka, Koukola, Šimáček, Vacenovský, Pilát, Kadleček A.

Trochu složitě dáváme dohromady hráče, o to větší odměnou je zúčastněným zápas, kde jsme si hodně zaútočili a zastříleli. Dnes velmi dobrý výkon, čekají nás však další, náročnější utkání, ve kterých se nám absence určitě může vymstít. O to více těší přístup těch, kteří přejíždějí z jedné akce na druhou, aby tým nenechali v nesnázích, případně kluci z mladší přípravky, kteří trénují poctivě a odměnou jim je občasná nominace se staršími kamarády. Dnes byla účast Páti a Adama velmi důležitá.

Radomír Hájek

16. 9. 2023 Nedvědice/Rožná - Dolní Rožinka, Rozsochy 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Hovorka 6, Smith, Koukola, Uryč

Sestava: Hájková, Chvátalová, Korbičková, Šustalová, Grošek, Hovorka, Koukola, Smith, Šimáček, Uryč, Vacenovský

Po dnešním dopoledni můžeme být spíše spokojení. Ač výsledkově by dnešní dva zápasy stačili na pouhý bod, můžeme mít radost ze zlepšených výkonů a z toho, že se nám alespoň v částech zápasu daří plnit zadané úkoly na hřišti. I když za cenu toho, že je na lavičce stále hodně hlučno, jde až příliš mnoho pokynů ke hře (obsazování, vracení se pod balon, napadání,…). Bojujeme se soustředěním a samostatným rozhodováním jak v tréninku, tak v utkáních.

SKPN/SKR – Dolní Rožínka 4:9 (3:3) (G: Hovorka 2, Smith, Koukola)
Kvalitu soupeře známe, navíc má Rožínka výhodu ve věkovém složení, tedy i fyzicky. I tak jsme odehráli asi nejlepší poločas, letos. Utkání bylo velmi vyrovnané, špatně řešíme situace před brankou soupeře.
Do druhé půle jsme bohužel vstoupili špatně a dva rychlé góly soupeře nás hodně vykolejili. V tu chvíli přestali fungovat i věci, které jsme chtěli plnit a hra se nám na nějaký čas rozpadla. Než jsme se srovnali, zápas nám vysledkově utekl. I tak bych ho bral pozitivně, dokázali jsme si, že hrát umíme i se silnými soupeři.

SKPN/SKR – Rozsochy 5:5 (1:4) (G: Hovorka 4, Uryč)
Úplně jiné utkání. Kde soupeři chyběla fobalovost, to nahrazoval několikanásobně bojovností. Utkání bylo hodně tvrdé, plné soubojů. Dlouho jsme se nedokázali s tímto vyrovnat a zdálo se, že je hotovo už v první půli. Kluci a holky ale ukázali, že se chtějí o výsledek poprat. K obratu zavelel jako správný kapitán Vojta Hovorka. Většina akcí šla přes něho, stejně jako gólová produkce.
Je ovšem otázka, jak by utkání dopadlo, kdyby se rozdávali karty. Pokud by se vůbec dohrálo. Jen u nás by byli dvě až tři červené. Na druhé straně určitě také. Důraz a agresivitu ve hře podporujeme, ale zde se hrálo až zákeřně a nebezpečně z obou stran.
Nicméně se podařilo druhý poločas vyhrát stejným skóre, jako jsme ten první prohráli. Takže se radujeme z prvního pomyslného bodíku. Další budeme chtít přidat příští víkend.

Radomír Hájek

9. 9. 2023 Nedvědice/Rožná - Štěpánov, Nová Ves 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Hovorka 3, Koukola 2, Vacenovský

Sestava: Hájková, Chvátalová, Korbičková, Navrátilová, Grošek, Hovorka, Koukola, Pilát, Smith, Šimáček, Vacenovský

Zřejmě už jsme se za dva miniturnaje stačili poznat navzájem a udělat si obrázek o soužtěži, kterou hrajeme na tolik, abychom se dokázali podívat pravdě do očí. Nečeká nás žádná procházka růžovým sadem, ve většině utkání zaostáváme rychlostně, dovednostně, po taktické stránce. Co hůř, spousta našich hráčů zaostává i v soubojovém chování, rychlosti rozhodování a hlavně nasazení. Chybí jakási touha se poprat o výsledek, máme spoustu špatných návyků (odkopávané míče, chybí pohyb bez míče a nabídka, mizerné soubojové chování, a dovednosti jako zakončení, přihrávka, obsazování hřáče s míčem a bez něj, …), které se nějakou dobu tvořili, nějakou dobu na nich bude nutné pracovat. V tuto chvíli si vzpomínám na zimní období, kdy jsme mnohdy tréninky rušili pro nedostatek hráčů. Snad se s příchozím podzimem a zhoršeným počasím udrží slušná tréninková morálka posledních dnů a zvládneme toho zlepšit co nejvíce. Samo to nepůjde.
Těch světlých chvilek je v utkáních málo, ale jsou tam. Není třeba věšet hlavy. Bude to o trpělivosti a postupných krocích.

SKPN/SKR – Štěpánov 4:11 (1:5) Góly Hovokra 2, Koukola 2
Pozitivně se dá hodnotit vstup do druhé půle, kdy jsme soupeře zatlačili a snížili na rozdíl dvou gólů. Postupným střídáním jsme ale ztratili kvalitu a nasazení. A tak zatím co my nebezpeční téměř nejsme, naše hra je o pěti jednotlivcích, než nějakém týmovém výkonu a s každým gólem se nám méně a méně chce pracovat směrem dozadu. Zaslouženě odcházíme poraženi.

SKPN/SKR – Nová Ves 2:12 (2:7) Góly: Hovorka, Vacenosvký
A vlastně v podobném duchu se hraje i druhé utkání. Se soupeřem zvládáme držet krok do stavu 2:2 a pak mu darujeme spoustu gólů naší nedůsledností a nízkým nasazením.

Uvidíme se v pondělí na tréninku a příští týden v plné síle, mladší přípravka hraje svá utkání souběžně, tedy omluvenky minimalizujme.

Radomír Hájek

2. 9. 2023 SKPN/Rožná - N.M.N.M. B 3:12 (v poločase 2:6)

Střelci Nedvědice: Radim Vyžrálek 2, Elen Chvátalová

Sestava: Zuzana Hájková, Vojtěch Hovorka, Elen Chvátalová, Petra Korbičková, Jan Koukola, Tobias Vacenovský, Jonáš Šimáček, Radim Vyžrálek, Radek Blažek

Ve druhém utkání taháme o poznání více za kratší konec. Soupeř je lepší dovednostně i v soubojích. Máme však i dobré pasáže, kdy spustíme presing a v tu chvíli nutíme soupeře ke ztrátám, nebo odkopům. Takových situací přišlo ale velice málo a často jsme znovu padali do situací 3 na 5, jako v minulém utkání. I šancí bylo o něco více, přesnost zakončení nás ale bude asi ještě nějakou dobru trápit.
Nicméně není třeba věšet hlavu. Ukázali jsme si, že i s takto silným soupeřem dokážeme být, i když jen chvilkama, dominantní. Cesta k výhrám vede přes pravidelný trénink.

Tomáš Hovorka

2. 9. 2023 SKPN/Rožná - Doubravník 2:4 (v poločase 1:3)

Střelci Nedvědice: R.Vyžrálek, J.Koukola

Sestava: Zuzana Hájková, Vojtěch Hovorka, Elen Chvátalová, Petra Korbičková, Jan Koukola, Tobias Vacenovský, Jonáš Šimáček, Radim Vyžrálek, Radek Blažek

Prohra, která svým způsobem může mrzet. Tři čtvrtitny utkání máme územní převahu, která nám není příliš platná, když se málo tlačíme do zakončení. Navíce 3 ze 4 gólů v naší síti pramení spíše z nezkušenosti, než že by šlo o nějaké vypracované šance soupeře.
Na druhé straně se potkáváme s poctivou defenzivou, příkladem budiž míč, který už letí (jako jeden z mála) do prázdné brány a soupeřův obránce obětavě hlavičkuje ven mimo bránu.
To my s prací útočníků směrem dozadu spokojení nejsme, mnohdy po ztrátě míče hrajeme 3 na 5, když nám útočníci zůstávají viset mimo těžiště hry.
Nelze upřít bojovnost a touhu po vítězství, na výhru to bohužel nestačilo a je spousta věcí, na kterých musíme postupně pracovat.

Tomáš Hovorka

28. 8. 2023 Nedvědice - Dolní Rožinka 5:11 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Vyžrálek 2, Šímáček, Vacenovský, Smith

Sestava: Chvátalová, Hájková, Korbičková, Vacenovský, Smith, Vyžrálek, Urban, Uryč, Šimáček, Pilát

První „sehrávací“ utkání jsme odehráli s Dolní Rožínkou. Soupeř velice kvalitní dovednostně, početně i fyzicky silný. I tak jsme odehráli, myslím, slušné utkání, převážně s hráči ročníku 2014.
Vázne kombinace, naivně bráníme, musíme pilovat některé dovednosti. Na druhou stranu máme do sezóny velmi zajímavé hráče a určitě zapracujeme na tom, abychom během podzimu předvedli lepší a dominantnější výkony.

Radomír Hájek

2. 6. 2023 Nové Město n. M., Velká Bíteš - FKD/SKPN 0:0 (v poločase 0:0)

Nové Město n M. – FKD/SKPN (A) 16:8

Velká Bíteš – FKD/SKPN (A) 18:11

Nové Město n M. – FKD/SKPN (B) 8:6
Střelci :V. Hovorka 4, K. Knesl 1, R. Přikryl 1

Velká Bíteš – FKD/SKPN (B) 7:3

Tomáš Hovorka

27. 5. 2023 FKD/SKPN (B) - Velké Meziříčí 3:17 (v poločase 0:9)

Střelci Nedvědice: M. Kocmanová 1, V. Přikryl 2

Tomáš Hovorka

27. 5. 2023 FKD/SKPN (A) - Velké Meziříčí 5:8 (v poločase 3:4)

Tomáš Hovorka

27. 5. 2023 FKD/SKPN (B) - Velká Bíteš 8:2 (v poločase 4:2)

Střelci Nedvědice: V. Hovorka 3, V. Přikryl 2, M. Jurnečka 2, O. Veselý 1

Tomáš Hovorka

27. 5. 2023 FKD/SKPN (A) - Velká Bíteš 9:6 (v poločase 4:3)

Tomáš Hovorka

20. 5. 2023 Polná - FKD/SKPN (B) 16:3 (v poločase 8:1)

Střelci Nedvědice: T. Vacenovský, V. Kliparchuk, K.Knesl

Tomáš Hovorka

20. 5. 2023 Polná - FKD/SKPN (A) 15:5 (v poločase 7:2)

Tomáš Hovorka

20. 5. 2023 Polná - FKD/SKPN (B) 18:1 (v poločase 8:0)

Střelci Nedvědice: V. Hovorka

Tomáš Hovorka

20. 5. 2023 Polná - FKD/SKPN (A) 10:11 (v poločase 5:5)

Tomáš Hovorka

14. 5. 2023 Bedřichov - FKD/SKPN (B) 16:5 (v poločase 7:4)

Střelci Nedvědice: O. Veselý 2, A. Víchová, R. Pařil 2

Tomáš Hovorka

14. 5. 2023 Bedřichov - FKD/SKPN (A) 12:3 (v poločase 6:2)

Tomáš Hovorka

14. 5. 2023 Bystřice - FKD/SKPN (B) 9:6 (v poločase 2:2)

Střelci Nedvědice: V. Hovorka 5, O. Veselý 1

Tomáš Hovorka

14. 5. 2023 Bystřice - FKD/SKPN (A) 14:3 (v poločase 7:1)

Tomáš Hovorka

8. 5. 2023 Humpolec - FKD/SKPN (B) 14:2 (v poločase 6:1)

Střelci Nedvědice: V. Kliparčuk 1, K. Přikrylová 1

Tomáš Hovorka

8. 5. 2023 Humpolec - FKD/SKPN (A) 20:3 (v poločase 10:1)

Tomáš Hovorka

8. 5. 2023 FKD/SKPN (B) - Třešť 23:7 (v poločase 12:2)

Střelci Nedvědice: V. Hovorka 8, V. Kliparčuk 8, V. Přikryl 4, T. Vacenovský 3

Tomáš Hovorka

8. 5. 2023 FKD/SKPN (A) - Třešť 17:5 (v poločase 8:2)

Tomáš Hovorka

30. 4. 2023 FKD/SKPN (B) - FŠ Třebíč 4:19 (v poločase 1:8)

Střelci Nedvědice: O. Veselý 1, J. Dvořáček 1, V. Hovorka 2

Tomáš Hovorka

30. 4. 2023 FKD/SKPN (A) - FŠ Třebíč 2:20 (v poločase 1:10)

Tomáš Hovorka

30. 4. 2023 FKD/SKPN (B) - Žďár 0:16 (v poločase 0:8)

Tomáš Hovorka

30. 4. 2023 FKD/SKPN (A) - Žďár 10:20 (v poločase 5:10)

Tomáš Hovorka

22. 4. 2023 FKD/SKPN (B) - Bedřichov 8:15 (v poločase 4:7)

Střelci Nedvědice: V. Hovorka 4, K. Knesl 2, O. Veselý 1, V. Přikryl 1

Tomáš Hovorka

22. 4. 2023 FKD/SKPN (A) - Bedřichov 8:14 (v poločase 4:7)

Tomáš Hovorka

22. 4. 2023 FKD/SKPN (B) - FŠ Třebíč 0:27 (v poločase 0:13)

Tomáš Hovorka

22. 4. 2023 FKD/SKPN (A) - FŠ Třebíč 8:13 (v poločase 4:7)

Tomáš Hovorka

23. 10. 2022 FKD/SKPN (B) - Velká Bíteš 3:6 (v poločase 1:3)

Tomáš Hovorka

23. 10. 2022 FKD/SKPN (A) - Velká Bíteš 5:13 (v poločase 2:9)

Tomáš Hovorka

23. 10. 2022 FKD/SKPN (B) - Velká Bíteš 6:11 (v poločase 3:5)

Tomáš Hovorka

23. 10. 2022 FKD/SKPN (A) - Velká Bíteš 12:7 (v poločase 3:3)

Tomáš Hovorka

15. 10. 2022 Jihlava - FKD/SKPN (A) 20:9 (v poločase 10:4)

Tomáš Hovorka

15. 10. 2022 Jihlava - FKD/SKPN (B) 22:2 (v poločase 10:1)

Tomáš Hovorka

15. 10. 2022 Třešť - FKD/SKPN (A) 12:5 (v poločase 6:3)

Tomáš Hovorka

15. 10. 2022 Třešť - FKD/SKPN (B) 3:9 (v poločase 2:5)

Tomáš Hovorka

8. 10. 2022 Chotěboř - FKD/SKPN (A) 15:8 (v poločase 8:3)

Tomáš Hovorka

8. 10. 2022 Chotěboř - FKD/SKPN (B) 11:4 (v poločase 6:1)

Tomáš Hovorka

8. 10. 2022 FKD/SKPN (A) - Žďár 4:15 (v poločase 2:8)

Tomáš Hovorka