SK Pernštejn Nedvědice / Kopaná / Fotbal

Přípravka mladší

Přihlášení

Přípravka mladší - aktuálně

27. 5. 2023 FKD/Nedvědice - Velká Bíteš, Velké Meziříčí 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Šikula 2, Šimáček 2, Navrátilová

Na doubravnickém stadionu, za krásného počasí, dnes odehrála velmi vyrovnaná utkání s Bíteší a VelMezem smíšená družstva FKD a SKPN

Hřiště I
FKD/SKPN – Velká Bíteš 3:2
Góly: Navrátilová, Šimáček
Z našich kopaček zvonila ještě 3× tyč. Určitě jsme sahali po lepším výsledku

FKD/SKPN – Velké Meziříčí 4:1
Góly: Němec 2, Baroš, Šimáček
Opět vyrovnané utkání, tentokrát v náš prospěch

Hřiště II:
FKD/SKPN – Velká Bíteš 3:4
Góly: Zhoř 2

FKD/SKPN – Velké Meziříčí 2:3
Góly: Šikula 2, Šenk

Radomír Hájek

14. 5. 2023 FKD/Nedvědice - Bystřice n. P., Bedřichov 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Šimáček 4, Chvátalová 2, Hájková, Blažek, Veselý, Grošek

Sestava: Hájková, Chvátalová, Blažek, Grošek, Pilát, Šikula, Šimáček, Veselý T.

Dnes se naši nejmenší utkali se dvěma diametrálně rozdílnými soupeři. Zatím co Zápas s domácími byl na levém hřišti jasně v naší režii a naši si s chutí zastříleli, Bedřichov byl hodně kvalitní. I když výsledek nevypadá lichotivě, musíme vyzdvihnout bojovnost do posledních minut a několik pěkných akcí a závarů, které bohužel gólem neskončili. Za oba zápasy ale patří velká pochvala všem zúčastněným.

N – Bystřice 9:2 (7:2)
N – Bedřichov 1:12 (1:6)

Radomír Hájek

8. 5. 2023 FKD/Nedvědice - Třešť, Humpolec 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Šikula 5, Chvátalová 2, Grošek 2, Šimáček 2, Hájková

Sestava: Háková, Chvátalová, Grošek, Pilát, Šikula, Šimáček

Šestice statečných v Humpolci odehrála další miniturnaj. Zápas s Třeští byl o dvou různých poločasech na různých hřištích. Zatímco doubravničtí kolegové válcovali druhé hřiště, my jsme příliš nekonkurovali na na prvním. O poločase jsme se se soupeři dohodli na prohození hřišť a i my jsme si zastříleli. Deset gólů bylo pro naše povzbuzením, ač by se celkové skóre dalo sečíst v náš neprospěch o jeden gól.
Humpolci jsme odolávali prvních několik minut, ale nakonec se projevila soupeřova kvalita a počet hráčů, kdy mi jsme po oba zápasy střídali pouze jednoho. I tak se podařilo nějaký ten gól dát. Takže můžeme odjíždět docela spokojení.

N – Třešť – 10:11
N – Humpolec 2:12

Radomír Hájek

30. 4. 2023 Nedvědice - FŠ Třebíč, Žďár n. S. 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Navrátilová 4

Sestava: Hájková, Chvátalová, Navrátilová, Čech, Pilát, Šikula, Šimáček, Veselý T.

Utkání se Žďárem a FŠ Třebíč bylo nad naše síly. Oceňujeme bojovnost, i když ve druhém utkání už síly a koncentrace chyběli.
Svůj potenciál začíná probouzet Aneta Navrátilová, která je našim jediným střelcem. Celému týmu pochvala za bojovné výkony.

Hřiště I

FKD/SKPN – Žďár. n. S. 3:6
Góly: Barotoš 2, Urimský

FKD/SKPN – FŠ Třebíč 6:12
Góly: Bartoš 5, Pařil

Hřiště II

FKD/SKPN – Žďár. n. S. 1:5
Gól: Navrátilová

FKD/SKPN – FŠ Třebíč 3:23
Góly: Navrátilová

Radomír Hájek

23. 4. 2023 FKD/Nedvědice - FŠ Třebíč, Bedřichov 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Veselý T.

Sestava: Hájková, Chvátalová, Navrátilová, Grošek, Pilát, Veselý T., Šikula

Nedvědický stadion opět ožil tím nejkrásnějším fotbalem, a sice utkáními přípravek.
Sedmička našich ve dvou týmech společně s doubravnickými podala velmi slibné výkony. I když jsme nedosáhli ani na jednu výhru, dokázali jsme si ve hře najít to, z čeho můžeme mít radost. Děti si postupně sami dokážou pojmenovat, co se jim v zápasech povedlo a co ne a jek dobře čí hůře fungují věci, které se v tréninku postupně učíme. A může nás jen mrzet, jak málo tréninkových jednotek jsme každý absolvovali během zimy, protože pokrok mohl být jistě větší.
I když prohry samozřejmě mrzí a v dětských očích nelze chápat některé souvislosti. Fotbalová škola Třebíč dorazí s oběma týmy komplet ročníky 2014, zatím co my máme v týmech i mladší hráče, což je znát. Nemluvě o podmínkách, ve kterých hráči vyrůstají – talentovaná mládež, rozšířené hodiny tělocviku, spousta tréninkových ploch a školených trenérů. Můžeme tvrdit, že jsme byli více než zdatným soupeřem a výsledek, ač prohra, není vůbec špatný.
Bedřichov je taktéž soupeř se skvělým zázemím a širokou hráčskou základnou. Na obou hřištích jsme však byli vyrovnaným, mnohdy i mírně lepším soupeřem, i když naší hře chybí to nejodstatnější – góly.
Domácí turnaj se myslím povedl a snad nám zvedne i chuť do další práce.

Hřiště I
FKD/SKPN – FŠ Třebíč 2:6 – góly Kliparchuk, Pařil
FKD/SKPN – Bedřichov 2:5 – góly Šnédar, Pařil

Hřiště II
FKD/SKPN – FŠ Třebíč 1:9 – gól …(střelce doplníme)
FKD/SKPN – Bedřichov 3:5 – góly Němec 2, Veselý

Radomír Hájek

8. 4. 2023 FKD/Nedvědice - Tišnov, RDR Akademie 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Šikula 2, Hájková

Sestava: Nedvědice: Hájková, Pilát P., Šikula, Čech FKD: Kliparchuk, Bartoš, Přikryl, Pilát R.

O víkendu jsme sehráli přípravná utkání v Tišnově s domácími a s RDR akademií. Utkání bohatá na góly byli dobrou přípravou před sezónou.

D/N – Tišnov 4:4
Bartoš 2, Kliparchuk 2

D/N – RDR 8:3
Bartoš 3, Kliparchuk 3, Přikryl, Šikula

D/N – Tišnov 5:3
Kliparchuk 3, Hájková, Přikryl

D/N – RDR 12:4
Kliparchuk 5, Bartoš 4, Pilát R. 2, Šikula

Radomír Hájek

2. 4. 2023 FKD/Nedvědice - Turnaj KFS Vysočina 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Hájková

Sestava: Nedvědice: Hájková, Šikula Doubravník: Kliparchuk, Pilát R., Šenk, Šnédar, Přikryl M.

Za chladného a mokrého počasí se sdružené družstvo Doubravníka a Nedvědice zúčastnilo turnaje pořádaného KFS Vysočina ročníků 2014 a ml. v Bystřici n. P.
Četné absence u obou klubů z důvodu velké nemocnosti pustili do hry z nedvědických pouze Zuzku Hájkovou, která se v jednom utkání dokázala střelecky prosadit. Na poslední chvíli pak byl povolán i Lukáš Šikula (2016), který hravě zapadl mezi o dva roky starší kolegy. Výsledkově tak příliš důvodů k radosti nebylo, sklízíme však plody práce a jsme rádi, že se věci, na které se v tréninku zaměřujeme objevují i v zápasech. K výsledkům vede určitá cesta, po které postupně jdeme.
S bilancí 4 porážek a 1 vítězství tak odjíždíme bez ambice na umístění, s několika drobnými šrámy, ale spokojení s předvedenými výkony a bojovností.

D/N – Vrchovina 0:6
S pozdějším vítězem turnaje jsme hráli rozhodně bojovně. Ojedinělé šance jsme neproměnili.

D/N – Bystřice 3:5
Velká škoda nepovedeného úvodu, kdy jsme rychle prohrávali 4:0. K velkému obratu nakopla tým zvýšená aktivita v napadání a první proměněné šance. Škoda, že jsme i za stavu 3:4 dokázali dalších několik gólovek spálit, ač jsme v tu chvíli byli lepší.
Konečný výsledek trefil nádherně přímo z rohu v závěru zápasu jeden z hráčů soupeře.
Góly: Kliparchuk 2, Pilát

D/N – Ždár dívky 3:1
A konečně výhra po obratu z 0:1.
Góly: Kliparchuk, Hájková

D/N – Žďár n. S. 1:11
Poslední soupeři byli z nejtěžších, navíc se čím dál více projevovala únava úzkého kádru.
Gól: Kliparchuk

D/N – FŠ Třebíč 1:9
Gól: Šenk

Radomír Hájek

4. 3. 2023 Nedvědice - Turnaj žijeme hrou 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Koukola 8, Hovorka 5, Bartoš 3

Sestava: Hájková, Chvátalová, Bartoš, Hovorka, Koukola, Pilát

Velká nemocnost a bohužel i slabá podpora lidí, kteří by odjet mohli, ale z různých důvodů je pohodlnější zůstat doma, nás nutí přemýšlet, zda na turnaj vůbec odjet. Nicméně s respektem k pořadatelům jednotlivých turnajů, které se přihlašují několik týdnů i měsíců předem se snažíme udělat maximum pro to, abychom se zúčastnili. Z partnerského FKD se připojil pouze Eda Bartoš, podporu jsme našili i v okolní Rožné, kdy si přijel vyloženě zastřílet Honza Koukola. Za zapůjčení hráčů děkujeme.
Rozhodnutí odjet na turnaj se nakonec ukázalo jako dobré. Odehráli jsme velice dobrý turnaj, který si, myslím, všichni užili a na závěr jsme si dali i vítězný pokřik.

SKPN – RDR D akademie 7:2
Hned od prního zápasu Honza Koukola dobře zapadl mezi nás. Dokázali jsme hrát kolem soupeřovi brány a Honza tak mohl využít svoji největší přednost – tvrdou ránu pravačkou. K jeho pěti gólům přidal další dva Vojta Hovorka a viděli jsme velkou spoustu nevyužitých šancí.

SKPN – Žijeme hrou 2:4
Smolný zápas, kdy máme více ze hry, ale soupeř trestá z brejků. Deset minut se hraje převážně před soupeřovou brankou, přesto prohráváme o tři góly. Snižujeme Bartošem a Koukolou.

SKPN – Drnovice 3:1
Už se trošku projevuje nízký počet hráčů, ale zápas zvládáme. Góly už tradiční střelci Koukola 2×, Hovorka. Do spousty zakončení se dostávají ale i ostatní, kdy Páťa Pilát se ze zadních pozic nebojí přejít 1v1 a pár nebezpečných pokusů vysílá na soupeře, dvě slibné šance si vytvořila Zuzka Hájková, do jedné pak nádherně uvolnila Ellču Chvátalovou. Jejich čas určitě ještě přijde.

SKPN – RDRD – X akademie 4:4
Po dvouzápasové pauze se hodně pereme s pohybem, únava už je veliká. Dokázali jsme se ale zvednout ze stavu 1:3 a na závěr jsme uhráli cennou remízu. Vyzdvihnout musíme akci v závěru utkání, kdy Páťa Pilát nevzdal balon jdoucí do autu, skluzem jej hodně na hraně autové čáry ještě udržel ve hře, šel rychle na nohy, přešel dva hráče a dokázal zakončit. Vypadený míč si našel Vojta, který vyrovnal.
Góly Hovorka 2, Bartoš 2

Hodnotit turnaj můžeme ve dvou rovinách. Tou negativní je slabá účast a úsilí a nervy Tomáše Hovorky, který tráví poslední dva dny na telefonu, aby Nedvědice nebyla jedna z těch, co se arogantně vykašle na pořadatele a zachová dobré jméno klubu v okolí. Zapůjčení hráčů absolutně neplní výchovný účel, který tyto turnaje mají. Tréninkový proces má být soustavnou činností, kde se postupně posouváme. Na těchto turnajích máme možnost si vyzkoušet, jak se nám v tréninku daří, co je třeba zlepšit. Po každém zápase si můžeme společně zhodnotit, co nám jde a co je třeba do tréninku zařadit.
Na druhou stranu se přítomní přesvědčili, že i oni mohou vyhrávat zápasy, že i oni dokážou přejít přes soupeře, odebrat míč nebo se dostat do zakončení. Čím více nás bude poctivě a pravidelně pracovat, tím více takto radostných chvil si společně užijeme.
Ve fotogalerii pár momentek.

Radomír Hájek

11. 2. 2023 Nedvědice - Turnaj žijeme hrou 0:0 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Bartoš 2, Pařil 2, Navrátilová

Sestava: Bartoš, Blažek, Čech, Hájková, Navrátilová, Pařil, Pilát P., Pilát R., Šikula, Veselý

Turnaj přípravek je vždy zrcadlem toho, jak že na tom vlastně jsme a podnětem k tomu, kde zaostáváme za ostatními a co zařadit do tréninku. Primárním cílem je rozvoj hráče. Ano, všichni bychom rádi vyhrávali, viděli pěkné akce, kombinace a góly. Musíme vzít ale v úvahu, že jsme na začátku dlouhé cesty. Teprve se učíme herním činnostem jednotlivce, jako jsou vedení míče, obcházení, přihrávka, střelba, nebo třeba odebírání míče, obsazování hráčů s míčem a bez míče a další. K herním kombinacím teprve přičicháváme spíše náhodou, než cíleně. A do toho nám turnaj navozuje prostředí, kdy musíme tuto spoustu věcí, které ještě nemáme zautomatizované, zvládnout pod časoprostorovým tlakem, plní emocí z toho, jak moc vyhrát chceme, pod tlakem toho, co na můj výkon řekne trenér, rodiče, nebo třeba ostatní diváci.
Upřímně nejsme válec, který vyniká, předčí soupeře, někoho přejede. Máme problémy sami se sebou. Padá i názor, jestli toto má vůbec smysl. Pokud se chceme rozvíjet a posouvat, určitě má! V tréninku lze nastavit soutěžní prostředí, ale zápas a turnaj toto nikdy plně nenahradí. A určitě může být dobrou průpravou pro život, že si zažiju i prohry, které když mě neodradí a budu na sobě pracovat, dokážu se z nich poučit, vracím se lepší a silnější.
Snad jsme si dnešní odpoledne dokázali užít. Určitě jsme se dokázali, byť jen nepatrně posunout. Rozdíl, mezi prvními zápasy a posledními byl hlavně v koncentraci na zápas, což někteří zvládají samozřejmě, u jiných je to zatím obrovský problém. Dokázali jsme si říct několik základních věcí co do rozestavení a napadání a přenést je do hry. Vytvořili jsme si několik šancí, oslavili pár gólů a dokonce jedno vítězství. K dokonalosti chybí hodně, ale je to o trpělivé a poctivé práci a postupném zlepšování se.

SKPN – TJ Malá Haná Knínice 1:2 (Bartoš)
Trochu chaos ve hře nás stál lepší výsledek. Až ke konci utkání jsme se dostali do šancí.

SKPN – Žijeme Hrou bílá 1:7 (Navrátilová)
Silný soupeř a my stále máme problém s organizací. Aneta koriguje svoji premiérovou trefou krásným a cíleným přehozením vyběhnuvšího golmana.

SKPN – SK Sokol Lipovec 0:6
Stále ve stejném duchu.

SKPN – Žijeme Hrou černá 3:1 (Pařil 2, Bartoš)
Asi jsme konečně dokázali trefit sestavu, postupně začínáme chápat základní pokyny z předešlých zápasů. Energii do žil nám vlévá fakt, že celý zápas hrajeme o výhru, kterou opravdu chceme.

SKPN – TJ Komořany 0:12
Výsledkově nejhorší zápas, nikoli však herně. Bohužel s každým gólem už se vytrácí elán a síly ubývají rychleji, než obvykle. A tak končíme debaklem, ač jsme si pár slibných slibných šancí vytvořili, na rozdíl od úvodních utkání.

Gratulace Anetě Navrátilové k premiérovému startu v nedvědickém dresu a zároveň k prvnímu vstřelenému soutěžnímu gólu. Díky klukům z FKD, Edovi, Berťovi a Vikymu za doplnění týmu, všem zúčastněným pak za výkony, bojovnost a průběh zejména druhé poloviny turnaje, kdy jsme dokázali přijmout některá vnitřní pravidla, být včas na předzápasové poradě, pohlídat si příchody navzájem, pomoci si.
Výsledkový nezdar není důvodem házet flintu do žita, nebo snad signálem toho, že jsme horší, než ostatní. Prostě jen nejsme zatím tak daleko, jako oni a máme před sebou nepatrně více práce, než většina našich soupeřů. Dnešní vítězství starších žáků na turnaji ve Svratce budiž inspirací, protože i oni si zažívali podobné výsledkové debakly, přes které vedla postupná cesta k úspěchu, který si zažijeme i my.

Radomír Hájek

23. 10. 2022 FKD/SKPN(B) - V.Bíteš B 3:5 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Čech 1x, Přikryl1x, Šikula 1x

Sestava: Šikula, Urminský, Němec, Klusák J, Klusák V, Přikryl, Přikrylová Iva, Kvasnica, Čech

Výsledek je přijatelný z důvodu že soupeři druhý zápas hráli jen se třemi hráči proti čtyřem domácím

Petr Pokorný

23. 10. 2022 FKD/SKPN(B) - V.Bíteš B 0:18 (v poločase 0:8)

Sestava: Šikula, Urminský, Němec, Klusák V, Klusák J, Čech, Přikryl, Přikrylová Iva,Kvasnica

Jednoznačný průběh utkání děti Doubravníka ještě musí hodně trénovat a učit se věřím že se jím to podaří a na jaře budou rovnocenní soupeři
První zápas

Petr Pokorný

23. 10. 2022 FKD/SKPN(A) - V.Bíteš A 3:4 (v poločase 2:2)

Střelci Nedvědice: Šenk1x,Šnedar1x, Bartoš 1x

Druhý zápas vyrovnaný

Petr Pokorný

23. 10. 2022 FKD/SKPN(A) - V.Bíteš A 1:4 (v poločase 0:2)

Střelci Nedvědice: Šenk1x

Sestava: Šenk, Bartoš, Pilát P, Pilát R, Šnedar, Blažek, Veselý T

První zápas jen se dřív probudit

Petr Pokorný

15. 10. 2022 Jihlava - FKD/SKPN (B) 15:0 (v poločase 6:0)

Sestava: Kvasnica, Přikryl, Přikrylová, Štepita, Urminský, Němec, Klusák V, Klusák J,

Petr Pokorný

15. 10. 2022 Třešť - FKD/SKPN (B) 4:1 (v poločase 2:0)

Střelci Nedvědice: Štepita1x

Sestava: Kvasnica, Přikryl, Přikrylová,Štepita, Urminský, Němec, Klusák J, Klusák V,

Petr Pokorný

15. 10. 2022 Jihlava - FKD/SKPN (A) 14:1 (v poločase 6:0)

Střelci Nedvědice: Šenk1x

Sestava: Hájková, Blažek, Pilát R, Pilát P, Šimáček, Pařil, Šnedar, Šenk

Petr Pokorný

15. 10. 2022 Třešť - FKD/SKPN (A) 4:2 (v poločase 2:1)

Střelci Nedvědice: Šimáček, Pilát

Sestava: Šimáček, Pilát P, Pilát R,Šnedar, Šenk Pařil, Hájková, Blažek

Petr Pokorný

8. 10. 2022 Chotěboř - FKD/SKPN (B) 8:1 (v poločase 4:0)

Střelci Nedvědice: Pařil 1x

Sestava: Pařil,Čech, Blažek, Přikryl, Němec, Klusák J, Klusák V, Zhoř,

Petr Pokorný

8. 10. 2022 Žďár - FKD/SKPN (B) 10:2 (v poločase 6:1)

Střelci Nedvědice: Blažek 2x

Sestava: Čech, Zhoř, Klusák J, Klusák V, Blažek, Pilát R, Přikryl, Němec

Petr Pokorný

8. 10. 2022 Žďár - FKD/SKPN (A) 7:0 (v poločase 3:0)

Sestava: Šimáček, Bartoš, Pilát, Pařil, Štepita, Chvátalová, Šenk, Šnedar, Šikula

Petr Pokorný

8. 10. 2022 Chotěboř - FKD/SKPN (A) 9:1 (v poločase 5:0)

Střelci Nedvědice: Šnedar 1x

Sestava: Šikula, Chvátalová, Šenk, Šnedar, Pařil, Štepita, Šimáček, Bartoš, Pilát P,

Petr Pokorný

6. 10. 2022 Bystřice B - FKD/SKPN (B) 1:2 (v poločase 0:1)

Střelci Nedvědice: ,Čech1x, Klusák V 1x

Sestava: Urminský, Blažek, Čech, Kvasnica, Přikryl, Klusák V, Klusák J Zhoř

Vyrovnaný zápas jen příště víc využít šance

Petr Pokorný

6. 10. 2022 Bystřice A - FKD/SKPN (A) 3:10 (v poločase 2:2)

Střelci Nedvědice: Šnedar 5x, Šenk 1x, Šimáček 2x, Pilát P 2x

Sestava: Šikula, Pilát P, Chvátalová, Šenk, Šnedar, Pařil, Štepita, Šimáček, Pilát R

Že začátku vyrovnané a druhý poločas jasně lepší

Petr Pokorný

6. 10. 2022 Bystřice A - FKD/SKPN (B) 7:2 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Blažek 1x, Klusák 1x

Sestava: Urminský, Blažek, Kvasnica, Přikryl, Čech,Zhoř, Klusák V, Klusák J

Omyl na 20 min A-B pak výměna i tak to nebylo jednoznačný kluci bojovali

Petr Pokorný

6. 10. 2022 Bystřice B - FKD/SKPN (A) 0:13 (v poločase 0:0)

Střelci Nedvědice: Šenk 7,Pařil 4, Šimáček 2

Sestava: Šikula, Pilát R, Pilát P, Chvátalová, Šenk,Šnedar,Pařil,Štepita, Šimáček

Pouze 20min. Starší hráli omylem proti mladším a tak se po 20min měnily jednoznačný průběh

Petr Pokorný

4. 10. 2022 V.Bíteš - FKD/SKPN (B) 11:1 (v poločase 6:0)

Střelci Nedvědice: Blažek 1x

Sestava: Blažek, Kvasnica, Přikryl, Přikrylová Iva, Urminský, Šikula, Hájková

Petr Pokorný

4. 10. 2022 V.Bíteš - FKD/SKPN (A) 13:2 (v poločase 6:0)

Střelci Nedvědice: Šnedar 2x

Sestava: Šnedar, Pařil, Pilát, Šenk, Chvátalová, Štepita, Šimáček, Pilát R,

Moc nepovedený zápas měli jsme na víc

Petr Pokorný

2. 10. 2022 V.Meziřičí - FKD/SKPN (B) 4:2 (v poločase 1:2)

Střelci Nedvědice: Hájková, Blažek

Sestava: Hájková, Blažek Kvasnica, Přikryl, Přikrylová Iva, Urminský, Šikula, Hájková

Výborný výkon

Petr Pokorný

2. 10. 2022 V.Meziřičí - FKD/SKPN (A) 13:3 (v poločase 6:2)

Střelci Nedvědice: Štepita,Pařil,Šenk

Sestava: Šnedar,Pařil, Pilát,Šenk, Chvátalová,Štepita, Šimáček, Pilát R.

Chybělo nám víc bojovností

Petr Pokorný

24. 9. 2022 Žďár - FKD/SKPN (B) 11:0 (v poločase 5:0)

Sestava: Čech, Šikula, Urminský, Němec, Blažek,Kvasnica, Přikryl, Přikrylová Iva

I tady byl soupeř lepší také velký dík za bojovnost

Petr Pokorný

24. 9. 2022 Žďár - FKD/SKPN (A) 11:0 (v poločase 6:0)

Sestava: Chvátalová, Urban, Šnédar, Šimáček, Bartoš, Pilát, Pařil

Soupeř byl jasně lepší po všech stránkách ale i tak dík za bojovnost

Petr Pokorný

24. 9. 2022 Polná - FKD/SKPN (B) 2:9 (v poločase 1:5)

Střelci Nedvědice: Blažek 8x,Čech1x

Sestava: Blažek, Čech,Šikula,Urminský,Němec,Kvasnica,Přikryl, Přikrylová Iva

Výborný bojovný zápas

Petr Pokorný

24. 9. 2022 Polná - FKD/SKPN (A) 6:3 (v poločase 2:3)

Střelci Nedvědice: Urban 1x,Šnédar 2x

Sestava: Chvátalová,Urban,Šnédar, Šimáček, Bartoš, Pilát,Pařil

Vyrovnané utkání jen škoda neproměnených šanci

Petr Pokorný

10. 9. 2022 FKD/SKPN (B) - Chotěboř 2:15 (v poločase 1:7)

Tomáš Hovorka

10. 9. 2022 FKD/SKPN (A) - Chotěboř 2:7 (v poločase 1:3)

Tomáš Hovorka

10. 9. 2022 FKD/SKPN (B) - Havl.Brod 0:18 (v poločase 0:9)

Tomáš Hovorka

10. 9. 2022 FKD/SKPN (A) - Havl.Brod 1:11 (v poločase 0:5)

Tomáš Hovorka

3. 9. 2022 FKD/SKPN (B) - Vrchovina 7:5 (v poločase 3:2)

Tomáš Hovorka

3. 9. 2022 FKD/SKPN (B) - Vrchovina 4:16 (v poločase 2:8)

Tomáš Hovorka

3. 9. 2022 FKD/SKPN (A) - Vrchovina 3:5 (v poločase 1:3)

Tomáš Hovorka

3. 9. 2022 FKD/SKPN (A) - Vrchovina 1:7 (v poločase 1:4)

Tomáš Hovorka

5. 6. 2022 Vrchovina - FKD/SKPN (B) 5:0 (v poločase 3:0)

Sestava: Viktor Pařil, Patrik Pilát, Robert Pilát, Zuzana Hájková, Vlastimil Zhoř, Libor Čech, Matyáš Pavlíček, Tomáš Veselý, Lukáš Šikula

Tomáš Hovorka

5. 6. 2022 Vrchovina - FKD/SKPN (A) 3:1 (v poločase 2:0)

Střelci Nedvědice: Matěj Jurnečka

Sestava: Vojtěch Hovorka, Tobias Vacenovský, Matěj Jurnečka, Adriana Víchová, Daniel Šnédar, Jakub Šenk, Eduard Bartoš, Jonáš Šimáček, Ondra Veselý

Tomáš Hovorka

5. 6. 2022 Bystřice nad Pernštejnem - FKD/SKPN (B) 1:6 (v poločase 0:3)

Střelci Nedvědice: Viktor Pařil 2, Zuzana Hájková 1, Lukáš Šikula 1, Matyáš Pavlíček 2

Sestava: Viktor Pařil, Patrik Pilát, Robert Pilát, Zuzana Hájková, Vlastimil Zhoř, Libor Čech, Matyáš Pavlíček, Tomáš Veselý, Lukáš Šikula

Tomáš Hovorka

5. 6. 2022 Bystřice nad Pernštejnem - FKD/SKPN (A) 4:9 (v poločase 2:5)

Střelci Nedvědice: Vojtěch Hovorka 5, Ondra Veselý 2, Daniel Šnédar 1, Jonáš Šimáček 1

Sestava: Vojtěch Hovorka, Tobias Vacenovský, Matěj Jurnečka, Adriana Víchová, Daniel Šnédar, Jakub Šenk, Eduard Bartoš, Jonáš Šimáček, Ondra Veselý

Tomáš Hovorka

29. 5. 2022 Velká Bíteš - FKD/SKPN (B) 9:5 (v poločase 5:2)

Střelci Nedvědice: Elen Chvátalová 1, Viktor Pařil 2, Robert Pilát 2

Sestava: Viktor Pařil, Zuzana Hájková, Jonáš Šimáček, Elen Chvátalová, Robert Pilát, Libor Čech

Tomáš Hovorka

29. 5. 2022 Velká Bíteš - FKD/SKPN (A) 5:4 (v poločase 3:2)

Střelci Nedvědice: Adriana Víchová 2, Daniel Šnédar 1, Vojtěch Hovorka 1

Sestava: Vojtěch Hovorka, Tobias Vacenovský, Matěj Jurnečka, Tomáš Urban, Adriana Víchová, Daniel Šnédar

Tomáš Hovorka

29. 5. 2022 Velké Meziříčí - FKD/SKPN (B) 9:0 (v poločase 5:0)

Sestava: Viktor Pařil, Zuzana Hájková, Jonáš Šimáček, Elen Chvátalová, Robert Pilát, Libor Čech

Tomáš Hovorka

29. 5. 2022 Velké Meziříčí - FKD/SKPN (A) 2:9 (v poločase 1:5)

Střelci Nedvědice: Vojtěch Hovorka 4, Tomáš Urban 1, Matěj Jurnečka 3, Tobias Vacenovský 1

Sestava: Vojtěch Hovorka, Tobias Vacenovský, Matěj Jurnečka, Tomáš Urban, Adriana Víchová, Daniel Šnédar

Tomáš Hovorka

21. 5. 2022 Polná - SKPN/FKD (B) 14:2 (v poločase 7:1)

Střelci Nedvědice: Matyáš Pavlíček 1, Viktor Pařil 1

Sestava: Viktor Pařil, Patrik Pilát, Zuzana Hájková, Vlastimil Zhoř, Libor Čech, Vojtěch Grošek, Matyáš Pavlíček, Jonáš Šimáček

Tomáš Hovorka