SK Pernštejn Nedvědice / Kopaná / Fotbal

Žáci starší - oznámení

SEZONA 2019/2020– po sestupu budeme hrát 1. třídu žáku Vysočina


Další týden už budou tréninky ve dnech pondělí – čtvrtek od 17:00– do 18:30, sraz min 10. před začátkem

  • ponděli 19.8 trénink v Doubravníku 17:00 – 18:30
  • úterý 20.8. přípravný zápas v Ujčově, soupeř Kohoutovice
  • čtvrtek 22.8. přípravný zápas v Doubravníku, soupeř Velká Bíteš, sraz v 17:00
  • čtvrtek 29.8. PU v Doubravníku soupeř Tišnov sraz 16:30

Sezona 2019/2020
Informace o změnách:
Do nové sezony vstoupíme s několika změnami, letos jich je více, než obvykle. Proto ani přes léto nezahálíme a chceme být na sezonu řádně připraveni.
První změna se týká příslušnosti v soutěži, která se řídí výsledky starších žáků. V uplynulé sezoně se, bohužel, nepodařilo udržet Krajský přebor, a žákovské týmy budou letos nastupovat v I.třídě kraje Vysočina. V praxi to znamená o 2 zápasy méně, za to větší porci kilometrů. Pro milovníky cestování a poznávání nových míst skvělá zpráva. Rozlosování na obvyklém místě (ještě se může měnit).
Hrací čas se prodlužuje z 35 na 40 minut. Jsou i změny v pravidlech, s těmi se postupně seznámíme na soustředění a při tréninku.

Druhou velkou změnou je postup dorostenců do divize. Přibývá nám tak v klubu nová kategorie, kdy se dorostenci rozdělí také na mladší a starší. Nebývalý úspěch s sebou nese i větší náročnost na tréninkové dávky, kategorie dorostu budou trénovat 3 x týdně. Zvýšená porce zápasů a tréninků znamená další obrovskou kapacitní i fyzickou zátěž pro (už tak ne příliš kvalitní a hodně obsazené) hřiště. Mimo drobných místních úprav a opravy zavlažování hledáme možnosti úlevy hřišti v procesu tréninku. Toto se zřejmě dotkne i naší kategorie. O místech a tréninkových dnech jednáme, budeme informovat v nejbližší době. Příprava začíná 31.7.2019 sou­středěním.

Členské příspěvky:
Pro letošní sezonu vybíráme za kategorii žáků 1000 Kč, v případě sourozenecké dvojice v rámci kategorie Žáci platí zlevněná sazba 800 Kč. Neplatí v případě sourozenců, kteří jsou v různých kategoriích (například Žáci, Přípravka), sazebník členských příspěvků je od letoška pro jednotlivé kategorie různý.
Výběrčí a zahájení výběru bude upřesněno

Vedoucí teamu Jiří Litoborský
Trenér: Libor Jaroš
Kapitán: podle přístupu

Od podzimu 2019 byla prodloužena hrací doba ze 2×35 na 2×40 minut

_____________­________________________­_________________________

Naposledy změněno 15:00 16. 8. 2019.