SK Pernštejn Nedvědice / Kopaná / Fotbal

Žáci starší - oznámení

Tréninky po korona od 11.5

  • pondělí 17:00– 18:30 hřiště Doubravník
  • čtvrtek 17:00– 18:30 hřiště Doubravník

Ahoj
Jendo, Filipe, Pavle, Dundy a Radime možná jste si všimli, že starší žáci mají nominace na první trénink a vy v nominaci nejste. Samozřejmě jsme na Vás nezapomněli, ale domluvil jsem se s Pavlem Procházkou že je na čase, aby jste se posunuli dál, Proto už Vás osloví on.
Zatím Vám chci poděkovat jenom touto cestou za roky které jsme spolu strávily a určitě se s Vámi budeme chtít důstojně rozloučit a popřát Vám dalších hodně úspěchů a to na společném rozloučení se sezónou 2019/2020 které ještě nevíme kdy, ale bude.

Jo a DĚKUJI

Ahoj
Dnešní 7.4.2020 oznámení Fotbalové asociace:
Ruší se fotbalové amatérské soutěže což pro nás znamená , že na jaře jsou zrušena všechna utkání. Sezona je ukonče s tím že nikdo nesestupuje ani nepostupuje.
Tímto rozhodnutím zůstáváme v 1A třídě.

https://www.sport.cz/…ozhodne.html#…Členské příspěvky:
Pro letošní sezonu vybíráme za kategorii žáků 1000 Kč, v případě sourozenecké dvojice v rámci kategorie Žáci platí zlevněná sazba 800 Kč. Neplatí v případě sourozenců, kteří jsou v různých kategoriích (například Žáci, Přípravka), sazebník členských příspěvků je od letoška pro jednotlivé kategorie různý.Příspěvky vybírá Jirka Litoborský

Vedoucí družstva: Jiří Litoborský
Trenér: Libor Jaroš
Kapitán: Jan Bracek

_____________­________________________­_________________________

Naposledy změněno 08:44 10. 5. 2020.