SK Pernštejn Nedvědice / Kopaná / Fotbal

Žáci mladší - oznámení

Nejbližší program:
31.7. – 4.8.2019 – Soustředění na Drahoníně
Trénínky budou v Doubravníku po, čt v časech 17:00 – 18:30
První trénink ve čtvrtek 8.8.2019 – sraz v 16:45.

Přípravná utkání:
čt 15.8. – PU Knínice (v Doubravníku) – zatím nepotvrzeno, čas zřejmě v čas tréninku, bude upřesněno
čt 22.8. – PU Tišnov (v Doubravníku) – sraz v 16 hod.
čt 29.8. – trénink již v 16:30


Sezona 2019/2020
Informace o změnách:
Do nové sezony vstoupíme s několika změnami, letos jich je více, než obvykle. Proto ani přes léto nezahálíme a chceme být na sezonu řádně připraveni.
První změna se týká příslušnosti v soutěži, která se řídí výsledky starších žáků. V uplynulé sezoně se, bohužel, nepodařilo udržet Krajský přebor, a žákovské týmy budou letos nastupovat v I.třídě kraje Vysočina. V praxi to znamená o 2 zápasy méně, za to větší porci kilometrů. Pro milovníky cestování a poznávání nových míst skvělá zpráva. Rozlosování na obvyklém místě (ještě se může měnit).
Hrací čas se prodlužuje z 30 na 35 minut. Jsou i změny v pravidlech, s těmi se postupně seznámíme na soustředění a při tréninku.

Druhou velkou změnou je postup dorostenců do divize. Přibývá nám tak v klubu nová kategorie, kdy se dorostenci rozdělí také na mladší a starší. Nebývalý úspěch s sebou nese i větší náročnost na tréninkové dávky, kategorie dorostu budou trénovat 3 x týdně. Zvýšená porce zápasů a tréninků znamená další obrovskou kapacitní i fyzickou zátěž pro (už tak ne příliš kvalitní a hodně obsazené) hřiště. Mimo drobných místních úprav a opravy zavlažování hledáme možnosti úlevy hřišti v procesu tréninku. Toto se zřejmě dotkne i naší kategorie. O místech a tréninkových dnech jednáme, budeme informovat v nejbližší době. Příprava začíná 31.7.2019 sou­středěním.

Cíle:
Kategorie žáků se bude chtít stabilizovat a co nejdříve se posunout zpět do vyšší soutěže. Mladší žáci tomu přispějí připraveností naskočit v kategorii starších v případě potřeby a soustavnou přípravou pro budoucí léta.
Výsledkové cíle si určíme společně na soustředění

Tréninky:
Začínáme 31.7.2019 sou­středěním na Drahoníně.
Další tréninkové časy a místa upřesníme (viz info výše)

Členské příspěvky:
Pro letošní sezonu vybíráme za kategorii žáků 1000 Kč, v případě sourozenecké dvojice v rámci kategorie Žáci platí zlevněná sazba 800 Kč. Neplatí v případě sourozenců, kteří jsou v různých kategoriích (například Žáci, Přípravka), sazebník členských příspěvků je od letoška pro jednotlivé kategorie různý.
Příspěvky vybírá Jiří Litoborský

Realizační tým:
Trenér: Radomír Hájek
Vedoucí mužstva: Jiří Litoborský
Asistent:
Kapitán:
Zástupci kapitána:

Plán sezony:
Srpen: Letní příprava, první mistrovská utkání
Září, říjen – mistrovská utkání – I. třída kraje vysočina – podzimní část
Listopad – tréninky
Prosinec – pauza
Leden – Březen – Zimní příprava
Duben, květen – mistrovská utkání – I. třída kraje vysočina – jarní část
Červen – závěrečná

Naposledy změněno 07:36 21. 8. 2019.